“Східні солодощі” опис серій

С

“Східні солодощі” (Схід-Захід) опис серій серіалу 2016 року випуску компанії Star Media

“Східні солодощі”  опис серій

1 серія “Східні солодощі” опис

Сімейне життя Тетяни та Ігоря Мельникових затьмарює одна прикра обставина – відсутність дітей. Несподівано у Ігоря намічається відрядження до Туреччини, і Тетяна вирішує скласти йому компанію в поїздці. У Стамбулі пара відправляється на консультацію в клініку репродуктивної медицини. По дорозі відбувається непередбачена ситуація – Ігор рятує чоловіка від попадання під колеса машини. Цей чоловік і є лікарем репродуктологом. Після відвідин клініки Ігор відлітає на з’їзд інвесторів, а Тетяна вирішує залишитися в Стамбулі. Під час прогулянки у неї крадуть гаманець, а єдиною людиною, хто може її виручити, виявляється репродуктолог Кемаль.

2 серія “Східні солодощі” опис

Наречена Кемаля влаштовує нареченому істерику і загрожує звільненням з батьківської клініки. Селім розповідає сім’ї, що коли за допомогою інвестицій Ігоря вони побудують готель, у них нарешті з’являться гроші на операцію дочки-інваліда Нергіз. У бутик Айлін приходить новий помічник Картал, і пропонує їй бізнес-план для поліпшення фінансового становища компанії. Тетяна виселяється з готелю і відправляється в аеропорт, де несподівано зустрічає Кемаля.

3 серія “Східні солодощі” опис

Втративши свідомість в залі суду, Тетяна потрапляє в лікарню і там дізнається, що вона вагітна. Тим часом в Туреччині Кемаль займається підготовкою до заручини і безуспішно намагається додзвонитися до Мельникової. Асистентка Кемаля відправляє на пошту Ігоря результати їхніх медичних аналізів.

4 серія “Східні солодощі” опис

Ігор не говорить дружині про лист, отриманий з клініки. Кемаль розповідає про свої почуття до Тетяни молодшій сестрі Нергіз, і вона умовляє його відправитися в Україну і поборотися за свої почуття. В аеропорту Кемаля зустрічає Ігор.

5 серія “Східні солодощі” опис

Кемаль повертається в Стамбул. За порадою мами Тетяни, Ігор відвозить дівчину в санаторій на час ремонту в їх квартирі. Поки дружина далеко, він вирішує скористатися ситуацією і зраджує їй з колегою з турецької делегації. Тетяна випадково виявляє в пошті Ігоря лист з клініки.

6 серія “Східні солодощі” опис

Кемаль говорить Айлін, що збирається розірвати заручини. Це призводить дівчину в лють, і вона руйнує вітрину свого магазину. Спрацьовує сигналізація, але Картал встигає приїхати раніше поліції і заминає інцидент з правоохоронцями. Кемаль шукає Тетяну по всьому місту, але його пошуки закінчуються безрезультатно.

7 серія “Східні солодощі” опис

Кемаль розповідає своїм батькам про Тетяну, однак вони відмовляються приймати її в свою сім’ю. Айлін бреше батькові, що Кемаль схилив її до інтимних стосунків. Той, в свою чергу, клянеться, що помститься колишньому нареченому дочки. Тим часом Ігор з’ясовує, що саме Селім будує готель, в який збиралася інвестувати його фірма.

8 серія “Східні солодощі” опис

Нергіз призначають операцію в Німеччині. Селім нікому не зізнається, що за операцію нічим платити. Тетяна і Кемаль прилітають до Києва, але його не пропускає прикордонна служба: через давню бійки з Ігорем в’їзд в країну для нього закритий. Кемаль запевняє дівчину, що для дитини буде краще, якщо вона залишиться з ним в Україні.

9 серія “Східні солодощі” опис

Айлін в сказі через те, що її батько вислав Кемаля з Туреччини, і просить повернути його на батьківщину. Елмас розуміє, що щасливе життя її близьких під загрозою: син зв’язався з українською дівчиною, дочка проводить дні в інвалідному кріслі, а чоловік готовий накласти на себе руки через борги сім’ї. Елмас їде до Ердема, батька Айлін. Під час пішої прогулянки Тетяна відчуває сильний біль в животі, і Кемаль вирішує відвезти її в лікарню.

10 серія “Східні солодощі” опис

Кемаль разом з Тетяною відправляються в невелику подорож з метою відвідати місця, де він часто бував в дитинстві. Під час поїздки пара застряє в горах і ночує у дивного старця, який виявляється місцевим імамом. Кемаль просить у нього поради, як йому слід вчинити в ситуації, що склалася. В цей час в Україні мати Тетяни потрапляє в лікарню.

11 серія “Східні солодощі” опис

Імам допомагає Тетяні і Кемалю вибратися з гірського села. Вони потрапляють в прекрасний готель, де Кемаль нарешті розповідає Тетяні про майбутнє весілля і просить її стати другою дружиною. Айлін відкриває кондитерську, і в цей же день Картал зізнається їй у коханні.

12 серія “Східні солодощі” опис

Минув час. Тетяна вже на восьмому місяці вагітності. Вона працює в компанії Ібрагіма юристом, куди по знайомству її влаштував Кемаль. До Туреччини як «група підтримки» приїжджає Світлана: сьогодні день весілля Кемаля, і Тетяні як ніколи потрібна допомога подруги. Тим часом суд нарешті оформляє розлучення Мельникових.

13 серія “Східні солодощі” опис

В першу ж шлюбну ніч Кемаль серйозно свариться з Айлін і їде від неї. Тетяни немає вдома, і чоловік починає підозрювати, що вона його кинула. Світлана призводить Кемаля до тями і вирішує допомогти в пошуках подруги. Через пару годин вони знаходять дівчину в лікарні.

14 серія “Східні солодощі” опис

Весь свій вільний час Кемаль проводить з сином і Тетяною, а додому приходить тільки ночувати. Айлін дізнається, що у Кемаля народився син, і робить хитрий хід: пропонує чоловікові частіше бувати у них в будинку з сином. Їхні стосунки налагоджуються, а ось з Тетяною у Кемаля назріває серйозний конфлікт.

15 серія “Східні солодощі” опис

В Україні відзначають Новий рік, і Тетяна сумує, що в Туреччині немає подібної традиції. На цьому грунті у неї виникає непорозуміння з Кемалем: він не бачить сенсу в цьому святі. У свою чергу, дівчина ставить перед ним умову: ніякої близькості, поки він одружений. Грюкнувши дверима, Кемаль йде.

16 серія “Східні солодощі” опис

У Ігоря починається роман з юристом Наталією, яка вела його шлюборозлучний процес. Тетяна повідомляє Кемаля, що виходить на роботу. Ця звістка призводить його до сказу, і після серйозної сварки Тетяна пропонує йому зробити паузу у відносинах. На емоціях Кемаль їде в кондитерську Айлін.

17 серія “Східні солодощі” опис

У закинутому гаражі поліція знаходить машину Тетяни зі слідами вм’ятин і крові. Тетяна каже Кемалю, що більше не може терпіти цю ситуацію, в якій вона і син виконують функцію запасного аеродрому. Ольга Павлівна отримує повідомлення з УГРО, адресоване Тетяні, з вимогою з’явитися на допит в якості свідка. Ольга Павлівна, не вникаючи в ситуацію, пересилає лист дочці і розповідає Ігорю про швидкий приїзд Тетяни з дитиною.

18 серія “Східні солодощі” опис

Ігор і Наталя обговорюють ризики положення Тетяни. Картал ставить Айлін ультиматум: або вона йде від чоловіка, або їх відносини закінчені. Ігор просить Дмитра забезпечити йому алібі і запевняє брата, що Тетяні нічого не загрожує.

19 серія “Східні солодощі” опис

Айлін приймає остаточне рішення – зберегти сім’ю і залишитися з чоловіком і маленьким Османом-Олександром. Тетяна проводить ніч в КПЗ. Разом з матір’ю Тетяна вирішує вивезти сина з Туреччини. Ольга Павлівна налаштована войовничо і готова їхати в Стамбул рятувати онука. Тетяна знаходить собі нового адвоката. Наталя проводить власне розслідування і приходить до несподіваного висновку.

20 серія “Східні солодощі” опис

У будинку Кемаля і Айлін зібралися дві сім’ї, щоб відзначити день народження Османа-Олександра. У самий урочистий момент з’являються Тетяна і Ольга Павлівна, які вимагають віддати дитину. Але Кемаль відмовляє їм. Наталя повідомляє Ігорю, що Тетяну виправдали, і вона поїхала в Туреччину, а на справжнього злочинця виписаний ордер на арешт. Картал приїжджає до матері і заявляє їй, що одружується на першій-ліпшій дівчині, якщо вона виявиться порядною.

21 серія “Східні солодощі” опис

Спроба викрадення Османа-Олександра закінчується крахом: Тетяну з дитиною на руках зупиняють Нергіз і Орхан. Кемаль загрожує Тетяні судом і позбавленням батьківських прав. Тетяна звертається до Ібрагіма з проханням виступити в ролі її адвоката і подати зустрічний позов.

22 серія “Східні солодощі” опис

На судовому процесі адвокат Кемаля підтасовує факти і бреше, виставляючи Тетяну в непристойному світлі. Також він представляє суду висновок невропатолога про жалюгідний стан здоров’я Осман-Олександра. Кемаль в нападі ревнощів кидається на Ібрагіма з кулаками, і слухання відкладається.

23 серія “Східні солодощі” опис

Рішення суду виявляється жорстоким і несправедливим. Право виховувати дитину залишається за Кемалем і Айлін, а Тетяні дозволено бачити сина не більше шести годин в день, і лише під наглядом органів опіки. Однак Кемаль не радий перемозі, адже єдине, чого він хоче – возз’єднатися з Тетяною.

24 серія “Східні солодощі” опис

Кемаль збирається оскаржити рішення суду і просить у Тетяни дати йому ще один шанс. Ібрагім зізнається дівчині в любові і пропонує стати його дружиною. А у Ігоря з’являється хитрий план, як повернути свою колишню дружину. Кого все-таки вибере Тетяна? І як батько Кемаля відреагує на новину про те, що саме його син винен в заморожуванні будівництва готелю, на який сім’я покладала великі надії?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар