“Свати” де і як знімили, цікаві факти

С

Серіал «Свати» – весела, цікава розповідь про життя родини, кожна людина якої індивідуальність і особистість з великої літери. Жарти і вислови з серіалу «Свати» вже стали крилатими . А якщо ви шанувальник серіалу » Свати » цікаві факти і моменти зі зйомок читайте у цій статті .

Цікаві факти про серіал «Свати»

У Анатолія Васильєва і режисера, сценариста і продюсера серіалу Андрія Яковлєва постійно відбувалися суперечки через те, що актор бачить «Сватів» інакше .

«Мені подобається грати трагікомедію, коли смішно і сумно водночас . Я переживаю, щоб ми не скотилися до рівня ситкому, де текст говорять майже без зупинок, а за кадром звучать сміх і оплески» – говорить в інтерв’ю Анатолій Олександрович. Щоб додати фарб , Васильєв запропонував Яковлєву більше розробляти характери героїв і знімати в день не по 10 , а по 4 сцени.

« Мені вже кажуть: “Раз ти такий індивідуаліст , то знімай своє кіно ” . А я відповідаю , мовляв , якщо на те пішло , то виведіть мого персонажа з ладу! Можна , наприклад , в Чорному морі його втопити … »– зі сміхом продовжує актор.

На сьогоднішній момент, в серіалі «Свати» прозвучало всього навсього 47 окремих саундтреків .

Анатолій Васильєв вже знімався в Ялті в 1979 році. Тоді актор зіграв головну роль у фільмі «Екіпаж ». Коли Анатолія Олександровича запитали , чи не буває у нього на знімальному майданчику ностальгії за « Екіпажу » , він відповів:

«Ще й як буває! Нещодавно знімали сцену на Ялтинській набережній, і мимоволі згадався “Екіпаж”. Ви тільки уявіть: рівно тридцять років тому я стояв на цьому ж самому місці і точно так само, як сьогодні Сонечку Стеценко, тримав за руку іншу дитину».

“Свати” де і як знімили

сватиВ день знімалося по 10 сцен. Актори проводили на знімальному майданчику 12-14 годин. За перші півтора місяці Анатолію Васильєву вдалося вирватися на море тільки один раз. Тетяна Кравченко, яка часто їздила на місцевий ринок, була вражена «атомними» цінами . Через огидного сервісу і відсутності безкоштовних пляжів на півострові частково Крим знімали в Туреччині.

  • Перша серія представляє з себе великий рекламний ролик відомого туроператора «TEZ Tour» та готелю « Amara Dolce Vita ».
  • Величезне враження на персонажів серіалу справила зустріч з Філіпом Кіркоровим – деякі втрачали дар мови , а хтось навіть непритомнів ! Іноді співак веселив акторів. Наприклад , коли знімали сцену , де сватам та онуці потрібно було кілька хвилин з кам’яними обличчями дивитися в одну точку, Кіркоров почав їх веселити . Актори ледве стрималися щоб не розреготатися до команди « Стоп! Знято ! ».
  • Зйомки за участю Філіпа Бедросовича знімали у винних погребах Масандрівського палацу, куди сторонніх взагалі-то не пускають. Але для улюбленого серіалу зробили виняток.
  • Серіал знімали влітку і на початку осені в Криму і Туреччини. Бувало , що температура в тіні сягала 45 градусів. Бути може , саме заряд тепла і сонця зробив « Сватів » справжнім антидепресантом , так серіал назвав один з акторів .
  • Філіп Кіркоров розповів , що взяти участь у серіалі йому запропонував продюсер Володимир Зеленський , з яким співак давно дружить і довіряє його авторитету і смаку . «Крім того , я дивився ” Сватів »і повинен зізнатися , що став шанувальником цього серіалу » , – поділився Філіп Бедросович .
  • В одній серії був епізод коли Івана показували по телевізору і вели під руки два міліціонери , так от ці двоє є його сини.
  • Хоча у фільмі постійно згадується Гурзуф , в кадрі він з’являється дуже рідко. В основному вид Адалари з Артеку і кілька разів нічний пейзаж Ведмідь- гори.
  • В основному зйомки проводилися в Ялті. Так в одній із серій загубилася в Артеку Женю , обидва дідусі шукали по Ялтинській набережній.

41 серію 4 сезону серіалу на телеканалі « Інтер» дивилася третина телеглядачів України , завдяки чому серіал став кращою програмою дня, обігнавши телесеріал « Обручка ».

У Людмили Артем’євої та Анатолія Васильєва різниця у віці 17 років, по фільму подружжя Ковальови – однолітки, так як вчилися разом в одному вузі.

сваты 4У 5 сезоні 4 серії режисер Андрій Яковлєв сам особисто знявся в серіалі.

Спільна робота Тетяни Кравченко та Людмили Артем’євої велася ще до Сватів у знаменитому ситкомі « Хто в домі господар ? » , Який транслювався по телеканалу СТС з 2006 по 2008 рік.

В одній із серій шостого сезону Іван Степанович і Олександр Олександрович їдуть на Євро – 2012 .

Під час зйомок Сватів – 4 актриса Олеся Железняк була в положенні.

Свати 6 став найбільш рейтинговим продуктом українського телебачення в 2013 році за аудиторією від 18 до 54 років у містах всієї України. Середній рейтинг серіалу за цією аудиторією становив 11,4 % , частка 29,2 % глядачів . За аудиторією 18-54 у містах з населенням від 50 тис. чоловік і вище рейтинг шостого сезону « Сватів» становив 9,3 % , частка 26,4 % глядачів . У середньому кожну серію серіалу від першої до останньої секунди дивилися понад 4 млн. українських глядачів.

Тепер ви знаєте цікаві факти про коханого серіалі «Свати» , про його зйомки.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар