«Співачка» опис серій

С

«Співачка» опис серій серіалу 2016 року від телеканалу Україна в цій статті.

“Співачка” скільки серій – в серіалі 100 серій

“Співачка” опис серій

1 серія “Співачка” опис

Наташа Кречет – дочка відставного військового Ігоря Кречета і світської левиці Діани Левицької. Ігор і Діана розійшлися, коли Наташа була ще немовлям. Дівчинку виростив батько. Він виховував її в строгості і мріяв для неї про щасливу родину і «пристойну» професію – будь-яку, тільки не професію співачки, якою була матір Наташі, що зрадила його. Наташа ж завжди любила співати і хотіла цього вчитися. Відомий продюсер Гарік Король запрошує Наташу в Київ на прослуховування. Наташа проти волі батька їде в столицю, де випадково вплутується в бійку зі слідчим Кремневим, який переслідував шахрайку Віку.

2 серія “Співачка” опис

Кремньов затримує Наташу, і вона спізнюється на прослуховування. Розібравшись, Наташу відпускають. Наташа повертається туди, де Кремньов викинув візитку Гарика, в надії її знайти, і перетинається там з Вікою. Віка поселяє Наташу у свого подільника Мишка Малого і допомагає влаштуватися в бутик прибиральницею, щоб згодом цей бутик пограбувати. Наташа бачить Діану в парку коли та цілується з двоюрідним племінником чоловіка, колегою Кремньова Феліксом, приймає Фелікса за чоловіка матері і вирішує її провідати. Біля будинку Левицьких вона мало не стикається з Ігорем, який приїжджає до Діани в пошуках дочки. Наташа бачить, як Діану обіймає чоловік Митя, і передумує з нею спілкуватися. Наташа знаходить Продюсерський центр Гарика, але її проганяє наречена Гарика Ірина. Віка дізнається, що Наташа – дочка Діани Левицької, викрадає у Наташі паспорт, гроші і зявляється до Діани як Наташа.

3 серія “Співачка” опис

Діана приймає «Наташу» в свою сім’ю. Наташа виявляє пропажу документів і грошей. Мишка Малий намагається схилити Наташу до близькості. Обурена Наташа йде з його майстерні в міліцію заявляти на Віку. Кремньов піднімає Наташу на сміх. Наташа безуспішно намагається влаштуватися на роботу. Вона бачить вуличну співачку і співає разом з нею, щоб допомогти їй заробити на слуховий апарат синові. Наташу чує молодий композитор Максим і закохується в неї. Він запрошує Наташу співати з його групою і жити в його квартирі. Під час виступу в переході Наташу бачить Гарік.

4 серія “Співачка” опис

Гарік починає продюсувати Наташу і готувати до зведеного концерту. Фелікс наймає кілера, щоб вбити Митю, але замах зривається. Митя готує виставку полотен фламандського живопису, через які в минулому посварилися бабуся Фелікса і батько Миті. Віка викрадає коштовності Діани. Ірина та конкурентка Наташі Аліна перешкоджають участі Наташі в концерті.

5 серія “Співачка” опис

Наташі вдається звільнитися і взяти участь в концерті. У будинку Левицьких дізнаються, що коштовності зникли. Діана просить Фелікса розшукати «Наташу». Гарік і Ірина дізнаються, що Наташа – дочка Діани Левицької. Ірина повідомляє про це Продюсерський центр Фелікса.

Фелікс бачить в Наташі ще одну перешкоду на шляху до жаданих полотен. Кремньов затримує Віку на гарячому, але Фелікс знаходить можливість її звільнити. Віка за намовою Фелікса організовує напад на Наташу, але тій вдається відбитися. Гарік наполягає на зустрічі Наташі з Діаною.

6 серія “Співачка” опис

Наташа зустрічається з матір’ю, і Діана розуміє, що під виглядом Наташі до неї приходила шахрайка. Ігор безуспішно відмовляє Наташу співати і спілкуватися з Діаною. Кремньов підозрює Гарика в торгівлі краденим антикваріатом і проводить розслідування.

Фелікс безуспішно перешкоджає Кремньову і намагається посварити Діану з Наташею. Підлеглий Діани Олег робить пропозицію другій дочці Діани Жені. Наташа переїжджає жити до Діани. Женя і домробітниця Діани Ольга сприймають Наташу в багнети. Найнятий Феліксом Кілер нападає на Митю.

7 серія “Співачка” опис

Наташа рятує Митю. Гарік усвідомлює, що закохався в Наташу. Фелікс імітує замах на себе за допомогою завербованого ним друга Кремньова Ромки. Діана і Наташа успішно співають дуетом на відкритті виставки полотен фламандського живопису. Аліна і Ірина важко переживають успіх Наташі.

Гарік робить Ірині подарунок з розрахунком, що та закриє очі на його спроби завоювати Наташу. Женя застає Діану в двозначній ситуації з Феліксом. Щоб розвіяти підозри Жені, на прохання Діани Фелікс приходить до неї на вечірку з «нареченою». Гарік робить Наташі пропозицію.

8 серія “Співачка” опис

Наташа дізнається, що Гарік смертельно хворий, і погоджується вийти за нього заміж. Ірина робить спробу самогубства. Гарік побоюється, що Ірина оприлюднить інформацію про їх незаконні справах, і доручає Феліксу тримати її під контролем. Фелікс доглядає за Іриною.

Щоб добути докази для розслідування, Кремньов потрапляє в Продюсерський центр, де перетинається з Наташею. Наташа погоджується йому допомогти. Наташа випадково дізнається про таємний бізнес Гарика. Ірина йде з лікарні і доручає Аліні підставити Наташу.

9 серія “Співачка” опис

Наташу підозрюють в тому, що вона обчистила сейф Продюсерського центру. У «жовтій» пресі починається справжня травля. Наталі не вдається довести свою невинність. Наташа до великої досади Кремньова відмовляється забирати з кабінету Гарика встановлений нею диктофон.

Кремньов розуміє, що закохався в Наташу, і починає розриватися між любов’ю і боргом перед дружиною Ларою і сином Богданом. Женя дізнається, що безплідна. Фелікс намагається дезорієнтувати Кремньова, щоб відвести підозри від Продюсерського центру. Женя відмовляється виходити заміж. Наташа їде з дому Левицьких.

10 серія “Співачка” опис

Наташа приїжджає до батька в Карпати. Незалежно від Наташі туди ж приїжджає у відрядження Кремньов. Підозрюючи, що його направили по помилковому сліду, він вирішує скористатися інформацією з диктофонного запису. Кремньов наздоганяє контрабандистів. Вони його розкривають і ранять. Кремньову вдається втекти і сховатися в будинку пастуха. Діана приїжджає в Карпати, розминувшись з Наташею. Ховаючись від дощу, Наташа потрапляє в будинок пастуха.

11 серія “Співачка” опис

Розігрується буря. Наташа виявляє Кремньова в напівнепритомному стані, виходжує його. Ігор і Діана турбуються про Наташу, всюди її шукають. Фелікс наказує кілеру вбити Кремньова. Женя починає пити, гуляти, знайомиться з пройдисвітом Демоном і приводить його в будинок, де його виявляють Митя і Ольга. Кілер знаходить Кремньова.

12 серія “Співачка” опис

Все свідчить про те, що Кремньов загинув, впавши в ущелині. Друг і колега Кремньова Смолін повідомляє про це Ларі. Але Кремньов живий. Між Наташею і Кремньовим відбувається близькість. Наташа дізнається, що Кремньов одружений. Кремньов їде до Києва.

Наташа важко переживає. Ігор і Діана нарешті знаходять Наташу вдома. Демон підсаджує Женю на легкі наркотики і заробляє на ній гроші. Митя викликає Діану до Києва. Демон бере Женю «постояти на шухері», і їх затримує міліція.

13 серія “Співачка” опис

Фелікс допомагає Жені звільнитися. Діана повертається до Києва і проганяє Демона. Кремньов допомагає Наташі відновити своє добре ім’я. Гарік приїжджає в Карпати знімати кліп і поселяється в будинку Ігоря. Гарік просить у Наташі вибачення і дізнається, що вона полюбила іншого. Діана і Митя позбавляють Женю кишенькових грошей, і вона йде з дому до Демона. Демон пропонує їй важкі наркотики.

14 серія “Співачка” опис

Віка не дозволяє Демону підсадити Женю на важкі наркотики. Гарік безуспішно переконує Наташу брати участь в зйомках кліпу. Кремньов мріє про Наташу. Лара намагається повернути інтерес Кремньова до себе і сина. Віка змушує Женю добувати продукти і вчить красти.

Кремньов повертається в Карпати і переконує Наташу співати. Віка знаходить спосіб повернутися з Женею в будинок Левицьких. Наташа повертається до Діани і в Продюсерський центр. Ірина конфліктує з Гаріком через Наташу. Ірина розповідає Ларі, що Кремньов їздив в Карпати до коханки.

15 серія “Співачка” опис

Демон шантажує Віку. Ірина влаштовує Лару акомпаніатором до Наташі. Наташа перешкоджає дружбі Жені з Вікою. Фелікс шантажує Гарика. Фелікс та Ірина сподіваються збувати крадений антикваріат, минаючи Гарика. Женя мимоволі наводить Віку і Демона на будинок однокласниці Діани тітки Томи.

Віка намагається посварити Наташу і Діану. Наташа йде жити до Максима. Інформатор повідомляє Кремньову про те, що йому приносили крадені картини. Тітку Тому грабують. Віка приносить Жені її «частку» і оголошує, що тепер та робитиме все, що їй велять.

16 серія  “Співачка” опис

Віка починає зневажати Женю. Женя безуспішно намагається знайти допомогу в Олега. Виконуючи доручення Фелікса, Ромка випадково вбиває Антиквара. Фелікс вибиває з Ромки свідчення і робить його знаряддям своїх злочинів. Гарік організовує Наташі прес-конференцію.

Максим їде в Німеччину на роботу. Діана остаточно розриває відносини з Феліксом. Кремньов наполягає, щоб Лара звільнилася. Фелікса дратують спроби Кремньова вивести їх з Гаріком на чисту воду. Ірина придумує, як нейтралізувати Кремньова.

17 серія “Співачка” опис

Фелікс доручає Ромі організувати викрадення Лари. Віка, Демон і Мішка Малий викрадають Лару. Кремньова приходить повідомлення, що його дружина викрадена, і вимоги для звільнення. Кремньов починає шукати Лару. Віка запобігає згвалтуванню Лари. Кремньов виконує вимоги викрадачів.

У Демона починається ломка, він буянить. Віка сподівається за допомогою Жені привезти йому наркотики. Женю бентежить пакетик, який їй привезли під виглядом ліків. Вона побоюється сама його відвозити і просить Наташу поїхати з нею. Наташа віддає Віці пакетик. Наташу беруть в заручники. Женя кличе на допомогу Кремньова. Під час штурму Наташа прикриває Лару, і Віка б’є Наташу ножем.

18 серія опис “Співачка”

Кремньов привозить Наташу в лікарню. Фелікс та Ірина в паніці. Фелікс доручає Ромі змусити Віку і її спільників мовчати. Віка не здає Ромку і Фелікса. Женя безуспішно вмовляє Діану і Наташу не висувати звинувачень проти Віки. Вона приходить до райвідділу до Смоліна, який веде справу Віки, дати виправдувальні свідчення, але Віка на очній ставці відхрещується від Жені і не підтверджує її слів.

Смолін закохується в Женю. Кремньов відновлюється на роботі і звинувачує Гарика в зв’язку з викрадачами. Гарік розриває відносини з Феліксом. Діана розуміє, що любить Ігоря, і зізнається в цьому Миті.

19 серія  “Співачка” опис

Митя відпускає Діану до Ігоря з умовою, що вона поки не буде афішувати справжню мету свого від’їзду з дому. Діана проговорюється про це Свєті, а та доносить Феліксу. Максим ще раз переконується в тому, що Наташа його не любить. Женя напивається на побаченні зі Смоліним і, проспавшись, боїться, що зізналася йому в співучасті в злочинах Віки.

Гарік відмовляється займатися продажем краденого антикваріату і ділитися з Іриною і Феліксом своїми контактами за кордоном. Фелікс важко переживає від’їзд Діани. Ігор втішений і спантеличений приїздом Діани. Максим свариться з Наташею. Між Діаною і Ігорем відбувається близькість. Ірина  переконує Лару, що Кремньов і Наташа – коханці, підлаштовує їм зустріч.

 20 серія “Співачка” опис

Кремньов і Наташа з’ясовують, що не запрошували один одного на зустріч. Лара бачить зустріч Наташі і Кремньова і важко це переживає. Кремньов втішає Лару, і між ними відбувається близькість. Світлана за порадою Фелікса починає спокушати Митю. Діана і Ігор не знаходять спільної мови.

Ольга дізнається, що Діана кинула Митю, звинувачує в цьому Наташу. Фелікс пропонує Ірині жити з ним. Женя зізнається Смоліну в своїх «злочинах». Діана з Ігорем сваряться, і Діана йде від Ігоря, але не наважується повернутися в будинок Левицьких. Наташа дізнається, що Діана їм збрехала. Гарік знову робить Наташі пропозицію.

21 серія опис “Співачка”

Наташа відмовляє Гарику. Діана поселяється в готелі. Заради зближення з Ларою Кремньов затіває ремонт. Діана дзвонить Наташі, але та відмовляється з нею спілкуватися. Діана вирішує накласти на себе руки, але знайомиться з психологом Оленою, яка відмовляє її від самогубства.

Наташа дізнається, що Діана з Ігорем розлучилися, і просить її повернутися додому. Ігор приїжджає в будинок Левицьких. Ігор і Митя вирішують просити Діану зробити вибір, з ким із них залишитися. Діана повертається до Миті.

22 серія опис “Співачка”

Митя прощає Діану. Світлана засмучена. Женя дізнається, що Діана їздила до Ігоря. Світлана і Діана сваряться. Митя звільняє Світлану. Фелікс домагається Діани, погрожує самогубством, викриттям, б’є її по обличчю.

Митя кидається на Фелікса з кулаками. Смолін зізнається Жені в любові. Діана дізнається, що Женя в курсі свого безпліддя. Між Ларою і Наташею зав’язуються дружні відносини. Гарік потрапляє в лікарню з серцевим нападом. Ігор збирається їхати в Карпати. Наташа дізнається, що Гарік при смерті.

23 серія опис “Співачка”

Наташу не пускають до Гарика на прохання Ірини. Ірина, користуючись станом Гарика, починає керувати Центром, всіляко третируючи Наташу. Світлана розраховує пожити у Фелікса. Але він її проганяє. У лікарню приїжджають батьки Гарика і проганяють Наташу. Конкурент Гарика Запольський пропонує Ірині співпрацю.

Батьки Гарика збираються продавати Центр. Смолін та Олег сваряться на «музичному четверзі» Діани. Смолін в серцях говорить все, що думає про заможних гостей Левицьких. Кардіолог потайки проводить Наташу до Гарика. З Гаріком відбувається клінічна смерть. Наташа погоджується вийти за нього заміж.

24 серія опис “Співачка”

Гарік приходить до тями і повідомляє батькам, що одружується. Він вирішує жити чесно. Гарік потайки від Наташі переписує на неї свій бізнес. Фелікс безуспішно намагається помиритися з Митею і Діаною. Смолін  уникає Жені. Наташа мирить Женю і Смоліна.

Кремньов і Максим важко переживають те, що Наташа вирішила вийти заміж за Гаріка. Гарік повертається в Центр. Ірина влаштовує йому істерику. Кремньов намагається відмовити Наташу виходити заміж за Гаріка.

25 серія опис “Співачка”

Гарік після того, що Наташа дізналася про його злочини, налаштований на чесну роботу і благодійність. Гарік Феліксу повідомляє, що виходить із злочинного бізнесу, і відмовляється дати йому контакти партнерів. Гарік і Наташа починають готуватися до весілля, знайомлять своїх батьків один з одним.

Лара підозрює, що Кремньов любить Наташу. Ірина намагається залякати Наташу, для цього викрадає її шарфик. Це Аліна помічає. Наташі приходить лист з погрозами, потім зв’язка мертвих птахів. Аліна знаходить шарфик, забруднений  кров’ю, на столі Наташі, приносить його Гарику і розповідає, хто його Наташі підкинув. Вранці напередодні весілля Гарік викликає Ірину в кабінет і повідомляє, що вона звільнена. Ірина влаштовує Гарику скандал і б’є його важкою статуеткою по голові.

26 серія опис “Співачка”

Фелікс відправляє Ірину додому і добиває Гарика, підкидаючи доказ – Наталин шарф. Фелікс переконує Ірину в тому, що вона вбивця. Лара звільняється з Центру Короля. Батьки Гарика і Ірина дізнаються, що по дарчій Центр дістається Наташі.

У будинку Короля – обшук, оперативники знаходять картини. Кілер виманює Наташу з Центру Гаррі Короля, викрадає її. Кремньов переслідує Кілера з викраденою Наташею. Машина Кілера потрапляє в аварію, Кремньов бачить кров на Наташі, вважає, що вона загинула.

27 серія “Співачка” опис

Кремньов привозить Наташу в лікарню. Батьки Гарика приходять до Шемякіна і, погрожуючи міжнародним скандалом, звинувачують Наташу в тому, що вона вбила Гарика через дарчу. Кремньова усувають від роботи, на його місце тимчасово приходить Смирнов.

Кремньов перевозить Наташу з лікарні в дитячий будинок – залишатися в лікарні небезпечно. Смирнов доводить, що Кремньов діяв в рамках закону. Наташа організовує свято для дітей в дитбудинку. Лара розкриває обман Кремньова і виганяє його з дому. Фелікс підсилає Ромку, щоб він убив Наташу.

28 серія “Співачка” опис

Ромка відпускає Наташу. Кремньов переїжджає в будинок Олександра. Ромка обманює Фелікса, що вбив Наташу і сховав труп. Наташа ховається в будинку Максима. Максим відправляє Наташу в Одесу. Кремньов дізнається, що Наташа пропала. Женя звертається до Смоліна за допомогою: вона хоче повернути вкрадені Вікою сережки, Смолін погоджується допомогти.

Фелікс переконує Смирнова дати обвинувальне інтерв’ю, що Наташа вбивця Гарика. Наташа влаштовується костюмеркою в одеський оперний театр, де знайомиться з примою – Юлією Тарасівною. Женя і Смолін знаходять сережки. У «жовтої» преси виходить ряд обвинувальних статей про Наташу, Юлія Тарасівна дізнається, хто насправді Наташа.

29 серія “Співачка” опис

Юлія Тарасівна вчить Наташу оперному співу. Женя і Смолін відкривають своє детективне агентство. Кремньов приїжджає до Дьоміна. Дьомін радить Кремньову попросити у Лари вибачення і дозволу бачитися з Богданом. Лара не може пробачити Кремньову зради і забороняє йому бачитися з сином.

Олександр робить пропозицію Валентині. Ірина стежить за Феліксом, дізнається, де його схованка, в якій він ховає гроші. У Юлії Тарасівни напад радикуліту, замість неї на сцену виходить Наташа. З газет Фелікс дізнається, що Наташа жива, він б’є Ромку. Наташу затримує одеська міліція.

30 серія “Співачка” опис

Наташу тримають під вартою в СІЗО. Кремньов підозрює у вбивстві Короля Ірину. Аліна дає свідчення проти Ірини. Фелікс вмовляє Смирнова переконати Шемякіна, що Короля вбив Кілер. Смирнов правдоподібно відпрацьовує цю версію. Шемякін вірить йому. Наташу випускають на свободу.

Наташа продає Центр Запольським. Фелікс погрозами змушує Ромку вбити Ірину. Ромка відпускає Ірину, здавши їй Фелікса, каже, що він не вбивця. Смирнов загрожує Феліксу, що знає, хто стоїть за краденим антикваріатом. Ірина обкрадає тайник Фелікса і влаштовує прощальну вечерю, де підсипає Феліксу в келих вина отруту.

Лара звинувачує Ірину у вбивстві Гарика. Ірина стріляє в Лару і біжить. Фелікс змушує Ромку взяти справу про антикваріат на себе, Ромку садять до в’язниці. Фелікс виявляє, що його схованка розкрита. Митя влаштовує виставку картин.

«Співачка» опис серій 31-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Вікторія

    Додайте всі описи серій

    Відповіcти