“Стежка вздовж річки” фільм

С

Стежка вздовж річки – цікавий міні-серіал з Анною Поповою в головній ролі. Інша назва: Молочна стиглість

“Стежка вздовж річки” актори

Актори: Анна Попова, Дмитро Ратомський, Юлія Рутберг, Тетяна Булгакова, Ігор Денисов, Любов Селютіна, Олександр Брухацкій, Олена Дубровська, Павло Адамчиков, Олена Ручкина, Тетяна Бовкалова, Ігор Штернберг, Денис Нікітік, Сергій Власов (IV), Євгенія Жукович, Ксенія Малахвейчук, Захар Новиков, Антон Белько, Дмитро Петрашевич

“Стежка вздовж річки” опис

Юні закохані Даша і Костя живуть у селі: вона закінчує школу і буде чекати його з армії – тоді вони зіграють весілля. Отримавши атестат, вона їде в місто вступати в художнє училище.
Але спільним планам збутися не судилося: ще не служити покладений термін, Костя одружується із вагітною від нього Анжелою. Даша важко переживає розрив.
А Костя повертається з армії в рідне село. Його сімейне життя не складається. Анжела, залишивши йому сина, їде. Ще одним ударом стає смерть матері. Складнощі з вихованням маленької дитини незабаром змушують Костю задуматися про одруження на Люсі, яка давно безнадійно в нього закохана. У цей момент життя знову зводить разом Костю і Дашу.

“Стежка вздовж річки” про кіно

Режисер: Ігор Штернберг
Сценаристи: Олена Арбузова, Євген Арбузов, Наталія Яковлєва (III)
Оператори: Василь Яковлєв (V), Ян Вороновський
Композитор: В’ячеслав Одаховскій
Продюсери: Тимур Вайнштейн, Олександр Кушаев, Роман Єлістратов, Юлія Сумачева, Вадим Потапов (II), Володимир Дубровін (іcп.)
Виробництво: Група компаній «Вайт Медіа», Білорусьфільм
Рік: 2011
Cерій: 4
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар