“Світло і тінь маяка” серіал

С

Світло і тінь маяка – серіал 2015 року про кохання, яке переборює всі життєві труднощі.

“Світло і тінь маяка” скільки серій – в серіалі 250 серій.

“Світло і тінь маяка” актори

Актори: Марина Волкова, Володимир Стєклов, Андрій Стоянов, Євген Єфремов, Тетяна Догілєва, Олексій Янін, Тетяна Храмова (II), Михайло Горевий, Валерій Баринов, Максим Литовченко, Олена Беркова, Володимир Міняйло, Юлія Вайшнур, Євген Атарік, Віктор Сарайкін, Вадим Головко, Ярослав Гуревич

“Світло і тінь маяка” опис

На околиці тихого приморського містечка стоїть старий маяк, який вказує шлях заблукавшим кораблям. Його наглядач, Олександр Никифорович Тихонов тільки зовні здається простим, нічим не примітним обивателем, насправді, він – ватажок банди контрабандистів. Його дочка Тетяна, 20-річна студентка університету, мила і добра дівчина, абсолютно не в курсі темних справ свого батька. Вона знає тільки його «світлу» сторону, шкодує через раптову смерть матері, намагається оточити турботою і увагою батька. Свого часу на слід банди Тихона вийшов один із співробітників поліції – майор Костянтин Кравченко. Тихон і Кравченко змогли домовитися, і з тих пір корисливий, розважливий майор прикриває діяльність злочинців, отримуючи свою частку прибутку.

До того ж Кравченко, звиклий досягати всього, що забажає, вибрав собі в наречені Тетяну за її лагідний характер і добре серце. Він довго залицявся до дівчини і навіть зробив їй пропозицію, перебуваючи в повній впевненості, що питання з їх шлюбом вирішене. Але все змінюється, коли в Приморськ приїжджає молодший брат Костянтина, Олег Ігнатьєв, який також працює в поліції. На пляжі Олег випадково знайомиться з Тетяною. Дівчина в нього закохується.

На шляху у любові Олега і Тетяни безліч недоброзичливців: заздрісна подруга Галина, ревнуючий Костянтин, різноманітні бандити, що конкурують з Тихоном і бажають заподіяти їй шкоду.

“Світло і тінь маяка” інформація про серіал

Режисери: Наталія Мікрюкова, Сергій Терещук
Сценаристи: Олексій Бєльський, Христина Кобзєва, Вікторія Шахназарова, Наталія Пахомова, Олексій Винокуров, Василь Лоза
Оператори: Артем Курохтин, Олександр Клименко (II)
Композитори: Володимир Матецький, Леонід Гуткин
Продюсери: Валентин Опалєв, Сергій Кузьменко, Юлія Волхонское, Владислав Ряшин
Виробництво: Мостелефільм на замовлення НТВ
Рік: 2015
Прем’єра: 19 січня 2015 (НТВ)
Cерій: 250
Жанр: кримінальна драма

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар