“Сніг розтане у вересні” серіал

С

“Сніг розтане у вересні” – 4-серійна мелодрама 2015 року, в якій героям потрібно подолати багато перешкод на шляхо до щастя та кохання.

“Сніг розтане у вересні” актори

Актори: Артем Федотов, Анна Проскуріна, Максим Радугин, Ірина Шевчук, Анатолій Гур’єв, Марта Голубєва, Андрій Карако, Валентина Гарцуева, Володимир Міщанчук, Андрій Олиференко, Олександр Пашкевич, Анна Полупанова

“Сніг розтане у вересні” опис

Маша – єдина дочка впливового чиновника Федора Михайловича Вишневського. Вона живе в розкішній квартирі разом з батьком і тіткою, які її дуже люблять. Все життя дівчини розписане наперед: престижний університет, вигідне заміжжя. Вже й наречений відповідний знайдений – молодий і амбітний бізнесмен Сергій, син покійного друга Федора Михайловича.
Іван – звичайний сільський хлопчина. Тримає невелику автолавку, допомагає батькам. Батько Івана, ремонтуючи дах, впав і пошкодив хребет. Тепер Іван єдиний годувальник у родині.
Одного разу ці двоє – Маша та Іван, – випадково зустрічаються. Здавалося б, між ними немає і не може бути нічого спільного. Але несподівано молоді люди закохуються один в одного. Їм належить подолати чимало перешкод – Федір Михайлович, бажаючи щастя дочки, обманом розлучає її з Іваном, а Сергій, який опинився лукавим і жорстоким, підставляє суперника і садить його у в’язницю.
Чи вдасться закоханим відстояти своє щастя і знову знайти один одного?

“Сніг розтане у вересні” інформація про серіал

Режисер: Роберт Манукян

Сценаристи: Катерина Латанова, Марина Шіхалеева (уч.), Алла Гусєва (уч.)

Оператор: Юрій Любшин

Продюсери: Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Юлія Єрешко (іcп.), Євген Арендаревіч (іcп.)

Виробництво: Медіапрофспілка

Рік: 2015

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар