“Сліпа” серіал 2014

С

“Сліпа” серіал 2014 – містичний серіал-докудрама на каналі ТВ3, заснований на фактах з життя реальної сліпий ведунії Ніни.

“Сліпа” опис

Головну героїню серіалу «Слепая» Ніну порівнюють з знаменитою болгарською провидецою Вангой, адже, як і Ванга, вона теж не народилася сліпою. Виною всьому стала трагічна випадковість, яка сталася з майбутньою Відункою в дитинстві. У першому класі хлопчисько потрапив їй в очі зледенілим шматком вугілля. Незабаром зір став стрімко падати. Ліки не допомагали, а лікарі розводили руками, не в силах допомогти. Коли вона практично осліпла, це і сталося. Ніна побачила людей, але по-іншому … Кожен епізод серіалу «Слепая» повідає окрему історію, і кожен раз баба Ніна за допомогою свого дару запалюватиме промінь надії у чиїйсь непростій долі.

Сюжет серіалу Сліпа

В основі проекту – життя справжньої сліпої відунки. Творцям серіалу вдалося знайти в глибинці сліпу бабусю, до якої приходять натовпи людей. Слава про неї рознеслася далеко за межі села. Осліпла в дитинстві через важку хворобу ясновидиця Ніна бачить набагато більше, ніж зрячі люди, вона нібито «чує» людину, вгадує найпотаємніше. Сліпа не шукає спілкування, практично навіть не виходить з дому. Ведунья живе в старому будиночку на краю села. Єдиний її зв’язок зі світом – внучка Аня. Але щасливий той, хто знає сюди дорогу і може звернутися до неї за допомогою. Бачачи набагато більше, ніж самі люди, вона може пояснити природу їх нещасть і підказати шлях до порятунку Прабаба її матері була травниця: допомагала безплідним, лікувала хворих тварин. З іншого її прабабою в дитинстві сталася біда. Через сильний сколіозу у маленької дівчинки виріс горб. Після цього у неї відкрився дар цілительства. Коли лікарі відмовлялися лікувати, хворих посилали до неї. Коли сама Ніна осліпла після нещасного випадку в дитинстві, вона побачила людей, але по-іншому.

Вона не дуже любить говорити про себе або про те, хто і навіщо до неї звертається. Але тих, хто приходить, бере, бо знає, коли у людини щось не так, тому що бачить – бачить не його одяг або зачіску, а бачить його долю.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар