“Каяття” опис серій

К

«Каяття» серіал 2014 року – з хорошим акторським складом і цікавим сюжетом.

“Каяття” опис серій

1 серія “Каяття” опис

Віра живе з мамою, батьком і молодшим братом Антоном в невеликому містечку. До неї залицяється закоханий Денис, але вона його не любить. Також вона подобається директору місцевого заводу Глібу Георгієву, але він її теж мало цікавить.

Діма з дуже забезпеченої сім’ї Нащокіних, у нього дуже владний батько, молодша сестра Таня. Діма влаштовує арт-виставку, батько його вичитує і відправляє набиратися розуму на роботу на завод, де директор Гліб Георгієв.

У Віри є подруга Наташа, яка недавно повернулася з Москви, де жила з бандитом і працювала повією. В Наташу закоханий брат Віри Антон.

На заводі, куди батько відправив Діму, працює і батько Віри. Там трапляється аварія, батько Віри рятує Діму, але сам опиняється в лікарні з тяжкою травмою руки. Йому загрожує ампутація, але Діма їде в область за нейрохірургом, який може врятувати руку.

2 серія “Каяття” опис

Операція на руці проходить нормально, Віра з Дімою сподобалися один одному з першого погляду.

Діма вирішує залишитися працювати на заводі. Він підлаштовує зустрічі з Вірою. На вихідних вони відправляються на стрільбище, катаються на конях. Антон дізнавшись про це їде туди і стріляє в Діму.

Гліб вмовляє Діму поїхати, той відмовляється і з’їжджає з його будинку. Гліб про все доповідає його батькові

3 серія “Каяття” опис

Діма з Вірою гуляють по лісі, проводять час разом, він каже що хоче на ній одружиться. Приїжджає Нащокін, якому Гліб розповідає, що Віра аферистка, у неї є наречений.

Діма купує подарунки родині Віри. Віра повідомляє, що вона полюбила Діму, її сім’я не дуже задоволена, але готується до його прийому.

Нащокін нічого не хоче слухати про весілля сина, наказує повернутися в Москву, той відмовляється. Нащокін блокує всі його кредитки, Діму виселяють з готелю. Діма говорить з батьком, вмовляє його поговорити з родиною Віри. У готель приходить Наташа на прохання Віри, яку приймають за саму Віру, але про Діму нічого не дізнається.

Нащокін з сином заходять в готель, їм повідомляють що Віра – проститутка, жила в Москві з бандитом. Діму без пояснень каже Вірі, що їде в Москву.

Віра страждає, Діма щодня п’є. Через місяць Віра дізнається про вагітність і їде в Москву …

4 серія “Каяття” опис

Віра знайшла будинок і місце роботи Нащекина, але до Діми її ніхто не пустив, їй сказали що він виїхав до Лондона. Вона знімає кімнату в гуртожитку, влаштовується санітаркою в лікарні.

Денис та Антон приїжджають в Москву на пошуки Віри. В гуртожитку Віри живуть одні повії, яких разом з нею заарештовують

Антона з Денисом споює місцевий мужик і обкрадає. В міліції вони просять знайти Віру, дізнаються, що її затримали за заняття проституцією.

Віра дізнається про виставку Діми. Пацієнтка з лікарні (теж повія), дістає запрошення на її виставку.

Таня на виставці хоче познайомити Діму з подругою Катею, яка повинна витягнути його з депресії. Віра бачить їх разом і йде.

У Віри сутенер вимагає гроші, які він заплатив в поліції, вона збігає з общаги.

З роботи її теж звільняють.

Частина акцій фірми Нащекина хтось викупив, той в сказі … Дорогою додому він розбився …

5 серія “Каяття” опис

Гліб підтримує Таню, допомагає з організацією похорону. Діма напивається йде до Каті на показ (вона будує плани на їх відносини), відвозить його додому.

Віра на вулиці рятує самотнього чоловіка – Петра Івановича, у якого стався інсульт. Він запрошує її пожити у себе. Через деякий час він вмирає і Віра знову опиняється на вулиці.

Антон залицяється за Наташею, батько забороняє і не хоче нічого про неї чути. Антон іде з дому.

Віра дзвонить додому, але батько думає, що вона повія і відмовляється від такої дочки. В розпачі, Віра йде в монастир, де священик допомагає їй житлом, в обмін на роботу.

Діма з Танею входять в курс справ, адже батько залишив їм свою фірму в рівних частинах.

Наташа запрошує Антона пожити разом, він робить їй пропозицію. Віра в Церкві зустрічає Таню з Глібом, а потім бачить і Діму …

6 серія “Каяття” опис

Діма з Вірою одружилися, чекають появи малюка. Катя і Таня не задоволені вибором Діми, вони чекають коли від неї можна буде позбутися. Катя на очах у Віри пристає до Діми.

Фірма Нащекина на межі банкрутства, але їх акції хтось активно скуповує (всі підозрюють конкурента Нащекина – Сєрова). Діма вирішує сам перевірити роботу їх фінансового директора, за ним йде стеження. Гліб пропонує продати акції, але Діма хоче боротися за справу батька.

На заводі трапилася аварія, Антон постраждав (обпік руки), батько приходить до нього але про примирення з Наташею нічого слухати не хоче. Робочі страйкують, вимагають модернізації і підвищення зарплат.

Діма з Глібом їдуть в Уст-Кам’янськ, Діма погоджується з вимогами робітників, Гліб в подиві. Діма помирився з батьком Віри.

Гліб пропонує Тані вийти заміж, вона погоджується. Вони повідомляють Дімі що мають намір продати свої акції …

7, 8 серія “Каяття” опис

Щуров – фінансовий директор, який вкрав гроші з офшорів убитий. Таня має намір продати акції, але адвокат каже – що це неможливо, у них спільний з братом пакет.

Діма пропонує Вірі поїхати на деякий час до батьків. Віру викрадають, вимагають викуп (акції), але Таня свої акції віддавати не має наміру.

У Віри починаються перейми її везуть до пологового будинку під чужим прізвищем, їй кажуть що хлопчик народився мертвий … Обманом їй вдається повідомити Дімі де вона. Але в лікарні йому кажуть що дитина 7-місячна (значить не його), а Віра поїхала з чоловіком …

Катя пропонує Дімі допомогу, у неї є знайомий у ФСБ. Майор повідомляє Дмитрові, що 7 місяців тому Віру затримали за заняття проституцією …

Віру відпускають … Діма намагається покінчити з собою, його відвезли в психлікарню …

Вірі на вулиці стало погано, її з ускладненнями після пологів привезли в лікарню, вона дзвонить Дімі, трубку бере Таня, вона не хоче її знати.

Катя провідує Діму в лікарні. Гліб в Уст-Кам’янськ зупиняє модернізацію, і всупереч протестам запускає виробництво.

Віра добирається до будинку Нащекиних, Таня висловлює все що про неї думає і виганяє. Ніхто не повірив в її невинність.

Гліб вмовляє Таню, визнати Діму недієздатним, а його призначити керуючим фірми.

Віра в розпачі – вона сама, без грошей стоїть на краю моста …

9, 10 серія “Каяття” опис

Віра живе з Люсею (повія, з якою вона познайомилася, працюючи в Московській лікарні), що врятувала її від самогубства. Люда живе зі Степаном, який допомагає влаштувати Віру покоївкою в готель. В готелі до Віри намагаються чіплятися постояльці.

Діму сестра забирає з лікарні. Ігор Петрович (начальник служби безпеки) намагається з’ясувати куди Щуров перевів кошти з офшорів.

Віра зустрічається з Дімою, але той не хоче її слухати, він впевнений що дитина не його.

Люся ревнує Віру до Степана і підкидає їй дороге кільце однієї з мешканок готелю. Його знаходять у Віри, але Степан її не звільняє, хоч і пообіцяв покарати покоївку.

Віра хоче піти з квартири Люсі і Степана, але вони вмовляють її залишитися. У готель заїжджає постоялець з партією дорогоцінних каменів, якого Степан намагається пограбувати, і в бійці його вбиває.

Таня з Глібом одружуються. Діма постійно оточений турботою і увагою Кет. Антон бачить Наташу з Васею (її колишнім) і йде він неї.

Тіло знаходить Віра, яку Степан відправив прибратися в номері, вона дає свідчення слідчому. Степан обмовляє Віру, розповідає про те що вона приставала до постояльців, вкрала каблучку.

Віру викликають на допит і затримують.

11, 12 серія “Каяття” опис

Батько Віри потрапляє в лікарню, дізнавшись що дочку заарештували. Вірі призначають недосвідченого адвоката, який домагається щоб її судили присяжні. Антон шукає Віру по всій Москві.

Діму запрошують в суд присяжних, він бачить в залі суду Віру … Але так як він її колишній чоловік, його виключають з комісії. Віра кричить про свою невинність. Він наймає їй кращого адвоката – Ямпільського. Але в день суду його машину підривають, а він сам виявляється в реанімації.

Таня з Глібом продовжують переконувати Діму підписати довіреність на управління фірмою Глібу.

Наташа дізнається про вагітність. Діма після того, що сталося з Ямпольським не може знайти адвоката Вірі. На суді Степан з Люсею обмовляють Віру, її засуджують до 10 років суворого режиму.

Батько Віри просить вибачення у Наташі, хоче вибачиться і перед дітьми. Але через деякий час він помирає в лікарні.

Діма з Кет разом, вона говорить про весілля. Діма тим часом проводить ніч з журналісткою. Вони з Кет лаються, і вона розбивається на машині.

Віру в тюрмі відправляють працювати в санчастину. Вона дізнається про смерть батька.

Діма помирився з Кет, відвідує її в лікарні. Він дізнається що син Віри живий, що його віддали Потаповим. Проводять ДНК-експертизу.

Антон дізнається, що Наташа вагітна, але думає що це дитина Василя. Денис їде до в’язниці, де утримують Віру, влаштовується на роботу в санчастину, вона рада його бачити.

Люся за проханням-наказом Степана краде з номера готелю мішечок з дорогоцінними каменями, сам збігає.

Діма дізнається що дитина Віри – його син .

13, 14 серія “Каяття” опис

Діма розлучається з Кет і забирає сина – Андрія. В тьюрьмі нападають на Віру, її закриває Катя, яка опиняється у медчастині з важким пораненням. Денис з Вірою рятують їй життя ..

Діма шукає няню для дитини, але підходящої кандидатури не знайшов. Гліб з Танею продовжують умовляти відмовитися від частки концерну. Вірі глава їхні камери радить скористатися Денисом – завагітніти, тоді її можуть раніше звільнити.

Наташу побив і зґвалтував Василь, вона в лікарні з загрозою викидня. Антон дізнавшись у те, що трапилося знаходить Василя, але сам теж опиняється в лікарні у важкому стані.

Денис твердить про любов до Віри, вони разом, але вона його не любить.

Діма привозить сина Вірі, вона рада, але його прощати не збирається. Він їде в Усть-Кам’янськ просить маму Віри поїхати в Москву для догляду за Андрієм.

Діма звільняє Гліба, вони з начальником служби безпеки Касьновим намагаються зламати комп’ютер Гліба, але Касьянова вбивають і влаштовують пожежа. Гліб в сказі, він напивається, вважає себе хазяїном концерну …

Антон прокинувся в лікарні, він нічого не пам’ятає … Люся зі Степаном з новими паспортами хочуть виїхати зі країни .

15, 16 серія “Каяття” опис

Наташа в лікарні з загрозою викидня, їй до самих пологів потрібно лежати. Антон в лікарні, нічого не пам’ятає, його телефон вкрали.

Люся зі Степаном зізналися, що підставили Віру. Діма просить адвоката Яновського знову взятися за справу Віри.

Вірі начальник колонії повідомляє про перегляд справи, вона прощається з сусідками по камері і Денисом, її відправляють до Москви. Денис залишається працювати в колонії.

Антон згадує, що його побив Вася і відправляється до нього додому …

Сєров і Діма зайняті пошуками людини, яка скуповувала акції, влаштувала викрадення Віри. Діма дарує свою галерею Кет.

Віру звільняють. Сєров попереджає Діму про вибухівку в його машині.

Дімі належить знайти свого ворога, а ним виявляється Гліб, який тікає до Швейцарії.

Чи зможе Віра пробачити Діму після всього, що сталося ви дізнаєтеся подивившись останню серію «Каяття»

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар