«Карпов» 2 сезон опис серій

К

«Карпов» – цікавий детективний серіал, опис серій 2 сезону ви можете прочитати в цій статті.

«Карпов» 2 сезон опис серій

1 серія «Пацієнт»
Карпов повертається в психіатричну клініку, де він колись проходив примусове лікування. На прохання юного Антона Подкоритова Стас вирішує допомогти врятувати його дівчину, яку незаконно утримують в клініці. Тим часом Зотов поступово облаштовується на новій посаді начальника оперативного відділу в ОВД «П’ятницький». Зіміна натякає йому, що вона в курсі про його членство в так званій «банді катів». Інші співробітники та підлеглі так само не раді призначенню Зотова. Світлана ж насилу намагається примиритися з правдою, яку вона дізналася про свого коханого Карпова.

2 серія «Давид і Голіаф»
Зотов розуміє, що ніхто не збирається розслідувати вбивство, що сталося в будинку Вересова (батька Лери), яке було скоєно, ймовірно, з політичних мотивів. Вирішивши помститися за смерть коханої і розуміючи, що не впорається один, Зотов вирішує знайти Карпова і умовити його допомогти. Карпов же в цей самий час відпочиває зі Свєтою в заміському будинку знайомих Іващука, намагаючись налагодити стосунки з коханою і пожити вдалині від міського шуму. Зотов через Іващука знаходить Карпова і пропонує йому почати власне розслідування.

3 серія «Конкурент»
Карпов твердо вирішує зробити все, щоб знайти вбивцю сім’ї Лери. Вивчивши її поштовий ящик в інтернеті, він дізнається, що на прохання свого справжнього батька Лера займалася розслідуванням діяльності найбільш ймовірного підозрюваного і в подальшому винуватця загибелі родини Вересова – конкурента Вересова в передвиборній гонці на пост мера міста Лісовий Григорія Петрова. Незабаром з’ясовується, що Карпов був знайомий з ним і раніше, під час служби в поліції – Стас вирішує скористатися цим знайомством і підібратися до нього ближче. Тим часом Свєта переживає через те, що її подруга Наталя навідріз відмовляється приймати Карпова в якості її нового друга …

4 серія «Близнюки»
В Москву повертається єдиний друг Карпова – минулий кримінальний авторитет Вадим. Він має намір відновити свій втрачений бізнес по викраденнях автомобілів і налаштований вельми рішуче. Звістка про загибель Лери засмучує Вадима. Він пропонує Карпову свою допомогу, але той має намір знайти вбивцю сам. Тим часом Карпов надходить на роботу до Петрову і отримує перше завдання – заспокоїти лідера опозиції, голову організації з захисту природи Ольгу Мухіну, що активно проводить розслідування протизаконної діяльності Петрова з будівництва в екологічній зоні. Паралельно він сподівається з’ясувати, чи причетний Петров до вбивства Вересова. Поступово зачіпок до цієї версії стає все більше. За допомогою Карпов звертається до Зіміної.

5 серія «Монстри»
Майбутній мер Петров, задоволений співпрацею з Карповим, запрошує його разом зі Свєтою на закриту вечірку з приводу святкування весілля своєї дочки. Там Карпов за дорученням Петрова знайомиться з якимсь бізнесменом Степановим – потенційним інвестором передвиборної кампанії Петрова. За завданням майбутнього мера Карпов повинен залякати бізнесмена і змусити його працювати на Петрова. Але, потрапивши в будинок до Степанова, Карпов вмовляє бізнесмена об’єднатися в боротьбі проти Петрова – людини, яку Карпов підозрює у вбивстві Лери та її сім’ї.

6 серія «Злодійська справедливість»
Переговори Вадима з Кравчуком – ватажком банди автовикрадачів, що зайняли його територію, призводять до повного розгрому всієї банди людьми Вадима. Однак Кравчуку вдається втекти, а Вадим змушує одного з присутніх на «стрілці» ментів по кличці Покойник розстріляти свого напарника Сірого. Знявши сцену розправи на відео, Вадим забезпечує собі гарантію нерозголошення Покійником, того що сталося. Незабаром Саша виходить з лікарні і дізнається, що його напарник Сірий впав у кому в результаті отриманого поранення, і спалахує бажанням помститися за друга. І хоча Вадим винен у трагедії з Сірим, йому вдається спритно звалити всю провину на зниклого Кравчука. Карпов і Саша швидко знаходять Кравчука і намагаються розправитися з ним, але Кравчук розповідає їм правду.

7 серія «Сірий кардинал»
Передвиборна кампанія кандидата в мери міста Лісовий Петрова затьмарена скандалом. У розпорядження журналістів потрапляє відеозапис інтимної зустрічі політика з повією Анастасією Кисельовою. Петров переконує Карпова в тому, що плівка є підробкою, і наказує з’ясувати, хто саме стоїть за зливом компромату в ЗМІ. Продовжуючи «розкручувати» Мохова на зізнання в причетності до вбивства Вересова, Зотов стикається з протистоянням з боку Зіміної. Тим часом у Саші виникає випадковий конфлікт з хлопцем зі спортзалу, в якому він тренується. Для розбирання з опонентом він запрошує знайомих оперів …

8 серія «Нічого, крім правди»
Карпову вдається домогтися від повії Кисельової зізнання. Тепер Петров знає, що за компроматом на нього стоїть підкуплений ним маріонетковий опонент на виборах Десятников. Петров вирішує з’ясувати з ним стосунки прямо під час телевізійних дебатів. Карпов же веде подвійну гру – випадково від сусідів Лери і з її щоденника він дізнається, що Віра Петрова, дружина кандидата в мери, була в домі Вересова в ніч убивства. Однак Карпов не поспішає ділитися інформацією з Зотовим, на якого вже ґрунтовно тисне Зіміна. Тепер Зотов змушений залягти на дно і таємно продовжувати пошуки вбивці Лери та її родини – адже через своє начальство Зіміна отримала наказ припинити розслідування вбивства Вересова всяку ціну. Тим часом розлад у родині Іващука триває – потай від чоловіка Олеся починає готуватися до поїздки в Німеччину.

9 серія «Помилковий слід»
Карпов паралельно з Зотовим продовжує розслідування вбивства повії Кисельової. У процесі він розуміє, що сліди ведуть зовсім не туди, куди слід було б очікувати – в смерті Кисельової винен один з її клієнтів, який помстився їй за передачу інформації про їх роман журналістам. Крім того, Петров раптово вирішується на відверту розмову з Карповим, з якої він дізнається, що в день смерті Вересова дружина Петрова на прохання чоловіка пропонувала Вересову хабар за відмову від участі у виборах. Зіміна ж дізнається від Зотова про батьківські почуття Карпова до вбитої Лери і переймається до колишнього колеги довірою. Тим часом дружина Іващука перебуває в сумнівах – вона майже готова виїхати до Німеччини до сина і внука без чоловіка, але не наважується сказати про це Іващуку.

10 серія «Допомога»
Один з підлеглих Зотова – опер Валєєв – потрапляє в непросту ситуацію – управління власної безпеки проводить перевірку за фактом побиття ним свідка. Зотов вирішує допомогти оперу – адже Валєєв напав на чоловіка, намагаючись з’ясувати адресу негідника, що понівечило обличчя його дружині. Але після жорстокого самосуду Зотова над алкоголіком, який напав на дружину опера, Валєєв стає боржником свого начальника. Тим часом до Карпова за допомогою звертається одна з його колишніх підслідних Вікторія, яку він колись врятував від в’язниці …

11 серія «Хороший батько»
З Антошиним зв’язується його колишня дівчина Настя і повідомляє, що вона і їх спільний син потрапили в біду – чоловік Насті вимагає велику суму грошей в якості відступних за розлучення. Інакше він загрожує позбавити Настю прав на спілкування з сином. Щоб заробити і отримати таким чином шанс зустрітися з сином, Антошин змушений з подачі Зіміної разом з Карповим зайнятися пошуками викраденого хлопчика, за допомогу в знаходженні якого оголошено винагороду. В ході розслідування Карпову і Антошину вдається з’ясувати, що батько хлопчика – наркоман, що заборговував своім постачальникам, які вирішили забрати сина в якості застави. Отримавши винагороду, Антошин вирішує «кинути» Карпова, але досвідчений мент помічає підставу. Тепер Антошин стає його боржником.

12 серія «Погром»
Прагнучи приструнити громадську активістку Мухіну, Петров доручає Карпову разом з Антошиним і Сашею влаштувати погром в адміністрації міста Лісового. Мета амбітного політика – дискредитувати правозахисницю Мухіну, в діях якої він вбачає спробу потужних і впливових сил зруйнувати його кар’єру. Петров натякає Карпову на те, що за Мухіною явно стоїть олігарх Розумовський, зустріч якого з активісткою людям Петрова вдалося таємно зняти. Під час погрому Карпов знайомиться з главою юних екстремістів Чубаровим, що давно співробітничає з Петровим і явно виконує за кандидата в мери всю брудну роботу. Карпов припускає, що саме Чубаров міг стати виконавцем вбивства Вересова, і бере його в розробку. Своїми підозрами він ділиться зі Світланою.

13 серія «Чуже життя»
На кандидата в мери міста Лісовий Петрова скоюється замах. Максим Чубаров проявляє себе як досвідчений охоронець і рятує Петрова від смерті. Карпов розуміє: скромний помічник мера аж ніяк не той, ким хоче здаватися. І він вирішує дізнатися, хто такий Чубаров насправді. Щоб з’ясувати деякі подробиці у справі про вбивство Вересова, Антошин звертається до Колі Тарасова. Але той не хоче допомагати Карпову. Тим часом затриманий по гарячих слідах кілер Рассказов зізнається, що Петрова «замовила» еколог Мухіна. Дізнавшись про це, Петров зустрічається з нею в СІЗО і погрожує розправою, якщо еколог не припинить спроб перешкодити його політичній кар’єрі …

14 серія «Маскарад»
Після тривалих умовлянь Тарасов погоджується допомагати в розслідуванні справи Чубарова. Під напором Карпова Чубаров розповідає свою історію. Виявляється, рік тому він був свідком у гучній справі банди «борисівських». А коли обвинувачення проти лідера банди Горцева почало розвалюватися в суді, пішов на підробку. Відмова від минулого життя дозволила Чубарову цілий рік жити спокійно. Але коли Карпов і Тарасов починають з’ясовувати подробиці, то дізнаються, що Чубаров – насправді бізнесмен Зеленцов, по звинуваченню у вбивстві якого і відбуває ув’язнення Горців. Таким чином вони мимоволі дають зрозуміти Горцеву, що його головний ворог все ще живий …

15 серія «Вогонь»
З листів Лери Карпов дізнається, що її батько був знайомий з якоюсь людиною на прізвисько Вогонь. І Вересові дуже його боялися. Карпов вирішує дізнатися, хто ховається під цією кличкою. Думки про можливих вбивць не дають йому спокою. Карпова починають мучити кошмари. Чубарову теж починає здаватися, що його хочуть убити. Він розповідає про події Карпову, але той лише відмахується. Незабаром стає ясно, що страхи Чубарова не порожні: його виявляють зарізаним прямо під час святкування ювілею Петрова. Але перед смертю він встигає назвати Карпову ім’я вбивці …

16 серія «Куди ти?»
Коля Тарасов в рамках розслідування, яке він вже давно веде в ГСУ МВС, намагається вийти на Марата – ватажка банди торговців зброєю. Однак банда встигає завдати серйозного удару: підлеглий Марата на автомобілі збиває дружину Колі Марину. Коля звертається за допомогою до Карпова. Разом з Сашком і Антошиним Карпов організує зухвалий наліт на експедиторів вантажу Марата і, забравши контрафактну зброю, призначає авторитету зустріч, на якій пропонує викупити вантаж. Однак під час зустрічі Марат разом зі своєю бандою потрапляє в засідку. Проте, незабаром Марата відпускають під підписку з невиїзд. Коля негайно мчить до нього, щоб спровокувати його на втечу і застрелити …

17 серія «Порожній барабан»
Після тривалого запою у Іващука відкривається виразка, і він потрапляє в лікарню. Відвідуючи друга, Саша дізнається, що саме Зотов колись влаштував аварію, в результаті якої Саша опинився в лікарні при смерті. Карпову вдається запобігти спробі Саші усунути Зотова. Тим часом Зотов вирішує підстьобнути Карпова в розслідуванні вбивства Лери і, впливаючи на медсестру, змушує її зробити Карпову укол препарату. Уколи повторюватимуться, якщо Карпов не надасть Зотову реальні результати розслідування – матеріали, що викривають Петрова. Вадим знаходить свого пса Вінні підстріленим біля воріт свого заміського будинку. Вважаючи, що це якесь попередження йому, Вадим вирішує жорстоко розібратися з вбивцею улюбленця …

18 серія «Великі плани»
Петров заявляє про припинення співпраці з Карповим через те, що в ЗМІ з’являються небажані коментарі про їх темний зв’язок. Карпов змушений сильно прискорити втілення свого плану про виведення Петрова на чисту воду. Настя починає тиснути на Антошина, вимагаючи грошей – інакше Дену не бачити свого сина. На прохання Антошина Карпов зводить його з Іващуком – тепер вони разом у розрахунку на винагороду займаються пошуками молодої людини, яка збила на машині декількох пішоходів і зникла. Хлопець виявляється учнем футбольної секції, де викладав Іващук, і знайти його не складає труднощів. Однак затримання футболіста може зламати йому життя, і Карпов потай від Антошина переконує юнака самостійно здатися …

19 серія «Мисливець стає мішенню»
За допомогою своїх зв’язків і впливового діяча Степанова Карпов влаштовує підставу Петрову, але той виявляється на крок попереду: влаштовує затримання Степанова за вимагання хабара – і Карпов сам стає мішенню. Карпов розуміє, що Віра встала на сторону чоловіка і розповіла про план Карпова Петрову. Тепер, коли план викриття Карпова провалений, Світлана в розпачі намагається зустрітися з Вірою. Тим часом Вадим повідомляє Карпову, що завдяки своїм зв’язкам він вичислив кілера, що знищив Леру і всю родину Вересова. Разом вони намагаються затримати кілера, але зловмисник гине в перестрілці від руки Вадима. Карпов пригнічений тим, що трапилося, але Вадим переконує його забути про помсту.

20 серія «Самурай»
На Петрова скоєно замах, підірваний його автомобіль. Віра підозрює Карпова, адже на нього за дорученням її чоловіка полюють оперативники. Вона вирішує відвезти чоловіка з міста, і на час його відсутності бере в свої руки всі справи по передвиборній кампанії. Вона вирішує через одну з жертв Карпова – Сідольску, чий син потрапив до психлікарні після допиту у Стаса, надавити на Свєту і змусити її підкинути Карпову пістолет і отримати таким чином доказ проти Стаса з його відбитками пальців. Колі Тарасову нагороджують про те, що він, завдяки новітнім інформаційним технологіям, допоміг Слідчому комітету затримати серійного вбивцю. Карпов вирішує звернутися до нього за допомогою. Він хоче дізнатися, кому належить електронна поштова скринька, куди Лера перед смертю писала листи. А у Вадима – нове захоплення. Він бере уроки боїв на самурайських мечах.

21 серія «Лист з того світу»
Карпов з’ясовує, кому Лера писала листи. Це Зотов. Дізнавшись це, він приходить в сказ. Карпов і Зотов виявляють новий не прочитане ними лист, в якому йдеться про таємничу корпорації «НК-тек», що претендує на підряд по забудові території Потемкінского лісу. Саша, який так до кінця і не оговтався після коми, рятує на вулиці хлопчика від викрадення. Але пізніше з’ясовується: він невірно оцінив ситуацію, і ледь сам не перетворився на злочинця. А конкурент Петрова Десятников, користуючись хворобою опонента, розгортає активну діяльність. Віра всіляко заважає здійснити йому підступний план – розвалити передвиборчу кампанію її чоловіка за допомогою переманювання провідних співробітників передвиборного штабу Петрова. Хитрістю заманивши Десятникова на полювання в угіддя голови району, Віра відкриває справжнє полювання на конкурента …

22 серія «Хід конем»
На Карпова виходять люди з корпорації «НК-тек» і пропонують йому вбити Петрова. В обмін вони обіцяють йому нове ім’я і забезпечене життя до старості в одній з європейських держав. Карпов погоджується, бо розуміє, що іншого виходу у нього немає – адже з дня на день його можуть заарештувати за звинуваченням у вбивстві Вересова. Карпов проникає в будинок до Віри Петрової, щоб дізнатися, де вона ховає чоловіка. Але зрозумівши, що вона щиро переживає за Петрова, вирішує поговорити з нею відверто і пропонує видати співробітників «НК-тек» ФСБ в обмін на зняття з нього підозр у вбивстві Вересова. Віра погоджується. Але раптово справа набуває несподіваний поворот. Петров, не сказавши нікому ні слова, виписується з лікарні. Тим часом людьми Горцева викрадена Марина. За допомогою Зіміної Колі Тарасову вдається врятувати дружину, але він і не здогадується, якою ціною. На таємному голосуванні з колегами по ОВД «П’ятницький» Зіміна виносить Горцеву – Вогню – смертний вирок …

23 серія «Тут проллється кров»
Карпов, щоб розплатитися з Петровим, обіцяє тому допомогу в затриманні на місці злочину співробітників «НК-тек», які планують усунути Петрова. Для цього Карпов виступає в уже звичній для себе ролі кілера під прикриттям ФСБ. Антошин повертається з України без Насті і сина. Грошей, які він заробив за допомогою Карпова, вистачило тільки на те, щоб заплатити відступні колишньому чоловікові Насті. Тепер же Дену знову потрібні гроші для облаштування життя Насті і сина в Москві. З цією метою він втягує Сашу і Іващука в небезпечну авантюру – разом вони шантажують комерсанта, що займається нелегальною торгівлею машинами «під дахом» начальства Антошина. Однак через необережність Саші всі виявляються під ударом – за допомогою зв’язків Вадима ледве вдається зам’яти конфлікт із впливовими кримінальними авторитетами. Тим часом Світлана вмовляє Карпова дістати їй пістолет для самооборони, так як вона побоюється за свою безпеку. На прохання Карпова люди Вадима таємно стежать за Свєтою, забезпечуючи її охорону. У страху вона помічає стеження і навмання стріляє …

24 серія «Чужинець»
Карпов і Вадим, відправившись на риболовлю за місто, застряють в маленькому селі без засобів зв’язку і з поламаною машиною. У першу ж ніч їх перебування в селі один з місцевих жителів – Олексій Покровський, син приютившего їх мужика, виявляється убитий пострілом з мисливської рушниці. Підозра падає на чужинців. Але, поговоривши з дочкою господаря Лізою, Карпов розуміє, що в справі може бути замішаний хтось із місцевих. Саме місцеві відкопали труп заїжджого мисливця, що напав рік тому на Лізу , а місцеві мужики – включаючи і самого Олексія – жорстоко розправилися і поховали того в глухому лісі . Помста Карпова за Лізу обертається для жителів села кривавим побоїщем.

25 серія «Віра повинна померти»
Про вогнепальне поранення Карпова лікарі повідомляють в поліцію. Незабаром Свєту заарештовують за незаконне зберігання зброї. Слідчий жорстко тисне на неї, вимагаючи зізнатися в умисному вбивстві, мотивом якого він вважає помсту Карпову за трагедію давніх років, коли Свєта сама стала жертвою кривавої розправи Стаса. Тим часом Антошин насолоджується возз’єднанням з сім’єю – Настею і сином Кирилом. Він мріє стати для Кирила повноцінним батьком, але Настя не поспішає з цим. Корпорація «НК-тек», розуміючи, що поранений Стас нездатний на вбивство Петрова, наймають Вадима для усунення Віри. Таким чином вони розраховують втихомирити опального кандидата в мери міста Лісовий. У Віри і Петрова – другий медовий місяць. Напередодні ювілею свого шлюбу вони розуміють, що все ще дорогі один одному.

26 серія «Смерть Петрову!»
Вадим здійснює невдалу спробу усунути Віру, яку випадково рятує її дочка, а активістка Ольга Мухіна тим часом кінчає життя самогубством в СІЗО. Загибель лідера правозахисного руху викликає бурхливу реакцію в середовищі її послідовників – особливо масла в вогонь підливає виявлена ​​при загиблій записка із словами: «Смерть Петрову!» Куратор з ФСБ змушений зізнатися Карпову, що їх затія залучити керівництво «НК-тек» за організацію замовного вбивства Петрова зазнала невдачі. Але є шанс порушити справу за шахрайство в особливо великих розмірах. Виявляється, «НК-тек» збирається таємно викупити у Віри її будівельну компанію, щоб таким чином отримати підряд на вирубку потьомкінського лісу, за порятунок якого і боролася Мухіна. Карпов погоджується допомогти …

27 серія «Вибір»
День виборів у Лісовому починається з теракту в одній з виборчих дільниць. Незабаром відбувається серія вибухів, і місто накриває хвилею заворушень. Відповідальність за вибухи бере на себе група анархістів – послідовники загиблої Ольги Мухіної. Вони запевняють, що своїми діями хочуть змусити Петрова відмовитися від вирубки Потемкінского лісу. Але робітники і техніка вже стягнуті до просіків! Петров підозрює в зриві виборів Десятникова, і йому вдається домовитися з продажними конкурентом, пообіцявши йому посаду свого заступника в разі перемоги. Крім того, Петров тимчасово призупиняє роботу по вирубці лісу і усуває керівників «НК-тек», подлаштувати автокатастрофу …

28 серія «Місце, де кожен може …»
Після звільнення угода Антошина з кримінальним бізнесменом Бельчиком, на якого він колись наїхав в компанії з Сашею і для якого тепер повинен реєструвати незаконно ввезені в Росію машини, виявляється розірвана. Саша, побоюючись помсти від людей Бєльчика, вирішує першим зробити хід: він змушує одного з кримінальників прибрати підприємця. Кримінальні структури, які стоять за Бельчиком, доручають розібратися в цій справі Вадиму, який швидко розуміє, що Саша причетний до смерті Бєльчика. Вадим прикриває Сашу, але незабаром сам опиняється під ударом і звертається за допомогою до Карпова. Ситуація ускладнюється тим, що Вадим вирішує зробити пропозицію руки і серця дівчині Олені, яка повідомляє йому про свою вагітність.

29 серія «Коронований»
Після невдалого замаху на кримінального авторитета, який наказав прибрати Сашу, Вадим «лягає на дно». Карпов же дізнається від Петрова правду про людей, яким замовили вбивство Вересова. Виявляється, і Петрову, і Вересову якісь впливові лідери злочинного світу пропонували працювати на них, обіцяючи підтримку на виборах. Вересів навідріз відмовився і, крім того, почав розслідування діяльності цих кримінальних елементів. Петров же, навпаки, зробив вигляд, що погодився, побоюючись за своє життя. Тепер він повинен виконувати будь-які накази цих людей, використовуючи для цього свій адміністративний ресурс. Натомість він отримав крісло мера і підряд на забудову потьомкінського лісу для Віри. Але Петров вирішує боротися із замовниками вбивства Вересова. Дізнавшись їх імена, Карпов відкриває на авторитетів полювання …

30 серія «Менти»
Карпов і Зотов починають пошуки Вадима. Використовуючи всі свої зв’язки, Зотов змушує підлеглих оформити всі висяки в відділі на Вадима, щоб оголосити його у федеральний розшук. Вадим же забирає подругу Олену і ховається на квартирі своєї матері. Однак вже незабаром за допомогою інформаторів Зотову вдається вирахувати місцезнаходження парочки втікачів. В люті Зотов штурмує квартиру, і Вадим змушений зателефонувати Карпову і попросити про допомогу. Але, приїхавши до Вадима, Карпов відпускає Олену і жорстоко розправляється з другом. Перед смертю Вадим зізнається, що вбив Вересова, щоб повернути свій кримінальний бізнес і стати авторитетом. Саме його і коронували убиті лідери злочинного світу, присвоївши йому кличку Мирний. Тим часом Петров вступає на посаду мера міста Лісовий …

«Карпов» 3 сезон зміст серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар