“Вероніка. Втрачене щастя” опис серій

В

1 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка – незвичайно красива дівчинка. Її мати померла при пологах, а батько, професор і талановитий вчений Лев Сєров, душі не чує в улюбленій доньці. Усі хлопчики закохані в маленьку принцесу, але особливо без розуму від неї друг Ромка.
Несподівано в місто приїжджає колишній учень Сєрова, а нині столичний мільйонер Андрій Костров. У бізнесмена грандіозні плани: він має намір впровадити у своє провадження геніальні наукові розробки професора.
Ця поїздка надзвичайно турбує Костянтина Парменкова, московського бізнесмена і вічного суперника Кострова з інститутської лави. Він як ніхто інший розуміє, що якщо Костров запровадить винахід у виробництво, його конкуренти втратять все.
Сєров намагається якомога швидше завершити розробку своєї ідеї, але несподівано потрапляє до лікарні з серцевим нападом. За активної допомоги Кострова його стан стабілізується – професор починає йти на поправку. Але, на подив лікарів, Сєров несподівано гине від уколу, встигнувши перед смертю попросити Кострова удочерити Вероніку.

2 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Після похорону Костров оформляє опікунство над Веронікою і хоче забрати її до Москви, але та навідріз відмовляється їхати з чужою, замкнутою людиною.
У столиці Кострова чекають неприємності: його колишня дівчина Зоя від злості на Андрія за його неуваги йде до Парменкова, а в житті стрімко починають з’являтися нові люди, спраглі отримати інформацію про наукове відкриття Сєрова.
У Вероніки справи йдуть ще гірше. Вночі до неї в будинок залазять бандити і переривають все навколо, намагаючись відшукати щось у домашніх паперах. Дівчині дивом вдається врятуватися.
Ромка пропонує Вероніці бігти з ним з міста – він обіцяє їй захист і розповідає про зв’язки його брата в кримінальних колах. На щастя, перед втечею Вероніка все ж вирішує подзвонити Кострову.

3 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка тужить у чотирьох стінах. Щоб зайняти дівчину, Костров наймає їй вчителів та організує “дворянське виховання”. Ніка займається наукою і мовами, спортом і класичною музикою, вчиться етикету. Весь цей час за нею невідступно слідує охоронець. Проте Вероніка продовжує тужити.
У Кострова тим часом готується важливий прийом, і він розмірковує, куди подіти Вероніку – адже йому не потрібні зайві питання. У підсумку він не знаходить нічого кращого, ніж замкнути дівчину в кімнаті. Від образи і ревнощів та тікає з дому.

4 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

“Таємна кімната” виявляється дитячою. Вероніка виявляє там речі для новонародженого і портрет молодої красивої жінки. Костров розповідає, що не вберіг свою дружину, і незадовго до пологів вона загинула у спланованій катастрофі, а замовників не знайшли.
У день народження Вероніки Костров підносить їй незвичайний подарунок: вони удвох відправляються в політ на приватному літаку Кострова. Героїня щаслива і радіє, як дитина. Однак під час польоту несподівано виникає поломка, і Костров з Веронікою ледь встигають вистрибнути з парашутом з падаючого літака.
Приземлившись посеред безкрайньої тайги, герої збирають сили, що залишилися, щоб вибратися.

5 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Після аварії літака Зоя розуміє, як дорогий їй Андрій, і звинувачує себе у змові з Парменковим. Вона поривається розповісти про все Кострову, щоб попередити і вберегти його, але той не хоче слухати дівчину, думаючи, що мова знову піде про Зоїну любов.
Костров вперше виводить Вероніку у світ: разом вони з’являються на дні народження адвоката Соріна. Не без задоволення Андрій зазначає, як легко дівчина зачаровує витончену публіку.
Несподівано до Вероніки приїжджає Ромка. Він гаряче кається у минулих помилках і зізнається, що завжди любив тільки її. Ромка обіцяє героїні світле майбутнє і просить виїхати з ним назавжди. На подив дівчини, Костров знову займає сторонню позицію: на його думку, Вероніка вже доросла і вільна сама вирішувати, з ким їй залишатися.

6 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка і Костров відправляються на екзотичний острів у весільну подорож. Красуню Вероніку і тут переслідують залицяльники. Один з них, нав’язливий і самовпевнений Камаль, поводиться настільки зухвало, що Кострову доводиться вплутатися в бійку за кохану. Як на зло, Камаль виявляється сином начальника поліції, і незабаром Кострова заарештовують. Вероніці доводиться проявити всю свою чарівність і винахідливість, щоб визволити коханого. Дівчина спритно компрометує начальника перед журналістами, і незабаром Андрія звільняють.
Тим часом Парменков не знаходить собі місця. Він обіцяє Зої квартиру в обмін на інформацію про Кострова, але Зоя більше не хоче брати участь у його іграх і відкидає пропозицію. Тоді хитрий Парменков намагається зробити захід з іншого боку.

7 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка приходить у себе в підвалі невідомого будинку. Дівчина в жаху намагається з’ясувати, що від неї потрібно, але бандити не висувають вимог, а просять лише зателефонувати Кострову і попросити його про допомогу.
Тим часом Андрій задіє всі свої зв’язки і можливості – Вероніку шукає професійна оперативна бригада. Але вийти на слід ніяк не вдається – викрадення було професійним, і ніяких зачіпок у них немає.
Наступного дня зневіреному Кострову дзвонить Парменков: він говорить, що у нього є можливість знайти Вероніку, але доведеться задіяти зв’язку на найвищому рівні, де гроші не мають значення. Костров підписує договір про злиття бізнесу за обіцянку знайти його дружину.

8 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

У СІЗО Кострову пред’являють звинувачення, яке приводить героя в жах: йому ставиться вбивство професора Сєрова, батька Вероніки. З’ясовується, що загибель сталася від смертельної ін’єкції, і виконавець вказав на Кострова як на замовника злочину.
Вероніка невтішна: вона ніяк не могла припустити, що смерть батька була спланованою. Однак героїня ні на секунду не сумнівається, що Костров не причетний до цього.
Тим часом руйнується бізнес героя: за новим договором Костров втрачає право на управління заводом – тепер тут новий власник.

9 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Аварія виявляється смертельною. Тіло Кострова так сильно обгоріло, що його ховають у закритій труні, і невтішна Вероніка позбавлена ​​навіть можливості побачити чоловіка в останній раз. Дівчина в розпачі і тримається з останніх сил тільки заради дитини. Серед найбільш активно співчутливих – Парменков.
На довершення трагедії на похоронах з’являється податкова. Вероніці повідомляють, що за день до смерті Кострову були висунуті звинувачення в ухиленні від сплати податків. Всі рахунки Вероніки заморожують і накладають арешт на її майно.
Залишившись без грошей, Вероніка влаштовується на роботу – стає особистим помічником Леоніда, приятеля Кострова.

10 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка приходить в жах, зрозумівши, що вбила Парменкова. Вона не знає, що робити, але тут в будинку з’являється Зоя. Вона допомагає їй зібрати гроші і речі і відправляє на вокзал, щоб дівчина встигла сховатися до приїзду поліції.
Вероніка приїжджає в маленьке місто Озерськ і знімає кімнату у бабці Карпівни – місцевої знахарки. У Карпівни непростий характер, вона різка з Веронікою, але поступово починає поважати її за невибагливість і працьовитість. Але і тут дівчині немає спокою: місцевий бандит Санчика, якого відмовляється лікувати Карпівна, починає загрожувати Вероніці, щоб дівчина умовила бабку допомогти йому.
Опинившись між двох вогнів, Вероніка знаходить несподіваний вихід з положення.

11 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Санчик з дружками привозить до Карпівні пораненого подільника Никодима і, погрожуючи Вероніці з дитиною, змушуючи врятувати його. Знахарка змушена лікувати бандита, але рана серйозна, і непрохані гості затримуються у неї в будинку. Ночами до них заїжджають друзі. Несподівано серед гостей з’являється Ромка.
Випадково дізнавшись, що справжнє ім’я Никодима – Андрій, Вероніка переймається за пораненого і дбайливо виходжує його.
Тим часом напруга наростає: міліція в місті шукає Никодима, в будинок все частіше приїжджають підозрілі люди, і Вероніці дуже неспокійно за дитину.

12 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка з дитиною продовжує залишатися в будинку Карпівни під тиском бандитів. Ситуація розжарюється до межі: Никодим злий на Вероніку і більше не намагається здаватися хорошим. Всі карти тепер розкриті, і дівчину відправляють надати допомогу заручникові.
Підлітка Олега тримають в підвалі без їжі, він ледь живий. Вероніка категорично відмовляється лікувати його в таких умовах і переконує Никодима взяти підлітка в будинок, апелюючи до того, що якщо Олег помре, то грошей за нього не заплатять.
Однак виверт не вихід із ситуації: незабаром дівчина розуміє, що живим Олега не відпустять. Ризикуючи своїм життям, Вероніка повідомляє батькам, де тримають їх сина.

13 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Микола доручає Ромці вбивство важливого чиновника Сулаєва – це має стати перевіркою “на вірність”. Тут юнак приймає остаточне рішення вийти зі справи брата і навідріз відмовляється.
Левушка важко хворий, але в лікарні ніхто не може поставити йому діагноз. Вероніка дізнається про талановитого доктора Ейвазовой, але потрапити до неї майже неможливо. Дівчина благає Ромку про допомогу. У відчаї він змушений звернутися до Миколи – іншого виходу у нього немає. Ромка підписується на вбивство чиновника.
Доктор Ейвазова ставить дитині діагноз – спадкове захворювання крові, і призначає переливання. Група крові Вероніки не підходить і донором стає Ромка.

14 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Ромка виїжджає на вбивство Сулаєва, але в останній момент відмовляється і руйнує всі плани бандитів. Приїхавши додому, він дізнається, що Вероніку з дитиною викрав шофер Миколая. Юнак мчить до брата і виявляє Вероніку там. Він намагається визволити кохану, проте звідти її відвозить Петро, помічник Парменкова.
Вероніка приходить у себе в дивному будинку, де відкриті всі двері, крім вхідних. Після довгих блукань по кімнатах вона зустрічає Парменкова в інвалідному візку.

15 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Життя Вероніки стає кошмаром. Парменков веде жорстоку гру, мета якої – звести героїню з розуму. Вероніка потрапляє в пастки, розставлені по будинку, і все частіше зривається на слуг і чоловіка. Під приводом неадекватності дружини Парменков забороняє їй бачитися з сином.
Але й цього виявляється замало – Парменков призводить Вероніку в галерею сучасного мистецтва і показує вбивцю її батька. З нею трапляється напад, і вона розбиває цінні експонати на очах у відвідувачів і журналістів. Таким чином інформація про її хворобу отримує підтвердження.

16 серія “Вероніка. Втрачене щастя” опис

Вероніка і Туяна розуміють, що другого шансу у них не буде і треба бігти сьогодні. Вони зв’язують служницю і заклеюють їй рот. Хитрістю їм вдається знешкодити охоронців будинку і навіть винести з кімнати дитину. З величезними зусиллями вони відбиваються від слуги Фена і добираються до машини, але в останню секунду шлях їм перегороджує сам Парменков. На щастя, вчасно прибігає  Алдар, і втеча вдається.
Вероніку привозять в буддистський монастир до вчителя Алдара – тут дівчина нарешті може відчувати себе в безпеці. На подив героїні, Алдар віддає їй блокнот із записами професора Сєрова.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар