“Земський лікар 3 ” опис серій

З

Земський лікар. Життя заново – серіал 2012 року, продовження успішного телесеріалу “Земський лікар”.

“Земський лікар” 2 сезон опис серій

“Земський лікар 3” опис серій

1 серія “Земський лікар 3” опис

Ольга проводить багато часу з врятованим нею пацієнтом, який називає себе Борисом. Нова прихильність доктора Самойлової стає “новиною дня”. Всі розуміють, що Ольга закохана.
Робочий колектив лікарні розділяється на два табори: одні схвалюють Ольгу, інші розцінюють поведінку пацієнта як підозрілу, а поведінку доктора Самойлової – як легковажну.
Ольга їде за терміновим викликом в дитячий будинок: в одного з вихованців сильне харчове отруєння. Ольга рятує хлопчика, а заодно знайомиться з подружкою пацієнта, глухою дівчинкою Мілою.

2 серія “Земський лікар 3” опис
Кожен крок Петра-Бориса не ховається від пильної уваги Наталії Георгіївни, Вероніки та Каті.
Сам він безумовно відчуває цю повислу в повітрі напруженість і починає готуватися до від’їзду до Москви – нібито для того, щоб відновити втрачені в аварії документи. Він не в курсі, що Ольга знає про нього більше, ніж він розповів.
Ольгу терміново викликають в дитбудинок: у знайомої їй глухої дівчинки Міли почався нічим не мотивований напад сказу. Ольга їде в дитбудинок: побачивши Ольгу, дівчинка несподівано заспокоюється.

3 серія “Земський лікар 3” опис
Ольга та Петро переживають розквіт свого роману.
Наталія Георгіївна вражена раптовою, нехарактерною для дочки легковажністю. Вероніка, надивившись телевізора і начитався свіжих газет, підливає масла у вогонь підозрілості.
Ольгу викликав на термінову операцію.
Коли Самойлові ввечері повертаються додому, вони застають свій будинок розореним: хтось вчинив обшук в їх відсутність. Петра знаходять побитим і без свідомості.
Найгірші побоювання Наталії Георгіївни підтверджуються.

4 серія “Земський лікар 3” опис
Стерлигова приймає нову інформацію про коханого Ольги однозначно і викликає міліцію, нічого не сказавши про це Самойловій.
Коли Петро, ​​нарешті, приходить до тями, за ним прибуває міліція. Петро звинувачується у вбивстві першого ступеня, а також у великих грошових розкраданнях. Ольга вражена.
Петро не встигає нічого пояснити Ользі, і вона розуміє, що той знову її обдурив.
У лікарню привозять з дитбудинку Мілу. У неї висока температура. Стан дівчинки критичний. З подивом Ольга дізнається, що у важкому стані дівчинка винна сама: вона спровокувала запалення, щоб ще раз побачити Ольгу.

5 серія “Земський лікар 3” опис
Врятована Ольгою дівчинка йде на поправку. Ольга повідомляє своїм родичам, що хоче удочерити Мілу. Всі дружно її підтримують: дівчинка всім дуже подобається, до того ж нові турботи можуть відвернути Ольгу від сумних думок.
Всі раді, що скороспішний роман Ольги перервався на самому початку. Ольга розумом розуміє, що друзі і родичі мають рацію, але нічого не в змозі вдіяти зі своїм серцем, яке не може забути коханого.
Вероніка приймає рішення втекти від обох коханих – виїхати до Варшави.
У лікарні ЧП. Ніна в силу обставин неправильно бере аналізи у новонароджених.

6 серія “Земський лікар 3” опис
Ніна від переживань захворює. Ольга їде до Ніни, щоб її підлікувати і абсолютно несподівано знаходить на пугалу, що стоїть в городі, піджак Петра, який постраждав в аварії.
Ніна, до цього багаторазово заперечувала свою причетність до речей Петра, відчуває себе викритою в страшному злочині і покірно віддає піджак Ользі.
У піджаку, за підкладкою, Ольга виявляє флешку. Вона просить доктора Карпова допомогти їй відкрити файли, але він не може нічого зробити: вміст флешки закодовано.
До Ольги та Наталії Георгіївни приїжджає в гості далека родичка – Нінон. Нінон заявляє, що у Каті – талант, і починає готувати її в балетне училище.
Пов’язані з удочерінням клопоти теж не проходять без труднощів …

7 серія “Земський лікар 3” опис
Ольга дзвонить до Москви своєму знайомому Олександру, який працює в міліції, і просить навести довідки щодо справи Петра. Олександр обіцяє їй допомогти.
Ольга удочеряє глуху дівчинку. Новий член сім’ї дивує всіх своїми здібностями.
Катя приймає рішення стати балериною і просить Ольгу відпустити її до Москви, в балетне училище. Ольга, згнітивши серце, поступається. Катя у супроводі Нінон їде до столиці.

8 серія “Земський лікар 3” опис
Комп’ютерникові ніяк не вдається відкрити флешку.
Нінон повертається, залишивши Катю в московській балетній школі.
Ольга живе звичайним життям. Вона намагається забути своє коротке, але сильне почуття, але не може.
Несподівано з Москви дзвонить адвокат Петра із звісточкою від нього. Петро просить передати, щоб Ольга вірила йому – його підставили, і він ні в чому не винен. Цей дзвінок турбує ще не зажившу рану: Ольга вирішує їхати в Москву. Всі відмовляють її від поїздки.
Ольга, Наталія Георгіївна і Міла їдуть до Москви. Там їх зустрічає Вероніка, яка повернулася з Варшави.
По дорозі в поїзді декільком пасажирам стає погано. Ольга змушена зайнятися ними як доктор.
Сама Ольга також відчуває нездужання. Приїхавши до Москви, вона робить тест на вагітність.

9 серія “Земський лікар 3” опис
Ольга зустрічається з Олександром. Він показує їй фото молодої жінки, нібито жорстоко вбитої Петром. Ольга в шоці, але як і раніше не вірить у винність Петра. Олександр обіцяє Ользі влаштувати зустріч з Петром. Ольга зізнається, що чекає від нього дитину.
Наталія Георгіївна важко адаптується у великому місті і сумує за домівкою. Вона налагоджує відносини з сусідами Ольги, серед яких – невдаха бізнесмен Вадим, його страждаюча булімією дружина Олена і син – важкий підліток Діма.
Вероніка будує наполеонівські плани щодо захоплення столиці. Вона відвідує культурні заходи і навіть намагається закрутити роман. Але насправді сумує за Коробневим.

10 серія “Земський лікар 3” опис
Адвокат Петра влаштовує йому побачення з Ольгою. Ольга повідомляє Петру про те, що знайшла флешку, і запитує, чи відомі йому коди до інформації. Петро переконаний, що коди згоріли під час аварії. Він просить Ольгу ні в що не втручатися, а просто чекати його. Ольга робить вигляд, що погоджується, і замовчує про свою вагітність.
Наталія Георгіївна знайомиться з ще однією сусідкою Ольги. Марія Полуянова абсолютно самотня. Її син живе в Німеччині, і мати з ним не спілкується. З цієї причини Полуянова озлоблена і докучає сусідам.

11 серія “Земський лікар 3” опис
За життям сім’ї Самойлових в столиці хтось пильно спостерігає. Одного разу, коли Ольга мирно гуляє з дітьми в парку, до неї підсаджується незнайомий чоловік. Через кілька хвилин Ольга розуміє, з ким вона розмовляє: це Андрій, колишній партнер Петра по бізнесу.
Андрій переконує Ольгу не вірити Петру. Саме Петро, ​​а не він, займався махінаціями, і саме він убив жінку. І саме він, закоренілий обманщик Петро, ​​жив з цією нещасною у незареєстрованому шлюбі останні вісім років, а коли вона стала йому заважати – прибрав її.

12 серія “Земський лікар 3” опис
Комп’ютерникові Юрі вдається зламати флешку. Він повідомляє про це Ользі по телефону. Ні Ольга, ні Юрій не підозрюють, що всі розмови по телефону прослуховуються.
Ольга та Наталя Георгіївна помічають, що Міла може чути барабан. Вони розуміють, що, можливо, слух Міли втрачений не остаточно. Ольга веде Мілу на термінове обстеження, інформація підтверджується: слух можна відновити. Ольга записує дочку на планову операцію через кілька місяців.
Нарешті Самойлови і Вероніка виїжджають на батьківщину. У день їхнього приїзду комп’ютерника Юру виявляють вбитим.

13 серія “Земський лікар 3” опис
Тіло комп’ютерника відвозять в морг. Ольга помічає паперову птицю-орігамі, що висить під стелею, її подарувала комп’ютерникові її дочка. В орігамі захована флешка.
Секретний код, що дозволяє відкрити флешку, Ольга виявляє не відразу.
Ольга дзвонить до Москви своєму знайомому Олександру і повідомляє йому новину про знайдену нею флешку. На ній, можливо, документи, що викривають партнера Петра і виправдовують його самого. Олександр обіцяє приїхати.
Ольга зізнається Карауловій про вагітності і просить зберігати найсуворішу таємницю.

14 серія “Земський лікар 3” опис
На прийом до Ольги несподівано заявляється колишній напарник Петра Андрій. Він просить Ольгу повернути йому флешку і повідомляє, що Наталія Георгіївна зараз знаходиться в надійному місці в його людей.
Ольга відчуває себе загнаною в кут. Вона віддає Андрію злощасну флешку і докладно описує симптоматику захворювання Андрія. Симптоматика безнадійна: Андрій засуджений, йому залишилося зовсім небагато часу.

15 серія “Земський лікар 3” опис
Незважаючи на вагітність і загрозу викидня, Ольга вирушає на виклик у дальній ліспромгосп. У одного з молодих єгерів – черепно-мозкова травма. Після цього Ольгу викликають в одне із сіл. Ольга, Сергій, Лариса і молода медсестра Ліля збиваються з дороги і губляться в лісі. У лісі вони знову стикаються з тими ж єгерями – у одного з них перелом ноги.
До Наталі Георгіївні приїжджає її старий знайомий – Олег Михайлович. Він сподівається на романтичні стосунки.

16 серія “Земський лікар 3” опис
Ольгу відправляють на збереження до районної лікарні. Там їй вдається поставити вірний діагноз і допомогти сусідці по палаті з важкою вагітністю.
Cмертельно хворий напарник Петра, що знаходиться в госпіталі, визнав свою провину.
Петро виправданий. Він з’являється в лікарні і тільки тут дізнається, що Ольга чекає від нього дитину.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар