“Земський лікар” опис серій

З

“Земський лікар” зміст серій серіалу 2011 року про долю жінки-лікаря, яка втративши коханого, поїхала працювати і жити в невелике селище.

“Земський лікар” опис серій

1 серія “Земський лікар” опис
Ольга Володимирівна Самойлова може з упевненістю назвати себе щасливою людиною. Коханий чоловік, дитина, прекрасна робота і “дім – повна чаша”. Ольга – хірург, вона вважається унікальним фахівцем у своїй галузі. Її чоловік Михайло – успішний адвокат. Ольга і Михайло – ідеальна пара, що не представляє собі життя один без одного і без обожненої дочки Каті.
Все руйнується одного разу літнім вечором. Михайло потрапляє в автокатастрофу. Врятувати його, незважаючи на зусилля лікарів, не вдається. Михайло гине.
Ольга не в змозі змиритися зі смертю чоловіка. Горе позбавляє її головного таланту – чуття хірурга. Під час планової операції вона здійснює фатальну помилку, яка ледь не призводить до смерті пацієнта. Ольга бачить єдиний вихід із ситуації – виїхати з Москви …

2 серія “Земський лікар” опис
Ольга влаштовується в місцеву лікарню на посаду лікаря “загальної практики”. Колектив лікарні – дружний і давно сформований. Відносини з новими колегами у Ольги не складаються з самого початку: весь персонал, від головлікаря до нянечки, впевнений, що Ольга втекла зі столиці тому, що “зарізала” пацієнта, і її сховав у провінції міфічний коханець-олігарх. До того ж Ольга дратує колег тим, що пацієнти тягнуться до неї, адже вона проявляє себе не тільки як кваліфікований лікар, але і як неабиякий психолог.
На одному з викликів Ольга знайомиться з полковником Юрієм Валуєвим.

3 серія “Земський лікар” опис
Ольга поступово переймається життям містечка.
Чоловік подруги дитинства Тетяни, Микола страждає від алкоголізму. Тетяна звертається до Ольги за допомогою. Разом зі своїми трьома дітьми вона тимчасово переїжджає жити до Ольги.
Вночі в лікарню звертається хлопчик Пашка. У його матері, яка вагітна другою дитиною, починаються передчасні пологи. Завдяки своєчасним діям Ольги жінку вдається врятувати. Незважаючи на це відносини Ольги з колегами по лікарні залишаються напруженими.
Полковник Валуєв теж налаштовує Ольгу проти себе ще більше, спробувавши запропонувати їй грошей за лікування доньки. Ольга відчуває себе абсолютно чужою і на новій роботі, і в своєму рідному місті …

4 серія “Земський лікар” опис
До Ольги надходить новий пацієнт – послушник Андрій. Він ледь не розбивається на смерть при падінні з дзвіниці церкви, де працює реставратором. Його мучить почуття провини через трагічну загибель його коханої Анни. Він вважає себе винним в її смерті, а тому негідним любові, глибоко хибною людиною, і мріє прийняти чернечий постриг. Спогади про загиблу кохану постійно переслідують Андрія, але Ользі вдається допомогти йому відновити душевну рівновагу. Після цього він вирішує відкритися Ксенії – дівчині, яка давно любить його. Всупереч побоюванням Андрія, Ксенію не відштовхує його історія. Навпаки, вона готова любити і приймати Андрія таким, яким він є. До Ольги звертається за допомогою мер міста Суботін. Його дружина Ліза страждає від провалів у пам’яті й дивно поводиться …

5 серія “Земський лікар” опис
Чоловік Тетяни, Микола, потрапляє до лікарні з серцевим нападом. Ольга попереджає його, що йому категорично не можна пити. За Тетяною починає доглядати Олександр, учень Наталії Георгіївни. Микола дізнається про це і порушує заборону Ольги, після чого знову потрапляє до неї на операційний стіл. Ольга рятує йому життя. Після операції відносини Тетяни та Миколи налагоджуються. Спільними зусиллями двох подруг Микола приймає тверде рішення – покінчити з минулим і почати нове життя.
Ольга з’ясовує, що у Лізи, дружини Суботіна, була травма голови, яка можливо є причиною хвороби дружини мера …

6 серія “Земський лікар” опис
У молодої жінки, Олени Бєлікової, виявляють рак. Дізнавшись про страшний діагноз вона вирішує покінчити з собою. Ольга рятує її, але жінка все одно не хоче жити – не хоче, щоб чоловік і маленький син були свідками її мук. Ольга наполягає на повторних аналізах і з’ясовує, що діагноз Олени – помилковий. Результати аналізів переплутали в лабораторії. Життя і здоров’я Олени поза небезпекою. Але хто ж та жінка, з якою переплутали Олену?
Ольга влаштовує Римму Іванівну, лікаря, якого звільнили “через неї”, на роботу доглядальницею до дружини мера Лізи …

7 серія “Земський лікар” опис
Лідія Черноглазова рік тому втратила сина – життя хлопчика забрав нещасний випадок. З тих пір Лідія невтішна. Відносини з чоловіком у неї розладналися, вона нічим не цікавиться, крім читання книг з переселення душ. Валерій, чоловік Лідії, викликає швидку допомогу після того, як вона замикається в кімнаті сина і відмовляється виходити. Ольга приїжджає на виклик. Їй вдається викликати відгук у душі Лідії, і та приходить до неї на прийом. Ольга м’яко вмовляє Лідію спробувати народити ще дитину. Під впливом Ольги Лідія намагається повернутися до нормального життя.
На гасінні пожежі, куди Ольга приїжджає за викликом швидкої, вона зустрічає полковника Валуєва …

8 серія “Земський лікар” опис
Ліза, дружина мера Суботіна, втомилася сидіти вдома під замком під наглядом доглядальниці Римми Іванівни. Їй вдається обдурити пильність Римми і втекти. Ліза бере свою стару машину і їде провітритися за місто. Але на шосе в неї врізається інша машина, і Ліза втрачає свідомість. Прийшовши до тями, вона не пам’ятає, хто вона така і як тут опинилася. Ліза йде бродити по селі, де її підбирає стара Леонідівна, яка сумує за дочкою, яка зникла безвісти багато років тому.
Ольга і Суботін кидаються на пошуки Лізи.

9 серія “Земський лікар” опис
Римма Іванівна знову без роботи. Вона змушена сидіти вдома і терпіти напади роздратування своєї невістки Галини. Відносини псуються день від дня. Під час чергової істерики Галини Римма Іванівна не витримує – її розбиває інсульт. Швидка забирає її до лікарні. Римма в дуже важкому стані – вона не може рухатися і говорити.
Дізнавшись, що Галина – винуватиця хвороби матері, син Римми Іванівни приймає рішення піти від дружини. Тепер він живе у лікарні. Галина намагається повернути чоловіка всіма доступними їй способами. Коли вона в нападі ревнощів мало не покалічила медсестру Раю, Володимир вирішує показати Галину лікарю. Так Галина потрапляє на прийом до Ольги …

10 серія “Земський лікар” опис
У місто приїжджає стара знайома і давня пацієнтка Ольги – актриса Кіра Светозарова. Вона приходить до неї в лікарню, знайомиться з медперсоналом і розповідає їм про трагічну долю приятельки. Колеги Ольги розуміють, що їх ставленням до неї рухало упередження, та каються.
Мати Ольги, Наталія Георгіївна, і її подруга Вероніка вирішують “згадати молодість” і відправляються на вечір танців. Там вони знайомляться з двома чоловіками. Кавалер Наталії Георгіївни, Павло Петрович, справляє на неї сприятливе враження, і вони починають зустрічатися. Вероніці пощастило менше. Її залицяльник Костянтин виявляється п’яницею і дрібним злодюжкою …

11 серія “Земський лікар” опис
Персонал лікарні в повному складі приносить вибачення Ользі за те, що ставилися до неї з упередженням як до блатної “столичної штучки”. Ольга охоче прощає колег – вона не тримає на них зла.
Того ж дня Ольга вирушає за викликом в одне з віддалених сіл. По дорозі на лісовій дорозі ламається машина. Ольга вирішує йти в село пішки, незважаючи на всі спроби водія Серьоги відмовити її від цього кроку. Зрозуміло, вона збивається з дороги і губиться в лісі. Проблукавши по лісі всю ніч, втомлена, налякана, з вивихом ноги, Ольга випадково виходить на скит старовірів. Вони живуть у цій місцевості вже давно, відособленим життям, та не спілкуються з сусідами з інших сіл.
Дізнавшись про зникнення Ольги, полковник Валуєв відправляється на пошуки. Тим часом Ольга залишається в скиту, без зв’язку, транспорту та з вивихнутою ногою …

12 серія “Земський лікар” опис
Лариса, медсестра лікарні, де працює Ольга, чекає дитину. Як багато молодих матерів вона страшно боїться захворіти. Лариса єдина з усіх відноситься до Ольги з колишнім упередженням. До того ж вона забобонна: їй здається, що Ольга відьма, яка наврочила її. Лариса заражається вірусною інфекцією, і на тлі вагітності у неї розвивається рідкісне і вкрай небезпечне захворювання – токсоплазмоз. Ольга намагається допомогти Ларисі, але дівчина боїться і всіляко уникає її. Зрештою Лариса втрачає дитину. Вона розуміє, що була неправа щодо Ольги, але вже надто пізно. Лариса і Сергій вирішують виїхати з міста …

13 серія “Земський лікар” опис
У військовій частині, де служить полковник Валуєв, відбувається нещасний випадок. Один із солдатів, перволіток Агоєв, падає з даху будинку, що будується. Ользі вдається його врятувати, але вона виявляє на тілі хлопця старі гематоми і розуміє, що його били. Спочатку Валуєв відмовляється вірити, що в його полку – дідівщина, але проводить власне розслідування і розуміє, що факти говорять самі за себе. Ініціатор знущань, солдат Брагін, зібрав навколо себе банду однодумців, які знущаються над молодими солдатами. До того ж у Брагіна з Агоєвим особисті рахунки, адже обом подобається одна дівчина – сержант Неллі. Неллі віддає перевагу Агоєву, та Брагін не може з цим змиритися. Він вирішує позбутися Агоєва. Валуєв і Ольга розробляють план нейтралізації Брагіна.
Ользі подобається Валуєв, і вона розуміє, що він теж до неї небайдужий. Але вона припиняє спроби полковника зблизитися, сприймаючи це як зраду по відношенню до чоловіка …

14 серія “Земський лікар” опис
У місто приїжджають Швецов, колишній начальник і давній шанувальник Ольги, і Віктор Олександрович – людина з міністерства, якому Ольга свого часу невдало зробила операцію і якому зобов’язана своїм нинішнім місцем роботи. Між Віктором Олександровичем і Стерлиговою, головлікарем лікарні, відновлюється давній роман. Швецов знову намагається доглядати за Ольгою і знову отримує відмову. Але, до нещастя, свідком їх пояснення в ресторані стає Валуєв, який розуміє усе по-своєму. Незважаючи на вмовляння доньки, він навідріз відмовляється навіть подзвонити Ользі, щоб попрощатися з нею …

15 серія “Земський лікар” опис
Ольга приїжджає за викликом в будинок сім’ї Панових. Єгор, колишній каскадер, внаслідок травми паралізований і прикутий до ліжка. За ним доглядає його дружина Олена. Помилково Лена дає чоловікові подвійну порцію ліків, і з ним трапляється серцевий напад. Згодом з’ясовується, що Єгор умисне приховав від дружини, що вже приймав ліки – він хоче померти, адже життя безпорадного інваліда для нього нестерпне. Єгор дає зрозуміти Ользі, що не хоче жити, не хоче, щоб вона робила йому операцію, і тієї ж ночі вмирає. Олена звинувачує у його смерті Ольгу. Та й сама мучиться від почуття провини і невпевненості. До того ж вона не може оперувати і вважає, що “скінчилася” як хірург. Але час і випадок все розставляє на свої місця. Ольга приїжджає за викликом на місце автомобільної аварії. У потерпілого вона дізнається свого старого знайомого …

16 серія “Земський лікар” опис
Життя в містечку йде своєю чергою. Ольга як і раніше лікує, оперує людей, але в душі у неї порожнеча. Несподівано в місто повертається полковник Валуєв. Він встиг звикнути до життя в містечку і не хоче, щоб Лео розлучалася зі старими друзями. Але може бути, справа в іншому?
Випадок зводить Валуєва з Ольгою. Вона ображена: як можна було виїхати і навіть не попрощатися ?! З великими труднощами їм вдається примиритися.
Ольга успішно проводить операцію директору школи Наталії Леонідівні. Одужання дозволяє пацієнтці налагодити особисте життя і виїхати з новим чоловіком до Австралії. Місце директора школи вакантне. Ольга і Лео пропонують Валуєву спробувати себе в новому амплуа.
Ольга і Валуєв розуміють, що давно люблять один одного. Після безлічі випробувань, нерозуміння і сумнівів між ними зароджується справжнє почуття. Поступово відносини міцніють, та Ольга знову знаходить щастя і душевний спокій.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар