“Скліфосовський” опис серій 2 сезон

С

“Скліфосовський” 2 сезон зміст серій серіалу про лікарів 2012 з Максимом Аверіним в головній ролі.

“Скліфосовський” опис серій 1 сезон

“Скліфосовський” 2 сезон опис серій

1 серія “Скліфосовський 2 ” опис

Сергію роблять операцію. Все проходить в штатному порядку, але довгостроковий прогноз дати поки неможливо. Лариса ображена на Брагіна, адже той стільки часу приховував від неї діагноз її колишнього чоловіка.
Костик приступає до самостійної практики – тепер він дипломований лікар. Однак перша ж його операція виявляється невдалою – літня пацієнтка помирає на операційному столі. Ситуація посилюється тим, що молодий лікар вийшов на роботу, неабияк погулявши напередодні. З претензіями в Скліф приїжджають онуки пацієнтки, але виявляється, що їх більше хвилює спадщина. Зіменская відсторонює Костика від роботи на тиждень.
Поліна з Пастуховим живуть порізно, але явно мучаться одне без одного.
У Скліф приїжджає Емма з донькою Тамарою. Колектив тепло зустрічає молоду маму, а Зіменская настійно просить Емму повернутися на роботу.
У відділенні чергова пацієнтка після спроби суїциду: жінка готова на все, щоб утримати чоловіка, який хоче піти до молодої студентці …

2 серія “Скліфосовський 2” опис
Сергій повертається додому після операції, і вони з Ларисою та сином починають жити разом. Микита безмежно радий возз’єднанню сім’ї та всіляко підтримує домашню ідилію.
Брагін неприязно ставиться до Неклюдова: йому не подобається різкий, що не визнає авторитетів колега, і він не схвалює їх роман з Ніною.
У Склифе з’являється новий хірург Марина Нарочінська – колишня студентка Зіменської і дочка хірурга зі світовим ім’ям. Це жінка з чоловічим характером, ділова, чіпка, але дуже ефектна зовні. Разом з нею приходить її давня приятелька – медсестра Олена Михалева. Мила і скромна “сіра мишка” – повна протилежність своєї подруги.
Брагін не в захваті від поведінки Марини і передчуває, що вони не спрацюються.
Неклюдов несподівано робить Ніні пропозицію. Жінка захоплена зненацька, але абсолютно щаслива.
У Брагіна важка операція: він змушений ампутувати ногу вісімнадцятирічному мотоциклісту …

3 серія “Скліфосовський 2” опис
Поліція з’ясовує обставини вбивства Лариси. Несподівано з’ясовується, що вбивця дав свідчення проти Брагіна. За його словами, лікар напав на нього, і в бійці Насибов випадково зачепив Ларису. Слідчий навмисно провокує Брагіна, і той починає бійку.
Зайвий раз переконавшись, що Брагін не здатний впоратися з емоціями, Зіменская призначає Пастухова завідувачем з хірургії. Пастухов спантеличений новою керівною посадою, але все ж приймає її.
Щоб допомогти Брагіну, Зіменська змушена звернутися до колишнього чоловіка – адвоката Михайла. Той з’ясовує, що батько наркомана – впливова людина, і він не зупиниться ні перед чим, щоб його син вийшов сухим з ​​води. З крайнім небажанням Зіменскої погоджується захищати Брагіна …

4 серія “Скліфосовський 2” опис
Пацієнт Сергія, лихий байкер, якого покусала собака, дає напуття синові бути сміливішими і сісти за кермо мотоцикла. Батька анітрохи не бентежить, що хлопець майже не вміє ним керувати. Результат не примушує себе довго чекати – незабаром в Скліф доставляють мотоцикліста зі страшним діагнозом – “внутрішнє обезголовлення”. Лікарям чекає вкрай важка операція, здійснити яку вдавалося тільки легендарному Нарочінському, батькові Марини.
У Скліфі з’являється новий інтерн Ян. Сором’язливий юнак вступає під керівництва Кості.
Поліна загоряється ідеєю удочерити Юльку – дівчинку, батьки якої загинули в Скліфі. Героїня дуже боїться, що її спроба суїциду стане формальною перешкодою.
Відносини Сергія з сином разладжуются. Микита відчуває, що батько нещирий з ним, і злиться, що від нього приховують результати аналізів. У свою чергу, Сергій підозрює сина у вживанні наркотиків …

5 серія “Скліфосовський 2” опис
Брагін на прогулянці з донькою рятує жінку від нападу, вкотре довівши свій професіоналізм.
Полініні переживання були не марні: удочеріння Юльки ускладнюється. Жінка-інспектор не в захваті від Поліни і вимагає прийти з чоловіком.
Зіменська намагається створити Пастухову максимальні зручності в новій посаді, але така підвищена увага з боку начальниці насторожує його.
Брагін оперує чоловіка зі спицею в плечі. За операцією захоплено спостерігають дівчини-практикантки. Вони захоплені лікарем-професіоналом і ще більш зачаровані Брагиним-чоловіком.
Сергію кажуть, що в Росії у нього мало надії на одужання, і шанси збільшаться при лікуванні за кордоном.
Марина продовжує успішно проводити операції …

6 серія “Скліфосовський 2” опис
Поліна з Пастуховим нарешті приймають рішення знову зійтися і разом удочерити дівчинку.
Чергового пацієнта привозять поліцейські, після того як самі понівечили його, вибиваючи свідчення. Брагін кличе другим хірургом Нарочінскую. Його дратує норовистість колеги, але він починає поважати її як професіонала.
Костя бачить як Ксюша целується з колишнім хлопцем. У люті юнак вирішує порвати відносини з нею.
До Салама приїжджає сестра Аліна. Дівчина приїхала вступати до театрального інституту …

7 серія “Скліфосовський 2” опис
У суді Насибова, вбивці Лариси, виносять вирок – 5 років ув’язнення. Зіменская в сказі, вона чекала більш суворого рішення. Однак адвокат вважає, що при зв’язках батька Насибова потрібно бути задоволеним і таким терміном.
Зіменський несподівано з’являється в Скліфі і залишає Вірі дітей, посилаючись на термінові справи. Жінка в розгубленості, адже робота в самому розпалі і опікати їх нікому.
У відділення привозять жертв “вогнестрілу” – гостей невдалого весілля. Винуватцем виявляється закоханий в наречену сусід. Намагаючись зупинити вінчання, юнак розстріляв половину гостей, а потім наклав на себе …

8 серія “Скліфосовський 2” опис
Салам ніяк не може влаштувати особисте життя – втретє він змушений перенести побачення з дівчиною через термінову роботу.
Брагін залишається на чергування з Мариною, чим сильно роздратований – його дратує крутий норов жінки. Але чергування закінчується несподівано для обох …
Нова постраждала – колишня вчителька Брагіна. Вона переконує, що впала зі сходів, але з’ясовується, що її зіштовхнув блатний учень, син директора школи. До повного здивування Брагіна, вчителька виправдовує хлопчика перед батьком-тираном.
Несподівано в Скліф привозять Зіменского з алкогольною комою. Віра Георгіївна в люті від витівки чоловіка і збирається відсудити у нього дітей. Незаперечні переваги тепер на її боці – все відображено в медичній виписці.
Відома телеведуча Кіра привозить в Скліф свого пораненого коханця, просить допомогти йому і приховати їх від журналістів …

9 серія “Скліфосовський 2” опис
Дівчина привозить в Скліф побитого до напівсмерті батька. Вона запевняє, що на нього напали грабіжники, але прониклива Марина відразу помічає, що співрозмовниця щось приховує.
У Склифі з’являється новий лікар Хромов. Він немолодий, цинічний і з першого ж дня тримає себе вельми провокаційно.
Брагіну неприємна поведінка Марини: вона всіляко підкреслює, що вони чужі один одному, і їх нічого не пов’язує.
У житті Ніни триває чорна смуга, жінка навіть боїться ночувати вдома …

10 серія “Скліфосовський 2” опис
Костя стає свідком крадіжки: злодієм, що обчищає гаманці працівників Скліфа, виявляється сестра Салама Аліна. Дівчина благає  не здавати її і клянеться, що крала гроші, бо зламала чужий телефон і за борги їй загрожують згвалтуванням.
У життя Зіменского приходять невдачі – його серйозно підставив діловий партнер, і тепер він у великих боргах. Михайло просить у дружини дозволу зняти гроші з дитячого рахунку, але та категорично відмовляє. Зіменскій йде в люті і обіцяє, що при першому ж Віриному проступку він знову відбере дітей.
Нова пацієнтка – жінка з підозрою на пневмонію. Спочатку здається, що життю ніщо не загрожує, але несподівано у неї починається приступ …

11 серія “Скліфосовський 2” опис
Вранці Брагін прокидається у Олени. Дівчина являє собою втілене жіноче щастя, вона доглядає за ним, як за чоловіком. Брагін в розгубленості, він ніяк не чекав такого повороту.
Несподівано йому телефонує Марина і просить про допомогу – у її батька напад. Ні хвилини не вагаючись, Брагін їде від Олени.
Аліна не вгамовується і все більше шокує своєю поведінкою Костю. Коли вона пропонує йому переспати в розплату за мовчання, той розповідає Саламу, що дівчина з’їхала з котушок і її пора відправляти додому. Салам в жаху і обурений тим, що Костя стільки часу мовчав.
Ніна в розпачі. Неклюдов застає її плачучу на плечі у Брагіна …

12 серія “Скліфосовський 2” опис
Емма привозить доньку в Скліф з високою температурою. Лікарі не можуть поставити діагноз, але на допомогу приходить Зіменская. Мама двох дітей безпомилково визначає причину нездужання.
Костя і Хромов привозять нового пацієнта – Азамата. Хлопець у важкому стані після знущань у військовій частині. До останнього юнак рветься з Скліфа, переживаючи, що відсутність загрожує йому новими проблемами.
Справи Зіменского йдуть все гірше, і він змушений терміново виїхати, щоб врятуватися.
На прогулянці з дочкою Емма несподівано просить Брагіна повернутися до неї …

13 серія “Скліфосовський 2” опис
У батька Марини новий напад. По дзвінку Брагін мчить до неї серед ночі. Зустріч закінчується сваркою – Марина не має наміру ділити коханця зі своєю подругою і вимагає, щоб Брагін кинув Олену. На грунті ревнощів вона ображає Брагіна, і той їде від неї. На довершення до всього на вулиці на героя нападає натовп хуліганів, і йому дивом вдається відбитися від них.
Зіменська в жалобі після похорону чоловіка. З’ясовується, що в його смерті багато білих плям, і прокуратура порушує справу за фактом загибелі.
Черговий пацієнт хірургії – жертва розборки на національному грунті. Незважаючи на зусилля Брагіна, хлопець помирає. Винним виявляється чемпіон з боротьби Рашид. Хлопець намагається сховатися.

14 серія “Скліфосовський 2” опис
Брагін намагається влаштувати Єгора на операцію. До неї хлопцю необхідно стаціонарне лікування, але Єгор не поспішає лягти в лікарню – він переживає, що питуща мати помре без його допомоги.
З відпустки повертаються щасливі молодята Ніна і Неклюдов. Особливо радий бачити Ніну Брагін.
Поліна насолоджується довгоочікуваним материнством. Але її радість затьмарюють сторонні люди, що загострюють увагу на те, що дитина нерідна.
Марина каже Зіменськой, що Пастухов поганий керівник, і радить взяти когось зі сторони.

15 серія “Скліфосовський 2” опис
Ніна і Неклюдов їдуть в магазин за подарунком для дитини Пастухова. Неклюдов незадоволений громадським завзяттям своєї дружини і каже, що взагалі не любить дітей і не хоче, щоб вони у них були. Ніна шокована.
Клопоти Третьякової за Азамата не знають меж: дівчина має намір скаржитися в прокуратуру і рятувати хлопця від кривдників з військової частини. Однак той категорично просить її не втручатися і розлучається з Третьяковою.
Нарочінскому діагностують інфаркт. Йому показана операція, але професор просить відкласти її на кілька днів і вмовляє Марину відвезти його помирати додому.
У лікарню привозять важких пацієнтів – жертв водного ДТП.

16 серія “Скліфосовський 2” опис
У лікарню привозять популярного актора – головного героя відомого серіалу про лікарів. Нічого серйозного у актора не виявляється, і він вирішує залишитися на день для придбання “медичного” досвіду. Актор виявляється веселуном, і вони з Брагиним легко знаходять спільну мову.
Пацієнт Хромова – жертва жіночої підозрілості. Він всього лише хотів допомогти донести сумки, а в результаті отримав струмінь з балончика в очі. Поки йому надають допомогу, в коридорі його чекає Усова – та сама жінка з сумками. Але вона зовсім не збирається вибачатися – вона готується звинуватити бідолаху в крадіжці грошей.

17 серія “Скліфосовський 2” опис
Костик готує сюрприз для Ксюши і рано вранці приїжджає до неї з букетом квітів. Але в квартирі “сюрприз” чекає його самого: він застає кохану дівчину в ліжку з її товаришем по службі і майбутнім депутатом Паніним. У відчаї Костик б’є суперника і рве відносини з Ксюшею.
Лена упорядковує житло Брагіна, очищаючи його від накопичених завалів. Справа спирається, і герой все більше захоплюється позитивністю “справжньої жінки”.
Емма змушена терміново залишити дитину Брагіну на кілька годин.

18 серія “Скліфосовський 2” опис
Відносини Марини та Хаєва розвиваються стрімко. Марину приємно дивує його мужність, готовність взяти на себе всі складнощі. Однак героїня розуміє, що майже нічого про нього не знає, і вічна присутність його водія поруч насторожує її.
Лікування Сергія в Німеччині пройшло на рідкість успішно, прогноз сприятливий, і він подумує повернутися на роботу. Новинна про обвалення даху аквапарку і сотні жертв прискорює прийняття рішення – Брагін з Куликовим мчать до лікарні.
У відділенні напружений день. Знову виявляється неспроможність Пастухова як керівника – йому не вистачає характеру, щоб впоратися з хаосом масової травми.
У Марини важка пацієнтка. В асистенти на складну операцію вона бере Яну. Але вибір ледь не обертається трагедією.

19 серія “Скліфосовський 2” опис
Зіменська з Пастуховим знаходять в квартирі покійного адвоката заповітну папку. На прохання начальниці Пастухов супроводжує її і під час передачі документів. Несподівано незнайомий чоловік попереджає Пастухова, що в разі розголосу у них з Поліною віднімуть дитину.
Ксюша просить вибачення у Костика і каже, що по-справжньому любить Паніна.
Костя болісно переживає розставання і намагається з головою піти в роботу.
У лікарні нові дивовижні пацієнти – зворушливий аутист Ілля, що спілкується записками, і 60-річний Олександр зі спробою суїциду на грунті нещасливого кохання.
Марина розуміє, що Хаєв простіше, ніж хоче здаватися. Героїня потурає його іміджу лідера, але ясно бачить, що ніколи не закохається в нього.

20 серія “Скліфосовський 2” опис
Ніна не схвалює роман Брагіна та Олени і по-дружньому висловлює Олегу, що вони зовсім не пара. Брагін обриває розмову, в глибині душі розуміючи, що Ніна права.
У доньки Пастухова ні з того ні з сього починається напад задухи. Юльку терміново везуть до лікарні, де залишають дівчинку на обстеження. Пастухові переживають, що нічого не знають про спадковість дитини.
Неклюдов спускає гроші з “сімейного бюджету” на альбом Дали з автографом автора, але замість очікуваного захвату отримує від дружини догану.

21 серія “Скліфосовський 2” опис
Батьки Руслана марно намагаються перевести сина в іншу лікарню, але скрізь отримують відмову і підтвердження, що хлопець мертвий. А Миті різко стає гірше – без операції йому залишаються лічені години. Брагін у відчаї хоче зробити пересадку серця потай, але Зіменская навідріз відмовляється дати добро на авантюру. В останній момент батьки Руслана дають згоду на трансплантацію.
Пастухова чекає страшна новина: у Юльки підозра на рідкісну необоротну смертельну хворобу, з якою дитина не доживе і до чотирьох років. До підтвердження діагнозу він приймає рішення тримати все в таємниці від Поліни.

22 серія “Скліфосовський 2” опис
Аналізи Юльки неоднозначні і потрібно повторне обстеження. Пастухов не знаходить собі місця, але продовжує приховувати правду від Поліни. У серцях він ділиться з Брагіним, що не хоче тягнути на собі безнадійно хвору чужу дитину.
Нові пацієнти хірургії – жертви нацистських розборок. Серед постраждалих “фашистів” виявляється Сава – брат Юлі, дівчини Салама. Ледве глянувши на нього, Салам розуміє, чому Юля не хотіла знайомити його зі своєю сім’єю.
Сергій переймається симпатією до своєї пацієнтки Лариси. Професійній піаністці відірвало палець під час прогулянки з собакою, і вдала операція – питання життя і смерті для жінки.

23 серія “Скліфосовський 2” опис
Марина приходить до Хаєв і розповідає про візит його дружини. На подив героїні, її коханець зовсім не збирається виправдовуватися, а після перших різких слів Марини і зовсім б’є її по обличчю і виставляє за двері. В істериці Марина приїжджає до Брагіна. Вона категорично просить не мстити за неї, справедливо побоюючись відповідних дій з боку Хаєва. Емоційна розмова закінчується сексом.
Хромов розповідає Кості, що його син сидить за вбивство. Перспективний і талановитий студент медінституту, він потрапив у погану компанію, зв’язався з наркотиками і дуже швидко скотився на дно.
Брагін через знайомих пробиває адреса Хаєва, приїжджає до нього і без пояснень ламає чиновнику ніс.

24 серія “Скліфосовський 2” опис
Емма повідомляє Брагіну, що виходить заміж за коханого чоловіка, від якого чекає дитину, і переїжджає до Америки. Брагін в шоці, що не зможе бачитися з дочкою, але дає згоду на її виїзд, щоб не ламати Еммі долю.
Пастухов дізнається, що страшний діагноз не підтвердився, і напад у Юльки був викликаний звичайною алергією.
День народження відзначають весело і з розмахом. “Слабкою ланкою” виявляється Олена, яка ніколи не пила.

“Скліфосовський” 3 сезон опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар