“Снайпери: Любов під прицілом” опис серій

С

Снайпери: Любов під прицілом” опис серій військового фільму в цій статті.

“Снайпери: Любов під прицілом” зміст серій

1 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис

1943 рік. Німецькі війська під командуванням генерала Фон Еппа при відступі планують підірвати Дніпровську ГЕС. Катя Родіонова командує жіночим загоном снайперів «Лісові відьми». Її бойові подруги – Віка, Таня і Люся. У розташування радянської частини прибуває капітан Суботін і старший лейтенант Телятник, завдання яких – перешкодити вибуху греблі. Головна мета Каті – усунути генерала Фон Еппа. Наслухавшись про влучність «лісової відьми» німецьке командування посилає для її знищення своїх найкращих стрільців, серед яких виявляються Алекс Фон Фосс і його приятель Гюнтер Шмідт. Суботін розповідає про снайперів Каті – вони її друга по важливості мета.

2 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Алекс знаходить Катю і намагається порозумітися з нею. Група розвідників готується до операції з розмінування греблі. Алекс не говорить Гюнтеру про зустріч з Катею – у нього є привід не довіряти йому. Катя лає безтурботну Люсю за роман з Телятниковим. Подруги відчувають, що з Катею щось сталося. Суботін доручає Телятникову під прикриттям «лісових відьом» добути «язика» з німецьких офіцерів.

3 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Алекс пробирається в радянський тил, щоб знову зустрітися з Катею. Відкриваються нові подробиці минулого Гюнтера. Захопивши «язика», Телятник з групою потрапляють під обстріл німецьких снайперів.

4 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Таня і Віка розробляють план підриву колони вантажівок з вибухівкою для греблі. Підполковник держбезпеки Жданович підозрює Катю у зв’язку з німецьким снайпером і наказує Суботіну заарештувати її. Радянська авіація збирається провести бомбардування квадрата, де німці проклали кабель детонатора. Гюнтер дізнається, що Катя і є «лісова відьма». Погрожуючи Алексу, він вимагає, щоб той знищив її протягом доби.

5 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Алекс остаточно розчаровується в Гюнтеру, дізнавшись нові подробиці його минулого. Суботін дізнається, що Катя і Алекс знайомі. Таня і Віка з’ясовують, що німці замінували нову ділянку на шляху до греблі. Катя і Телятник обчислюють основну схованку Гюнтера. Розвідгрупа потрапляє під вогонь Гюнтера і Алекса.

6 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Катя не розуміє, хто врятував її від кулі Гюнтера. Генерал Фон Епп вимагає від Алекса в найкоротші терміни розібратися з «лісовими відьмами». Група єгерів прочісує ліс у пошуках Каті. Жданович прибуває в частину, намагаючись зрозуміти причини провалу операції. Катя ловить Алекса, що потрапив під мінометний обстріл .

7 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Жданович наводить довідки про Катю, допитуючи військових. Розвідники з’ясовують новий план німців з прокладання кабелю детонатора. Алекс повинен забезпечити безпеку від’їзду генерала Фон Еппа. У Каті залишається остання можливість виконати завдання.

8 серія “Снайпери: Любов під прицілом” опис
Жданович розповідає Суботіну про долю його сина. З’ясовуються подробиці загибелі батька Каті. Настає день операції – Суботін з розвідниками і снайперами висуваються до греблі. Для Каті й Алекса настає момент істини. Жданович збирається заарештувати Катю, дізнавшись всю правду про її відносини з Алексом.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар