“Сімейний бізнес” серіал

С

Сімейний бізнес – цікава комедія, яка підніме настрій кожному глядачеві.

“Сімейний бізнес” скільки серій – в серіалі 20 серій.

“Сімейний бізнес” актори

Актори: Володимир Яглич, Ганна Старшенбаум, Сергій Походай, Семен Треськунов, Андрій Рудневская, Артем Башенін, Соня Грачова, Юрій Тарасов, Михайло Богдасаров, Віктор Цекало, Їла Санько, Максим Пинскер, Андрій Капустін, Едуард Чекмазов, Максим Браматкін, Єлизавета Лотова, Євгенія Асланіді, Едгард Запашний, Рафаель Борошно, Ірина Жерякова, Анастасія Новікова, Михайло Ремізов, Володимир Терещенко (II), Олена Мельникова, Наталія Чернявська, Сергій Габріелян

“Сімейний бізнес” опис

Що для вас сім’я?

А. Тягар
B. Вигідне підприємство
C. Щастя

Якби Іллі Пономарьову довелося відповідати на такий простий тест, то він, безсумнівно, вибрав би варіант А. Йому не потрібна сім’я, йому потрібні гроші. У гонитві за мільйонами він починає то один бізнес, то інший, от тільки не завжди вдало. Після чергового краху, він повинен ДУЖЕ багато грошей ДУЖЕ серйозним людям. Загнаний в кут Ілля погоджується укласти зі службою опіки договір «Приймальної сім’ї» та взяти на виховання «кілька дітей». Для нього не важливо, що це за діти, важливо, щоб гроші, які виділяються на виховання, покривали борги. Але навіть він не очікував, що «приймаків» виявиться цілих П’ЯТЬ! Та ще й яких! У «сім’ю» Іллі потрапляють: хуліган, інвалід на колясці, близнючки, яких не можна розлучати, і хлопчик, здатний в будь-який момент влаштувати пожежу або повінь. Але в кожному разі вкладати душу в своє «нове підприємство» Ілля не збирається – нічого особистого, тільки бізнес.

Проте вже з перших днів знайомства зі своїми підопічними новоспечений «патронатний вихователь» Ілля, сам того не помічаючи, з пункту А через пункт В впевнено прямує в пункт С.

Як маленькі виховують дорослих? Скільки потрібно часу, щоб укласти п’ятьох дітей спати? Чи можна зробити бізнес із сімейних відносин? А також дружба, відданість і любов як засіб від усіх хвороб і негараздів – у серіалі «Сімейний бізнес»!

“Сімейний бізнес” інформація про серіал

Режисери: Олексій Чистиков, Іван Китаєв
Сценаристи: Денис каймаком, Ілля Литвиненко, Тимур Акавов
Оператори: Олексій Арсентьев, Еміль Кірєєв
Композитори: Сергій Калугін (II), Джонні Давши
Художник: Володимир Родімов
Продюсери: Тимур Акавов (креатив.), Михайло Синьов (креатив.), Арсен Тонапетян (іcп.), Ольга Єрофєєва (іcп.), Володимир Неклюдов, Михайло Соколов (II), Казім Гайбатов, В’ячеслав Муругов (ген.), Наталія Білан (ген.)
Виробництво: СТС за участі ТОВ «Мак Медіа»
Рік: 2014
Прем’єра: 8 вересня 2014 (СТС)
Cерій: 20
Жанр: комедія

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар