«Співачка» опис серій 31-60

С

«Співачка» опис серій серіалу 2016 року від телеканалу Україна в цій статті.

«Співачка» опис серій 1-30

«Співачка» опис серій 31-60

31 серія “Співачка” опис

Кремньов планує розлучитися з Ларою і одружитися на Наташі. Але Лара дізнається, що вагітна, і Кремньов змушений залишитися в сім’ї. Наташа починає будувати інтернат для обдарованих дітей і вступає до консерваторії.

Для того щоб знайти Ірину, Фелікс влаштовується працювати в НЦБ Інтерполу в Україні. Ірина в Голландії виявляє, що вагітна, безуспішно намагається зробити аборт. Замітаючи сліди, вона під чужим ім’ям їде до Франції і влаштовується там працювати на ферму.

Передчасно Ірина народжує дочку Яну, і до Фелікса потрапляє інформація про неї. У пошуках Ірини Фелікс знайомиться з Лі Мей. Фелікс приїжджає в госпіталь, де знаходиться Ірина та Яна, але не виявляє їх в палаті – Ірина з дитиною збігає.

32 серія “Співачка” опис

Автостопом Ірина з дочкою приїжджає в Німеччину, і її бере на роботу сім’я фермерів. Фелікс продовжує шукати Ірину. Проходить час. Лара народжує дочку Валю. Женя і Смолін одружуються. Наташа готується до «Всеукраїнського конкурсу молодих оперних виконавців». Яна захворює, грошей на лікування не вистачає, і Ірина змушена звернутися за допомогою до Валентини. Дзвінок перехоплюють, і Фелікс виходить на Ірину.

33 серія “Співачка” опис

Ірина зізнається Феліксу, що Яна – його дочка. Наташа починає приймати залицяння Максима. Лара передбачає, що Кремньов і Наташа люблять один одного, але Наташа переконує Лару і запрошує працювати своїм акомпаніатором. Фелікс забирає Ірину і видужавшу Яну з лікарні.

Фелікс викрадає Яну і вимагає від Ірини компенсації за все, чим Ірина йому нашкодила. Тільки повернувши йому все з лишком, Ірина може розраховувати повернути дочку. Наташа відкриває інтернат для обдарованих дітей. У ЗМІ з’являються новини про затримання Ірини.

34 серія “Співачка” опис

Проходить три роки. Наташа співає на сцені для єдиного глядача – султана Каріма. Карім робить Наташі пропозицію, але Наташа відмовляє: вона не любить його і заручена з Максимом. Тоді Карім пропонує Наташі виступити в Анкарі, але і тут Наташа відмовляє: Наташа і Максим планують турне по Європі з оперою, яку написав Максим.

Женя і Смолін удочеряють Настю. Наташа знайомиться з подружкою Насті Машею. Щоб дати Маші справжню сім’ю, Наташа погоджується вийти заміж за Максима. У момент, коли Діана сідає в машину, щоб їхати в ЗАГС, лунає вибух.

35 серія “Співачка” опис

Весілля Наташі і Максима скасовується. Діану ховають. Кремньов починає розслідувати її загибель. У Фонді Діани з’являється Лі Мей, представляється журналісткою з Франції, найнятою Діаною для просування турне Наташі за кордоном. Ли Мей пропонує свої послуги.

Наташі і Максиму тимчасово відмовляють в удочеріння Маші. Лі Мей починає зближуватися з Митею і знайомиться з Наташею. Наташа погоджується дати Лі Мей інтерв’ю. Племінник Каріма Самір знайомиться з Лі Мей. Максиму приходить повістка в суд – його звинувачують у плагіаті.

36 серія “Співачка” опис

Турне зривається, Фонд Діани, який організовував поїздку, підпадає під штрафні санкції. Щоб заробити грошей на утримання інтернату, Наташа погоджується співати в клубах і продає свої концертні вбрання. Лі Мей повідомляє Саміру про те, що у Наташі фінансові проблеми. Ларі починають приходити СМС від аноніма про те, що у Кремньова є коханка. Про це дізнається Олег.

Отримавши чергове СМС, Лара їде за вказаною адресою. Олег їде за нею і рятує від напавшої на неї людини. Олег і Лара стають друзями. Самір від імені Каріма пропонує Наташі виступ за надзвичайний гонорар. Наташа погоджується. Наташа, Максим і Лі Мей з музикантами їдуть до Анкари. Але до початку виступу з’ясовується, що Наташі немає в концертному залі.

37 серія “Співачка” опис

Наташу безуспішно шукають. Кремньов їде на затримання потенційного підозрюваного в загибелі Діани. Підривник гине. Кремньова ранять. Справу про загибель Діани закривають. Кремньов дізнається, що Наташа пропала.

Наташа приходить в себе в палаці Каріма, розуміє, що її викрали за його вказівкою, намагається знайти можливість повідомити, де знаходиться. Фелікс підключається до пошуків Наташі. Максим і Лі Мей повертаються до Києва. Кремньов прилітає в Анкару, щоб особисто шукати Наташу. До Наташі приходить Карим.

38 серія “Співачка” опис

Наташа вимагає відпустити її, Карім обіцяє зробити це пізніше. Смоліну вдається довести, що Максим не займався плагіатом. Лі Мей знаходить для Маші психолога, нею виявляється Олена. Алла починає втиратися в довіру до Максима. Дружина Каріма Гюльнара стривожена появою Наташі. У Саміра таємний зв’язок з наложницею Каріма Сандрою.

Лі Мей віддає Феліксу отриманий від Каріма дипломат з грошима. Карім продовжує водити Наташу за ніс і в результаті видає свої справжні наміри. Лі Мей, доглядаючи за Митею, заходить занадто далеко, і Митя просить її більше не приходити. Лара свариться з Кремньовим через Наташу і проводить ніч з Олегом. Гюльнара допомагає Наташі бігти.

39 серія “Співачка” опис

Наташа бродить по острову, сподіваючись знайти посольство України. Лара мириться з Кремньов. Карім дізнається, що Наташа втекла з допомогою Гюльнар, і садить Гюльнара в карцер. Олег відмовляється співпрацювати з Лі Мей. Фелікс вимагає від неї повернути втрачені позиції.

Лі Мей планує повернути довіру Миті і це їй вдається. Доведена до відчаю Наташа бере заручницю, вимагаючи відвести до найголовнішої людині в державі. Наташу приводять до Каріма.

40 серія “Співачка” опис

Карім дає Наташі зрозуміти, що вона ніколи не покине острів, і намагається обманом нею заволодіти. Лі Мей просить Лару посприяти поверненню до Фонду. Лара і Митя переконують Олега прийняти Лі Мей на роботу. Кремньов впевнений, що Карім викрав Наташу, але не може цього довести, шукає можливість її визволити.

Наташа знайомиться з Людою. Гюльнару випускають з карцеру. Вона ненавидить Наташу. Кремньова направляють по помилковому сліду. Карім робить Наташі пропозицію, яку Наташа з гнівом відкидає.

44 серія “Співачка” опис

Султан чекає від Наталії згоди вийти за нього заміж, і продовжує утримувати її в своєму полоні. Один раз Наташа вже намагалася втекти, але нічого не вийшло. Вона знаходиться на острові, який належить Султану Каріму. Ірина була призначена керуючою Фонду з правом підпису. Сергій продовжує пошуку свою кохану. Йому потрібно якимось чином добитися від Сергія зізнання у вчиненні злочину.

46 серія “Співачка” опис

Наташа перемагає в сутичці з Аїшею. Олег розриває відносини з Кірою і безуспішно шукає роботу. Карім переводить Наташу в служниці. Женя і Смолін починають планувати святкування дня народження Насті. «Лі Мей» пропонує свою допомогу. На «Лі Мей» полює кілер Вадім. Кремньов збирається на Фірдаус і свариться з Ларою. Богдан йде з дому.

47 серія “Співачка” опис

Кремньов знаходить Богдана і обіцяє йому, що вони з Ларою не розлучаться. Заради Богдана Кремньов і Лара зберігають видимість міцної пари. Наташа вчить співати всіх бажаючих. «Лі Мей» продовжує завойовувати Митю і конкурувати з Ольгою та Оленою.

Карім бачить, як Сандра прощається з якимось чоловіком, але не встигає розглядати, з ким. Сандру катують, але вона не видає Саміра. Під час святкування дня народження Насті Вадим хоче вбити «Лі Мей». Між «Лі Мей» і Вадимом спалахує пристрасть. Сандру стратять.

48 серія “Співачка” опис

Кремньов з підробленим паспортом приїжджає в Анкару, намагається влаштуватися на роботу на Фірдаус. Карім доручає Саміру знайти того, хто спокусив Сандру. Вадим рекомендує «Лі Мей» до співпраці мецената Самойлова. Щоб Лара не заважала проводити махінації у Фонді, «Лі Мей» переконує Лару розшукати Олега. Олег відкидає Лару. Кремньов відбиває злодюжку Надіра від бандитів. Карім викликає Наташу до себе. Наташа здається хворою.

49 серія “Співачка” опис

Лікар каже Каріму, що у Наташі кір. Алла завойовує Максима. Надир намагається пограбувати Кремньова. Охоронець шантажує Саміра. Олег безуспішно намагається добитися прощення Лари. Василь відвіз Олега в село Малі Мітелки. Лара отримує прощального листа від Олега. Кіра приїжджає в Малі Мітелки. «Лі Мей» довідується для Лари адресу Василя. На життя Каріма зазіхають. Самір вбиває Охоронця.

50 серія “Співачка” опис

Карім приходить до тями. Лара приїжджає в Малі Мітелки. Кіра і Лара починають конкурувати за Олега аж до бійки. Карім велить Саміру набрати нових охоронців. Кремньов разом з Надіром їде на Фірдаус охоронцем. Фелікс безуспішно шукає Кремньова. Лара повертається до Києва. Наташа співом видає, що здорова. «Лі Мей» намагається посварити Ольгу з Оленою. Наташу ведуть до Каріма.

51 серія “Співачка” опис

Захищаючись від Каріма, Наташа пускає в хід стилет. Наташу переводять в страшне місце. Життя Наташі в небезпеці. Карім сподівається, що Наташа злякається і стане до нього прихильною. Кремньов шукає можливість пробратися до Наташі і вивезти її з острова. У будинку Левицьких розширюється штат обслуги. Фелікс розуміє, чому Лі Мей так добре виглядає.

52 серія “Співачка” опис

Наташа шукає спосіб допомогти собі і рабиням Каріма. Лара має намір присвятити себе роботі і дітям. Олег приймає рішення одружитися на Ларі і перевезти її з дітьми в Малі Мітелки. Ольга і Олена розуміють, що Лі Мей виживає їх з дому. Лі Мей намагається звести Олега і Лару. У пошуках Наташі Кремньов з Надіром потрапляють до чужої кімнати.

53 серія “Співачка” опис

Через Фелікса Лі Мей починає уникати Вадима. Наташа чинить опір охоронцям. Кремньов дізнається, що Наташі в гаремі немає. Олег робить Ларі пропозицію. Валентина обурена. Кіра їде до Києва слідом за Олегом, незважаючи на спроби Василя її утримати. Трагедія в бараці змушує Наташу підняти бунт. Карім має намір зламати Наташу.

54 серія “Співачка” опис

Положення Наташі і рабинь погіршується. Наташа несподівано зустрічає свою давню “недоброжелательницу”, з якої буде змушена співпрацювати. Кремньов шукає, куди відвезли Наташу. Даніфа тривожиться за Каріма.

Ольга передбачає, що Митя ще може бути щасливий в особистому житті. Лара зізначається в тому, кого любить і з ким хоче жити. Саміру стає відома таємниця Кремньова. Карім мимоволі допомагає Кремньову наблизитися до Наташі.

55 серія “Співачка” опис

Карім відправляє Кремньова втихомирювати рабинь. Наташа в розпачі. Віка вмовляє Наталку бути хитрішою. Наташа розуміє, що втрачає шанс вибратися на свободу і допомогти іншим, приймає важливе рішення.

Кремньов знаходить компроміс з рабами, і Карім відправляє його до Наташі. Лі Мей змушена піти на важке визнання. Вадим дає зрозуміти Феліксу, що в курсі його гри. Наташа і Кремньов зустрічаються.

56 серія “Співачка” опис

Наташу приводять до Каріму, і вона дає згоду вийти за нього заміж. Наташа витягає Віку з кам’яного мішка. У Київ приїжджає Ігор – дізнатися, як йдуть пошуки Наташі. Смолін його заспокоює: Кремньов шукає Наташу. «Мей» продовжує домагатися Міті. Вадим дражнить Фелікса і намагається позбавити «Мей» від його шантажу. Кремневу вдається пробратися в кімнату Наташі.

57 серія “Співачка” опис

Кремньов і Наташа координують свої дії. «Лі Мей» проводить з Митею ніч в одному ліжку. Митя не пам’ятає, що відбувалося. Вадим насторожений. Кремньов з Надіром шукають можливість вивезти Наташу з острова. Наташа відмовляється прийняти іслам. Фелікс нападає на слід Вадима. Гюльнара вирішується на фатальний вчинок. Наташа і Карім на весь світ оголошують Каріма рятівником Наташі.

58 серія “Співачка” опис

У будинку Левицьких дізнаються про весілля Наташі і Каріма. Карім починає готувати для Наташі царський подарунок. Близькі та знайомі Наташі хочуть летіти на острів. Запрошення приходять тільки Максиму, Феліксу і «Лі Мей». Карім дарує Кремньову Люду. Кремньов шукає можливість передати Максиму записку. Наташа зустрічається з Максимом, Феліксом і «Лі Мей». Максим задає Наташі важливе питання.

59 серія “Співачка” опис

Максим розчарований відповіддю Наташі. Валентина усіма правдами і неправдами рятує сім’ю Лари. Кремньову вдається не попастися на очі знайомим з України. Наташа дає зрозуміти Максиму, який подарунок їй готує Карим.

Надіра вдається передати Максиму записку, але той викидає її. Смолін і Женя дізнаються про те, який подарунок Наташа отримає від свого нареченого. Вони розуміють, що таким чином вона підказала їм, як їй допомогти. Ігор вирушає на допомогу до Наташі. Самір стає спільником Наташі.

60 серія “Співачка” опис

Гюльнара і Наташа укладають угоду. Подарунок Каріма прибуває на острів. Це розкішна яхта. Кремньов інструктує команду яхти. Серед інших членів команди – Ігор. Наташа виходить заміж за Каріма.

До останнього відтягує момент настання першої шлюбної ночі, нейтралізує Каріма. Разом з подругами і рабами з фабрики, за допомогою Кремнева і Надіра Наташа здійснює втечу. Тунель, по якому вони біжать у бік яхти, обвалюється, і їх засипає землею.

«Співачка» опис серій 61-90

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар