«Королева бандитів 2″ опис серій

К

«Королева бандитів 2″ опис всіх серій ви можете прочитати в цій статті.

«Королева бандитів 2″ опис серій

1 серія «Королева бандитів 2″ опис

Гриша, Поліна і Татка живуть разом у службовій квартирі. В родині панує мир і лад, Татка відмінно вчиться в школі, Поліна працює в лікарні санітаркою.
Але щастя виявляється недовгим. Під Новий рік, незадовго до бою курантів, Гриша згадує, що вдома немає шампанського, біжить в магазин, обіцяючи миттю повернутися, і безслідно пропадає.
Поліна вже збирається продати кільце, що дісталося їй від Козиря, щоб найняти приватних детективів для пошуку Гриші, але незабаром приходить страшна звістка: Гришу вбили бандити. Поліна в горі. Вона не знає, як жити далі. Товариш Гриші по службі – Валера – обіцяє допомагати дівчині.
Слідом за загибеллю коханого на Поліну навалюються нові біди.

2 серія «Королева бандитів 2″ опис

Поліна приїжджає в Ярославль і намагається знайти Грозу. Неприємності продовжують переслідувати героїню.
Старенька на вулиці каже Поліні, що знає якусь Олександру Грозу, яка живе недалеко від Ярославля. Не без пригод Поліна добирається до селища. По дорозі дівчина зустрічає лісника, який справляє на неї страхітливе враження.
В селищі кажуть, що лісник і справді небезпечний: він відлюдник і, за чутками, убив свою дружину.
Поліна знаходить в селищі Олександру – літню вдову друга Козиря – і показує їй обручку.

3 серія «Королева бандитів 2″ опис

Принц пропонує Поліні несподіване рішення: він стає опікуном Татки. В цьому випадку дівчинку заберуть з інтернату в будинок Олександри, а Поліна стане нянею Егорки. Поліна погоджується, адже в будинку її приймають як рідну.
Поліна заступається за дружину поліцейського Зотова – Настю, – яку б’є чоловік. Зотов в люті накидається на Поліну, але раптово з’являється лісник.

4 серія «Королева бандитів 2″ опис

Кат (Палач) дізнається, що Принц збирається стати опікуном дочки Поліни. Кат повідомляє Принцу про минуле Поліни і побоюється, що дружина опера може «спалити» всю банду.
Поліна розповідає Принцу про своє особисте життя, каже, що вдячна Гриші за те, що він врятував Татку з кубла, але винна перед ним, бо не змогла його полюбити. Принц вірить Поліні і забороняє Каті далі обговорювати цю тему.
Одноокий приходить до лікарні, де працювала Поліна, прикидаючись її вітчимом.

5, 6 серія «Королева бандитів 2″ опис

Кат, зрозумівши, що запевнення на Принца не діють, змовляється з Зотовим, щоб усунути Поліну.
З’ясовується, що Алена постраждала в аварії через п’яного водія фури.
Єгорка знаходить в подушці Поліни мішечок з заговореними Грушею речами і ховає його собі під матрац. Вночі йому стає погано. Поліна випадково знаходить мішечок і наївно віддає його Груше, яка звалює лиходійства на Настю.

7 серія «Королева бандитів 2″ опис

Слідчий Уманський з помічником Ігорем розслідують справу з фурами. Серед доказів – фото Монро. Дізнавшись про це, Олександра наказує Катові, якого любить Монро, вбити її, і той змушений задушити свою коханку.
Уманський розслідує вбивство Монро, і з речей знаходить тільки візитку ресторану «Королівський двір». З вірного сліду його щосили намагається збити Зотов: він каже Уманському, що банди Принца не існує, а якщо й грабує хто фури, то, швидше за все, колишній зек Микита Боголюбов, він же лісник.

8 серія «Королева бандитів 2″ опис

Одноокий вирішує пробратися до Поліни через Палача, якого знав ще дитиною і рятував від батька-алкаша. Їх інтереси сходяться, і бандити вирішують підставити Поліну перед Принцом.
Лісник влаштовується на роботу до Принца. Він вкотре намагається розповісти Поліні правду про те, що Віктор – бандит, але Поліна не хоче цього чути.
Олександра і Принц дізнаються, що Алла втекла з кубла, і організовують її пошук, щоб здати в психлікарню.
Уманський з помічником Ігорем розпитують Грозу про Монро і банду.

9 серія «Королева бандитів 2″ опис

Кат з допомогою Зотова хоче підставити Поліну перед Принцом і пише від її імені липовий лист поліції з доносом на Принца і його банду.
Щоб дістатися до схованки, Одноокий впроваджує Тугрика під ім’ям Петра Тихонова в УВС.
Настя відвідує Аллу в будинку лісника і обробляє їй рану. Жінки стають подругами. Вони одностайні в тому, що необхідно бігти, і думають, як забрати Егорку, а по можливості і Поліну з Таткою.
Принц привозить Поліну в шикарний ресторан і робить їй пропозицію.

10 серія «Королева бандитів 2″ опис

Кліщ вижив після важкого поранення, його виходив Груша. Кліщ говорить Принцу, що Поліна з ментами заодно, але Принц проганяє його.
Принц звинувачує лісника в тому, що він сховав Аллу, а та мало не зарізала Поліну. Лісник не визнає провину і обіцяє розповісти Поліні правду про бандитів. Однак достукатися до Поліни виявляється зовсім не просто. Вона як і раніше впевнена в невинності Принца.
Лісник спостерігає і знімає на телефон розмову Палача з співробітницею пошти Анжелою: вони обговорюють план підстави Поліни з листом – «доносом на Принца».
Кат показує Принцу написаний нібито Поліною лист ментам про банду. Принц в люті вирішує розправитися з Поліною.

11 серія «Королева бандитів 2″ опис

Настя випадково чує розмову Зотова і Принца – вони хочуть знищити Палача. Їй вдається попередити по телефону Палача, щоб той не з’являвся у себе вдома.
У схованці Тугрик, Кат і Одноокий не виявили грошей – їх хтось вже забрав. Одноокий здогадується, що, швидше за все, це був його брат – чоловік Грози.
Поліна відноситься до Принца по-родинному, з любов’ю, але не хоче ставати його дружиною. Але діти, Татка і Єгорка, мріють про їхнє весілля. Поліна не вірить ніяким розмовам про те, що Принц і Олександра – бандити.

12 серія «Королева бандитів 2″ опис

Одноокий каже Олександрі і Принцу, що поверне Поліну, коли йому віддадуть всі гроші зі схованки. Принц просить матір зробити це, але Олександра каже, що вона нічого не знає про гроші.
Одноокий розмовляє з Олександрою наодинці і каже, що якщо вона не перепише на нього все майно і не передасть повну владу в банді, він розповість Віктору «всю правду». Олександра в шоці і погоджується віддати все, що є. Вона заперечує, що у неї є заховані багатства.
Принц і Олександра передають всі справи Одноокому і знайомлять з ним членів банди. Взамін Одноокий віддає Принцу обручку і повертає Поліну. Принц закоханий і мріє про швидке весілля.

13 серія «Королева бандитів 2″ опис

Принц дізнається про те, що Поліна готується до втечі з його будинку, і приходить в сказ. Поліна в страху, вона каже Принцу, що не бажає брати участь в планах з викрадення дитини банкіра.
Одноокий, Тугрик і Зотов вирішують, що необхідно позбутися й від наркотиків, і від викрадених автомобілів – тільки так можна уникнути розплати за посягання на власність Жори Тамбовського.
Зотов замикає Настю в комору, щоб вона не заважала йому і дружкам. Але їх дочка Лариса, незважаючи на попередження від’їхавшого батька, звільняє матір.

14 серія «Королева бандитів 2″ опис

Лісник і Настя привозять Поліну в лікарню. З ними Татка, але її вирішують терміново відвезти і заховати. Несподівано в лікарню вривається розлючений Принц, він накидається на лісника, і починається бійка. Підоспілі охоронці лікарні відтягують лісника. Принц наказує лікарям і охороні лікарні не пускати до його нареченої нікого із сторонніх і силою відводить заплакану Татку.
Житті Поліни нічого не загрожує. Але у її палати виставлено охорону, і тепер Поліна відповість Принцу за свій обман і за провал спільної справи.

15 серія «Королева бандитів 2″ опис

Поліна, лісник і Настя ховаються в Ярославлі в квартирі Романа.
Лісник і Поліна намагаються відшукати сина банкіра Максима. Незабаром їм вдається знайти те місце, де тримають дитину: це старий будинок в покинутому селищі. Максим прикутий ланцюгом і за ним постійно стежать. Ліснику і Поліні вдається викрасти дитину, але на зворотному шляху вони стикаються з автомобілем, повним бандитів.

16 серія «Королева бандитів 2″ опис

Принц і Одноокий замкнені в підвалі в будинку Жори. В цьому ж будинку і лісник з Поліною.
Син Жори Іван розповідає батькові про те, як Поліна і лісник врятували його. Повідомляє Іван і про те, що Кат тримав його на ланцюгу. Тепер Жора повинен зрозуміти, хто ще винен у всьому, що сталося. Він просить Поліну розповісти про все, що їй відомо; і почати з того, звідки у неї таке саме кільце, як у Жори.
Жора хоче віддячити Поліну і лісника і пропонує їм роботу у нього і заступництво.
Груші і Матвію не вдається втекти далеко з викраденими в Олександри коштовностями – на них нападають і віднімають сумку.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар