“Сотня” серіал

С

«Сотня» (англ. The 100) — американський телесеріал, розроблений Джейсоном Ротенбергом та заснований на однойменній книзі Кесс Морган. Прем’єра відбулася 2014.

8 травня 2014 телесеріал було продовжено на другий сезон.11 січня 2015 канал продовжив серіал на третій сезон.

Скільки серій в серіалі “Сотня” – 29 серій (в 1 сезоні 13 серій, а в 2 – 16 серій)

“Сотня” опис

Пройшло 97 років після руйнівної ядерної війни, яка знищила майже все життя на Землі. Відомо лише, що залишилися в живих жителі дванадцяти космічних станцій на орбіті Землі. Космічні станції об’єдналися, щоб сформувати одну масивну станцію під назвою Ковчег, де проживає близько 2400 осіб, які живуть під керівництвом канцлера Яха. Ресурси мізерні і всі злочини, незалежно від їх характеру або тяжкості, караються смертю, виключенням являється неповноліття. Всі системи життєзабезпечення Ковчега перебувають у критичному стані. 100 неповнолітніх ув’язнених були відправлені на поверхню щоб визначити, чи є Земля придатною для життя. Коли підлітки опиняються на прекрасній планеті, яку вони бачили тільки з космосу,розуміють, що вона придатна для життя. Їхня задача знайти притулок в старому військовому об’єкті – горі Везер. Тим не менш, вони приземляються на пристойній відстані від нього і незабаром стикаються з іншими проблемами. Вони борються з небезпеками цього сурового, нового світу та намагаються сформувати поселення. Тим не менш, вони виявляють, що не все людство було знищено; деякі люди на Землі, які називають себе землянами, пережили війну, і також борются з більшими небезпеками, а саме – Жнецями (землянами, які були перетворені в канібалів) і горянами (людьми, які проживають в горі Везер).

У другому сезоні, жителі гори Везер допомагають декільком членам 100 залишилися в живих після битви в кінці першого сезону. Гора Везер заповнена людьми, які технологічно розвиненіші, але не в змозі залишити свій бункер через те, що вплив найменшої дози радіації вбиває їх на відміну від людей з Ковчега (які були під дією сонячної радіації, живучи в просторі) і землян (які піддавалися впливу радіації від ядерного апокаліпсису протягом минулого сторіччя). Хоча зовні вони здаються дуже доброзичливими і привітними в них є свої темні таємниці. Не маючи достатньої кількості потужності космічного корабля, щоб повернутися на Землю, люди з орбіти “спускаються” на космічних станціях Ковчегу, більшість яких зазнає катастрофи. Ті,що вціліли, намагаються освоїтись на Землі, шукаючи 100 неповнолітніх, посланих раніше і борються з погрозами від землян.

Актори “Сотня”

Головні герої:
Еліза Тейлор — Кларк Гріффін
Пейдж Турко — радник доктор Ебігейл Гріффін
Томас Макдонелл — Фінн Коллінз
Марія Авгеропулос — Октавія Блейк
Боб Морлі — Белламі Блейк
Крістофер Ларкін — Монті Грін
Девон Бостік — Джаспер
Елі Горі — Веллс Яха
Ісайя Вашингтон — канцлер Телоніус Яха
Генрі Єн К’юсик — радник Маркус Кейн

Другорядний склад:
Кріс Браунінг — Джейк Гріффін
Ліндсі Морган — Рейвен Рейес
Річард Хармон — Джон Мерфі
Террі Чен — командор Шамвей
Джарод Джозеф — Міллер
Сачін Сахель — Джексон
Ріки Уиттл — Лінкольн
Кейт Вернон — радник Діана Сідні

“Сотня” інформація про серіал

Режисери: Бхарат Наллурі, П.Дж. Пеше, Мілан Чейлях
Продюсери: Джина Джироламо, Дітер Ісмаджіл, Джа Мерчент
Сценаристи: Кесс Морган, Джейсон Ротенберг
Оператор: Натаніель Гудман
Композитор: Еван Френкфорт
Прем’єра: 19 березня 2014 (світ)
Тривалість серії 1 ч.
Виробник CBS, Warner Bros. Television

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар