«Синдром дракона» опис серій

С

«Синдром дракона» опис серій ви можете прочитати в цій статті.

1 серія »Синдром дракона» опис
2008. На Одеській митниці затримують кур’єра з цінних раритетом – книгою «Морський статут». Розслідувати справу доручають оперативній групі: полковник Запорожець, майор Щеголева, капітан Волков.
1953. Високопоставлені чиновники ЦК вирішують створити скарбницю з належних їм художніх та історичних цінностей, награбованих після революції і під час Другої Світової війни. Охороняти колекцію приставлені чекіст Терехов і колишній в’язень, зрадник Батьківщини, а в минулому реставратор, на прізвище Нілін.

2 серія »Синдром дракона» опис
2008. Після першого таємничого вбивства оперативна група продовжує своє розслідування і незабаром знаходить новий доказ у справі про «Морський статут» – золотий ніж з гравіюванням. У розслідуванні сищикам допомагає експерт з предметів старовини Саша Максимова.
1953. Ніліну дають нове ім’я – Анатолій Авдєєв. З його допомогою Терехов облаштовує таємний бункер для зберігання скарбів. Для прикриття Терехов працює начальником особливого відділу на швейній фабриці. Там він зустрічає молоденьку ткалю Ліду Савченко, до якої у нього проявляється особистий інтерес.

3 серія »Синдром дракона» опис
2008. За порадою колекціонера Зарубіна капітан Волков їде до Одеси, де знайомиться із знаменитим книжковим колекціонером Ізей Кенігштейн. Після розмови з капітаном Кенігштейн відправляє за ним двох переслідувачів.
1953. Під час однієї з нечисленних прогулянок по Кіровограду Авдєєв за іронією долі знайомиться з молоденькою ткалею Лідою Савченко. Зачарований дівчиною, він приводить її в скарбницю. Перевірити роботу Терехова приїжджає один із засновників колекції полковник Єремєєв. Він дає Терехову нове завдання – зробити дублікати деяких цінних книг. Разом з Тереховим вони відкривають одну з таємниць Авдєєва.

4 серія »Синдром дракона» опис
2008. За наводкою Кенігштейна Волков приїжджає до Кіровограда. Майор української міліції Харченко розповідає йому про електрика Авдєєва і його «скарбниці», знайденої в Кіровограді в 1991 році. Схоже, що «Морський статут» теж з цієї колекції.
1953. У Ліди і Авдєєва починається роман. Про це дізнається Терехов. Він переконує Ліду, що Авдєєв – ворог. Щоб врятувати дівчину, він пропонує їй виїхати з Кіровограда і жити в його підмосковному будинку.

5 серія »Синдром дракона» опис
2008. Відбувається таємнича підміна головного доказу – книги «Морський статут». У підміні підозрюють експерта Максимову і колекціонера Зарубіна, яким Волков встиг показати книгу.
1953. Терехов відвозить Ліду в Підмосков’я і робить їй пропозицію, а Авдєєву повідомляє, що дівчина потонула.

6 серія »Синдром дракона» опис
2008. Колекціонер Зарубін дає капітану Волкову нову зачіпку в розслідуванні. Волкову потрібно їхати в Прагу. До від’їзду підполковник Щеголева спокушає Волкова. У базі працівників КДБ виявляють документи на дивного командировочного. Це виводить опергрупу на новий слід.
1956 рік. Генерал Єремєєв доручає Терехову нову справу: вилучати предмети старовини у селян і приєднувати їх до загальної колекції. У розмові зі священиком – отцем Никодимом, Авдєєв каже, що хоче кинути колекцію і втекти за кордон. Священик відмовляє його і просить поїхати разом з ним до Києва. Повернувшись з поїздки, Авдєєв висуває ультиматум Терехову.

7 серія »Синдром дракона» опис
2008. Волков і експерт Максимова розуміють, що захоплені один одним. Максимова захоплюється життям капітана, насиченим цікавими подіями. Волкову здається, що за ним весь час стежать. У Празі, після зустрічі з вдовою генерала Єремєєва, переслідувачі нападають на Волкова.
1966. Генерал Єремєєв та Терехов зустрічаються в Празі. У празькій развідшколі Терехов знайомиться з легендарним Че Геварою і таємничим професором Фільштинським, який розповідає йому про вплив психотропних речовин на людину.

8 серія »Синдром дракона» опис
2008. Підполковник Щеголева і капітан Волков незалежно один від одного знаходять нові докази. Щеголева починає ревнувати Волкова до експерта Максимової. Відбувається сварка.
1966. Планерське. Авдєєв дізнається, що Ліда жива. Його нові таємні покровителі влаштовують йому зустріч з Лідою в Криму. Ліда і Авдєєв розуміють, що як і раніше люблять один одного. Генерал Єремєєв вирішує стати одноосібним господарем колекції і прибрати інших її власників. Для цього він вдається до допомоги Терехова

9 серія »Синдром дракона» опис
2008. Щеголева і Волков їдуть в Кіровоград, де дізнаються нові подробиці про колекції Авдєєва. Майор Харченко активно допомагає Волкову в розслідуванні.
1967 рік. За завданням генерала Єремєєва Терехов продовжує знищувати господарів колекції. Під час підготовки чергового вбивства він знайомиться з агентом – ефектною жінкою Христиною. Вона не залишає байдужим і Терехова …

10 серія »Синдром дракона» опис
2008. Волков і Щеголева продовжують розслідування в Кіровограді. Волкову вдається виявити таємний бункер в будинку Авдєєва.
1980-ті роки. Терехов зустрічає свою давню знайому – красуню Крістіну. У житті Терехова з’являється нова пристрасть.
1967 рік. Залишаючи Крим, Терехов випадково помічає в натовпі закохану пару, в якій він дізнається свою дружину Ліду і Авдєєва.

11 серія »Синдром дракона» опис
2008. Волков повертається з Кіровограда. В аеропорту його зустрічає Максимова. Їх одразу оточують невідомі і привозять в заміську садибу. Господар садиби пропонує Волкову і Максимовій розповісти все, що вони знають про колекцію. В обмін він гарантує залишити їх в живих.
1980-ті роки. Терехов інсценує свою смерть і зникає. У нього з Христиною народжується дочка. Терехов обіцяє Кристині розлучитися з дружиною, коли його син повернеться з Афганістану. Авдєєв продовжує охороняти скарби в бункері. Терехов відвідує його все рідше.

12 серія »Синдром дракона» опис
2008. Щеголева виходить на слід Волкова і Максимової. Починається погоня. Волков опам’ятовується в невідомому місці.
1990-ті роки. Терехов живе в Москві. Він виношує підступний план вивезення колекції за кордон. Разом з сином, котрий повернувся з Афганістану, і Христиною він вирішує прибрати Авдєєва.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар