“Земський лікар 2” опис серій

З

Земський лікар. Продовження – серіал 2011 року, продовження успішного телесеріалу “Земський лікар”.

“Земський лікар” 1 сезон опис серій

“Земський лікар 2” опис серій

1 серія “Земський лікар” опис

З моменту останніх подій пройшло півроку.
Колишній військовий, а тепер директор місцевої сільської школи Юрій Сергійович Валуєв оселяється зі своєю дочкою Лео в будинку доктора Ольги Самойлової та її матері на правах цивільного чоловіка Ольги. Мати Ольги, Наталія Георгіївна, рада, що дочка знайшла душевний спокій, стала веселою.
Ольга не поспішає оформляти стосунки через ЗАГС. Наталія Георгіївна теж не квапить дочку. Валуєв же бажає оформити все як слід, він хоче дітей і активно обговорює це з Ольгою.
Лео і Катя, дочка Ольги, швидко знаходять спільну мову. Нарешті Катя знайшла сестру, про яку давно мріяла.

2 серія “Земський лікар” опис

Валуєв все більше замислюється про своє нинішнє положення. Він таємно від усіх, навіть від Ольги, читає книги з педагогіки, але його природна прямолінійність і чоловіча суворість часто дратують жіночий педагогічний персонал. Крім того, Валуєв ніяк не може звикнути до нескінченних інтриг, маленьких партій, які є у будь-якій школі.

У школі вже майже рік немає вчителя англійського у старших класах, в молодших предмет викладає учитель історії, насилу згадуючи англійські слова. Нескінченні запити в РВНО з проханням дати вчителя доки були марними. Валуєв сам ходить на уроки до старшокласників. Лео це дуже непокоїть.

До лікарні повертається медсестра Лариса разом із чоловіком Сергієм і з дитиною. У відремонтованій операційній якраз з’явилися вакантні місця. Потрібна операційна сестра. Лариса приходить на розмову до Ольги і показує свій диплом. Виявляється, її спеціалізація – якраз операційна сестра.

3 серія “Земський лікар” опис

Дочка Валуєва, Лео, їде у Кадетське десантне вчилище здавати норматив десантника, щоб отримати блакитний берет і далі вступати до Рязанського військового вчилища. Ольга, Валуєв, Наталя Георгіївна і Катя проводжають її.

На вокзалі Валуєв несподівано зустрічає свою стару знайому, перше юнацьке кохання Світлану. Вона повертається у рідне місто разом із чоловіком, відставним військовим.

Валуєв дізнається, що Світлана, крім усього іншого, – той самий викладач англійської, на якого з нетерпінням чекають в їх школі. Стара знайома голосно вітає Валуєва, вона дуже галаслива й активна. Ольга іронізує, жартує з Валуєва, який намагається не показати, що образився.

Вероніка йде на курси кулінарів-професіоналів.

4 серія “Земський лікар” опис

До міста приїжджає обласний драмтеатр. Вероніка йде на спектакль разом із Наталею Георгіївною. У головній ролі – старий артист Коробнєв. Вероніка була закохана у нього, коли він був зовсім молодим і вона випадково потрапила у театр в обласному місті. Його амплуа за ці роки не змінилося, він як і раніше грає героїв-коханців. І навіть п’єса йде та сама, що і багато років тому.

Під час спектаклю старому акторові, змушеному зображувати молодого палкого закоханого, стає погано. Вероніка перша викликає невідкладну допомогу, Наталя Георгіївна телефонує Ользі, і разом вони привозять до лікарні хворого актора.

Вероніка залишається доглядати за ним. Вона оточує свого кумира такою турботою й увагою, що він вирішує назавжди залишити театр і осісти у повітовому місті.

5 серія “Земський лікар” опис

Вероніка оголошує про свої заручини з артистом Коробнєвим. Наталя Георгіївна активно допомагає подрузі у підготовці до весілля.

Мер Субботін замикається у собі й повністю залишає свої службові обов’язки.

У місті трапляється НП: аварія на електростанції. Через різку неконтрольовану зміну напруги у старих дерев’яних будівлях починаються масові пожежі. Місто стає знеструмленим. Субботін у своєму будинку, він п’яний, не чує телефонних дзвінків, не чує стуку у двері.

Всі лікарі і медсестри на пожежах. Гаврилова викликає допомогу з області. Ольга займається лікуванням постраждалих в аварії людей.

6 серія “Земський лікар” опис

Ольга багато оперує. З усієї області до неї потягнулися хворі. Чутки про диво-лікаря поширилися швидко. В операційній з’являється ще одна медсестра. Рая нервує. Новий лікар подобається їй все більше і більше.

Чоловік-ветеринар остаточно розчаровує її. Він все частіше зникає на виїздах, грубіянить їй, і вона скаржиться Ларисі, що корови йому дорожчі, ніж дружина і дочка. Лариса радить забути про нього і зайнятися новим лікарем. Рая збентежена, що про її секрет вже всі знають.

Наталя Георгіївна вислуховує довгі телефонні розмови Вероніки про принади сімейного життя. Маленька Катя гостро переживає від’їзд звідної сестри. Тепер головною її порадницею стає бабуся, Наталя Георгіївна.

7 серія “Земський лікар” опис

Рая свариться з чоловіком. Він звинувачує її у безгосподарності, говорить, що давно до неї охолонув. Рая заплакана приходить на чергування. Чергує і новий хірург. Він жаліє Раю. А вона освідчується йому.

Сімейне життя Вероніки здається цілком щасливим. На жаль, немолода пара вже не може розраховувати на продовження роду, тому вони вирішують завести собі собаку. Наталя Георгіївна допомагає подрузі обрати відповідного пса. Придбаний Веронікою та її чоловіком-артистом пес під час ближчого огляду виявляється вагітною сукою, до того ж безпородною. Вероніка з нетерпінням чекає на появу цуценят.

Катя розчарована першою неприємністю у коханні: у хлопчика, в якого вона закохана, з’являється інша дівчинка.

8 серія “Земський лікар” опис

Ольга збирає в дорогу Валуєва. Прощання холодне і недовге. Вона залишається знову одна. Наталя Георгіївна знову звертається до портрета чоловіка – вона хвилюється через дочку.

Дочка Ольги, Катя, після поразки у своєму першому коханні, поблажливо приймає залицяння однокласника.

У лікарню до Ольги з вокзалу привозять літнього чоловіка з інсультом. Загрози життя немає, але разом із мовою зникла і пам’ять. У нього в кишені знаходять паспорт з місцем прописки. Але за адресою, вказаною у паспорті, нікого з родичів пацієнта не знаходять.

Наталя Георгіївна, зворушена розповіддю дочки про дивного пацієнта Михайла Івановича, приходить у лікарню, щоб подивитися на нього. Про себе мати Ольги відзначає, що цей величавого виду старий чимось нагадує їй колишнього чоловіка.

9 серія “Земський лікар” опис
Валуєв і Лео надсилають Ользі, Надії Георгіївні і Каті часті і докладні листи.
Чоловік подруги Тетяни, Микола, взяв себе в руки, отримав хорошу роботу і кличе її до себе. Тетяна приймає рішення виїхати до нього.
Наталія Георгіївна дуже прив’язалася до свого нового друга Михайла і хоче забрати його до себе додому, поки не знайшлися родичі, але соромиться сказати про це Ользі. Мова до хворого вже повернулася, а пам’ять ні.
Ольга сама пропонує зробити це, Наталія Георгіївна і Михайло з радістю погоджуються. Вони виявляються дивно рідними по духу людьми.
Весь медперсонал лікарні зауважує похмурий настрій доктора Марини Караулової. З’ясувалося, що та приховала від усіх, що недавно розлучилася з чоловіком, який пішов від неї до молоденької коханки.

10 серія “Земський лікар” опис
Гаврилова терміново викликають в область. Там вона бачить епідеміологів з Москви. У трьох новонароджених дітей виявлено рідкісне генетичне захворювання. Раї і Ніні загрожує серйозне покарання. Ольга намагається допомогти своїм колегам.
Чоловік Вероніки таємно тікає від неї з приїхавшою в місто гастрольною групою.
Наталія Георгіївна і Михайло Іванович готуються до зустрічі щоб розшукати його дітей. Найсумніше, що Михайло Іванович їх зовсім не пам’ятає, і тепер для нього саме Наталія Георгіївна – найрідніша людина.
Діти Михайла Івановича, погостювавши кілька днів у Самойлових, відвозять батька додому.
Наталія Георгіївна і Михайло Іванович обіцяють один одному бачитися якомога частіше.

11 серія “Земський лікар” опис
Катя зникає, залишивши листа рідним, в якому повідомляє, що вона вирушила до своєї сестри Лео сама.
Ольга та Наталя Георгіївна в паніці. Організовуються пошуки зниклої дівчинки.
Катя цілком благополучно подорожує, намагаючись дістатися до військового училища. Але на її шляху виникає несподівана перешкода у вигляді жалісливої самотньої жінки, яка вирішила нелегально удочерити чарівну безпритульну дитину. Потім вона знайомиться з розсіяним вченим на машині, який вірить її страшній історії про зниклу сестру і везе її в Рязанське училище.
Тим часом у лікарні триває історія з аналізами. Раю усувають від роботи медсестри і віддають під суд. Належить обстежити всіх немовлят, яким Рая робила аналіз за останні 10 років.

12 серія “Земський лікар” опис
Ольга знову в лікарні. Вона як і раніше багато оперує. До неї з великою пухлиною надходить давній знайомий Вероніки і Наталії Георгіївни. Пухлина не операбельна, і чоловік знає, що його дні полічені.
З’ясовується, що він все життя збирав велику колекцію старого живопису місцевих живописців і тепер не знає, кому її передати. Він просить Вероніку і Наталію Георгіївну допомогти знайти серед його родичів гідну людину.
Ольга, яка спостерігає за колекціонером в якості лікаря, теж не залишається осторонь. І навіть Каті знаходиться підходяща роль.

13 серія “Земський лікар” опис
Собака Вероніки виявляється не псом, а сучкою, до того ж вагітною.
Доктор Карпов робить Раї пропозицію.
У міську поліцію приходить орієнтування – з найближчої зони втекли двоє ув’язнених. Ігорьок і Сергій, колишній водій “швидкої” і чоловік Лариси, направляються в сусіднє селище. Сергій відпрошується у Ігорка і їде відвідати свою бабусю. По дорозі до нього в машину сідають двоє підозрілих типів. Це і є біглі зеки. Бандити беруть Сергія в заручники. В одного з них – важка рана і зараження крові. Ольга рятує йому життя.

14 серія “Земський лікар” опис
Валуєв повертається в місто у відпустку. Налагодити відносини з Ольгою не виходить – між ними відбувається фінальне пояснення. Ольга зізнається, що ніколи не любила Валуєва, просто її потягнуло до нього в момент кризи. Валуєв їде назад на Північ. У Ольги навіть не виходить його проводити.
На операційний стіл до неї потрапить паціаент, хворий на аутизм. Його родичка просить сприяння Ольги, щоб віддати хворого в інтернат для інвалідів. Ольга їй відмовляє. Батько хлопчика боїться влаштувати своє особисте життя, щоб не травмувати сина. Ольга вмовляє його познайомити сина з майбутньою мачухою.
Ольга стає свідком автомобільної аварії. Вона витягує з машини потерпілого. Машина вибухає. Ольга привозить потерпілого в лікарню і робить все, щоб врятувати йому життя.
При чоловікові не виявлено жодних документів. Сам він у комі. Персонал лікарні називає його “Містер Ікс”.

15 серія “Земський лікар” опис
“Містер Ікс” як і раніше в комі. Його особистість так і не встановлена. Стерлигова стривожена – вона не хоче накликати неприємності на Ольгу і персонал лікарні.
Вероніка знаходить загублений гаманець і дає оголошення про його знахідку. Практично всі уявні “власники” виявляються шахраями. Поки Наталія Георгіївна і Вероніка спілкуються з ними, Катя тікає з дому. Вона збирається до Павловська, до Лео.

16 серія “Земський лікар” опис
На прийом до лікаря Караулова потрапляє пацієнтка, яка просить виписати їй довідку про уявну вагітності. Дівчина виявляється коханкою чоловіка Караулова.
Вероніка нарешті знаходить власника гаманця. Ним виявляється собаківник Леонід. Вероніка і Леонід швидко знаходять спільну мову.
“Містер Ікс” приходить до тями. Ольга дуже довго чекала цього моменту.
До свого превеликого подиву, Ольга дізнається, що він пам’ятає все, про що вона розповідала йому.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар