“Сміх і гріх” серіал

“Сміх і гріх” – серіал 2011 року, інша назва: Чи не кінчається синє море

“Сміх і гріх” актори

Актори: Сергій Удовик, Лариса Лужина, Віра Каншин, Світлана Чуйкіна, Лариса Шахворостова, Дмитро Журавльов, Тетяна Науменко, Володимир Толоконніков, Ольга Лисак, Михайло Стародубов, Юлія Полинская, Василь Прокоп’єв, Георгій Тесля-Герасимов, Любов Новікова (II), Володимир Головін, Олена Грибова, Сергій кагаку, Юрій Борисов (II), Інгрід Олеринська, Марина Іванова, Катерина Катюхін, Олексій Павленко (II), Сергій Ярмолюк

“Сміх і гріх” опис

Сімнадцять років тому Федір працював трактористом у колгоспі. Але коли колгосп розвалився, він все кинув, заколотив вікна своєї небагатої хатини і поїхав до міста. З часом відкрив у місті магазин. В рідному селі Федя з тих пір жодного разу не був.
Одного разу поруч з його магазином з’явилася сімнадцятирічна дівчинка Наташа. Федір уважно і задумливо придивлявся до неї. Гарна, добра, усміхнена дівчинка. І вирішив Федя використовувати дівчинку в своїх інтересах. Ні, ні, без злого умислу, без поганих намірів. Справа в тому, що на ньому досі висять борги від колишньої підприємницької діяльності. Кредитори погрожують, вимагають повернути борг. А грошей взяти ніде. Однак, вирішив він, якщо з ним поруч буде юна, красива, чарівна дівчина – до нього і ставитися будуть інакше. Він просить Наташу кілька днів побути його коханкою – жартома, звичайно, не насправді. Наташа легко погоджується: а чому б і ні. Весело навіть.
Кілька днів вони ходять на всілякі тусовки і вечірки. Федя налагоджує потрібні зв’язки, позичає гроші. Набирає необхідну сумму.На останній вечірці сталося непередбачене. Сергій, дуже багатий сорокарічний чоловік, побачивши Наташу, закохався в неї. Що називається, з першого погляду. Ні, він одружений, і не збирається розлучатися. Наташа потрібна йому як «коханка». Він, як це водиться у деяких наших бізнесменів, впевнений, що все на світі купується, і пропонує Феді гроші.
Федя в розгубленості. Він нарешті може заробити, добре заробити. Але якою ціною! Продати дівчинку багатому ловеласу! Ні, на це Федя не здатний. І він миттєво, на ходу, вигадує цілу історію. Він каже, що Наташа – його дочка, яка дуже хвора. Потрібна дорога операція за кордоном.Сергей вірить і обіцяє дати гроші. Але в останній момент обман розкривається. Федя вмовляє Наташу погодитися на пропозицію багатія. Дівчина, природно, відмовляється. Виходить скандал. Він то благає, то залякує дівчину, і вона врешті-решт погоджується. Дійсно, нічого страшного: бути коханкою багатого і симпатичного дядечки куди краще, ніж паритися в аудиторії педагогічного інституту.
Федя повертається додому, розплачується з боргами і живе колишнім життям. Але вже через день біля входу в його магазинчик з’являється жінка. Федя відразу впізнає її: це його стара сільська любов, Віра. З’ясовується, що Наташа – їхня дочка: Федька і Віри. І, забувши про небезпеку, про свої борги, гроши і кредитори, Федя мчить навздогін за Сергієм, щоб визволити Наташу …

“Сміх і гріх” інформація

Режисер: Олександр Баранов (II)
Сценарист: Микола Лирчиков
Оператор: Микола Кирієнко
Продюсери: Ірина Плиско, Сюзанна МУАЗІ (іcп.)
Виробництво: Продюсерський центр “Все добре” на замовлення Першого каналу
Рік: 2011
Cерій: 8

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар