“Країна 03” опис серій

К

Країна 03” опис серій серіалу про лікарів

“Країна 03” зміст серій

1 серія “Країна 03” опис

«В потрібний час»
Завідувач першим хірургічним відділенням Сергєєв претендує на посаду головлікаря лікарні. Але посаду отримує його заступник Нікітін, який врятував життя людині, що займає високу посаду в міністерстві охорони здоров’я. Начальник станції «швидкої допомоги» Шаров використовує машини «швидкої» в якості таксі, доставляючи документи і перевозячи важливих пасажирів без пробок. Андрій і Катя працюють на «швидкій», але у Каті є друга робота: вона танцює в нічному клубі. Іра Озеріна, колишній хірург, під ножем якої помер пацієнт, тепер лікар на «швидкій», вона зустрічається з Нікітіним. Аспіранту Ігорю, що проходить практику в Сергєєва в хірургії, пропонують постачати медичні препарати суворого обліку.

2 серія “Країна 03” опис

«Зв’язки»
У дворі будинку підлітка понівечила собака, яка досі залишається на волі. Лікарі «швидкої» Іра і Слава відвозять хлопця до лікарні, інша бригада – Андрій і Катя – залишаються, і Андрію доводиться ловити пса разом з собаколовом. Пізніше «швидка» виїжджає на виклик в той же двір: батько підлітка зчепився з господарем собаки, який вигнав пса на вулицю. Ірі немає з ким залишити сина, і вона приводить його в диспетчерську «швидкої». Зайнявший посаду головлікаря Нікітін знаходить йому тимчасову няню: він переводить пацієнтку в платне відділення, а її дочка погоджується сидіти з хлопчиком. Аспірант Сергєєва Ігор краде ліки суворого обліку і продає їх знайомому.

3 серія “Країна 03” опис

«Терапія відплати»
У Сергєєва день народження, хірурга віддячують і вітають його колишні пацієнти, колеги. Катя стикається з труднощами роботи «швидкої»: врятований нею наркоман мало не калічить її цеглою, зате потім її від душі віддячує матір наркомана. Ігор відвідує своїх батьків, приносить їм гроші, зароблені ним на продажу вкрадених з лікарні ліків. Андрій на прохання приятеля допомагає прооперувати людину з вогнепальним пораненням, не повідомивши про це в міліцію. Іра і Слава везуть до лікарні пораненого кримінальника, який перед цим стріляв у ППСник. Слава пропонує їхати повільніше, щоб не довезти злочинця, Іра жорстко забороняє йому навіть думати про це: якщо людині потрібна допомога, вони зобов’язані зробити все, що можливо.

4 серія “Країна 03” опис

«Зіткнення»
Ігоря просять дістати в лікарні морфін. Медсестра, яка забрала цей препарат зі складу, залишає його на кілька хвилин на посту чергової медсестри, і Ігор краде його. У лікарні влаштовують обшук, але злодія не знаходять. Машина «швидкої допомоги» 548-ї бригади, за кермом якої знаходиться Зиков, збиває пішохода. Нікітін вирішує звернутися до заступника міністра Конєва, життя якого він врятував, але той ігнорує його.

5 серія “Країна 03” опис

«Повернення до життя»
Головлікаря Нікітіна попереджають про майбутню перевірку, він повинен провести тендер і підписати договір з охоронним підприємством, яке виграє його. Андрій і Катя проводять разом ніч. Бригада Андрія виїжджає на виклик до психічнохворого підлітка, який отруївся пігулками бабусі. Бабуся, дізнавшись про це, потрапляє до лікарні з інфарктом. Іра прямо в приймальному покої проводить операцію вмираючому хворому, тим самим рятуючи йому життя. Сергєєв пропонує їй повернутися в хірургію.

8 серія “Країна 03” опис

«Пам’ятай»
Відносно Андрія Коротаєва порушили кримінальну справу: його звинувачують у ненаданні допомоги хворому. Один з відвідувачів нічного клубу впізнає Катю, зіткнувшись з нею в приймальному покої лікарні. Тепер персонал лікарні та її напарник Андрій знають про її підробіток в клубі. Андрій просить допомоги у авторитету Бурого, людям якого він надавав медичні послуги, після його втручання справу закривають. Нікітін розповідає Ірі про події чотирирічної давнини: Сергєєв намагався врятувати свою першу дружину Галину, але не впорався з нервами і зробив помилку в ході операції.

9 серія “Країна 03” опис

«Ризик»
Нікітін обіцяє Ірі влаштувати її хірургом в відділення Сергєєва. Бригада Андрія виїжджає на виклик: в автомобільній аварії мотоциклісту відірвало ногу. Не знайшовши її, вони відвозять потерпілого в лікарню. Брат хлопця Сергій знаходить ногу і привозить її в лікарню, але пришити її вже не можна. Сергій звинувачує Андрія у тому, що він скалічив його брата, начальник станції «швидкої допомоги» Шаров захищає свого підлеглого. Каті пропонують скласти компанію одному з відвідувачів клубу, вона відмовляється, їй погрожують звільненням. На одному з виїздів Слава, ризикуючи своїм життям і порушуючи інструкції, витягає потерпілого з палаючої машини.

10 серія “Країна 03” опис

«Терміновий виклик»
Чиновник, який вирішив відкрити свою аптеку в будівлі лікарні, домовляється з Нікітіним: той закриває муніципальну аптеку і передає приміщення чиновнику. Бригада Озеріної виїжджає на виклик, на який не потрапили інші бригади. Двері їм відкриває колишній зек, який чекав «швидку» п’ять годин. Він вирішує протримати лікарів «швидкої» під прицілом пістолета стільки, скільки він сам чекав. Бригада Андрія везе до лікарні жінку, збиту з дітьми на пішохідному переході. На наступному виклику в ОВС Андрій пізнає машину, яка, за розповіддю свідків, збила матір і дітей.

11 серія “Країна 03” опис

«Чорна смуга»
Нікітін просить охоронця Вітю наглядати за співробітником аптеки, яка з’їжджає з лікарні . Вітя бачить, як Ігор краде психотропні препарати. Нікітін укладає з Ігорем угоду: тепер він повинен стежити за Сергєєвим. Іра грубить одній з пацієнток, яка викликає «швидку» кілька разів поспіль, Шаров робить їй догану. Іра починає зустрічатися з лікарем з сертифікаційних курсів, але тут він несподівано дізнається про неї і Нікітіна. Бригада Андрія виїжджає на виклик в квартиру наркомана, який морить голодом власну бабусю.

12 серія “Країна 03” опис

«VITA»
Нікітін скасував чергування лабораторії по вихідних днях, призначивши тих, хто в крайньому випадку повинен вийти на роботу. Через неможливість терміново зробити аналізи вмирає літня пацієнтка, починаються розгляди. Катя краде препарати суворого обліку з заправної станції «швидкої допомоги», через це звільняють дівчину, яка видає ліки. Шаров шукає винного. Нікітін вмовляє Славу отримати сертифікат лікаря «швидкої допомоги».

13 серія “Країна 03” опис

«Фенікс»
Дружина Сергєєва Ольга турбується за чоловіка і закликає його розпочати лікування, але він не слухає її, знімає квартиру, щоб дружина його не дошкуляля. Ірині Озеріній пропонують роботу в іншій лікарні, Нікітін намагається утримати її у своїй клініці. Андрія викликають до бандита Клима, який був поранений, коли готувався втекти з грошима і дівчиною свого шефа Оксаною. Оксана просить допомоги у Андрія, він ховає її в своїй квартирі. Бригада Климовича привозить до лікарні дівчину, мати відмовляється робити переливання крові своїй дочці з релігійних переконань. Розуміючи, що дівчина не виживе, Сергєєв приймає рішення перелити кров, незважаючи на протести матері.

14 серія “Країна 03” опис

«Хвороба»
У місті епідемія грипу, всі бригади «швидкої допомоги» працюють в авральному режимі. На черговому виклику Андрій впізнає в наркомані хлопця, який неодноразово викликав «швидку» своїй матері. Андрій ховає у себе вдома Оксану – дівчину бандита, якого поранили. У лікарні скандал: у бізнесмена пропав дорогий телефон, залишений в роздягальні. Підозра падає на охоронця Вітю.

15 серія “Країна 03” опис

«Рокіровка»
Іра отримує сертифікат хірурга і звільняється зі станції «швидкої допомоги». Слава вирішує стати лікарем, для цього йому треба пройти інтернатуру на «швидкій». У лікарні і на станції «швидкої» проходять перевірки, виявлено безліч порушень. Катя переїжджає до Ігоря і застає його приймаючим наркотики. Андрій виїжджає на виклик і в трупі з перерізаним горлом дізнається Клима, бандита, якого він лікував.

16 серія “Країна 03” опис

«СМП»
Семенова, викликаючи «швидку», завжди давала невелику суму грошей «на шоколадку», але подружка вмовляє її подивитися, що буде, якщо не давати грошей. Андрій і Катя виїжджають на виклик до літньої жінки. Її не можна транспортувати, але п’яний син і його дружки, погрожуючи ножем, змушують спустити її в машину «швидкої», де в жінки трапляється інфаркт. Шаров підбиває Андрія до звільнення зі «швидкою».

17 серія “Країна 03” опис

«Божевілля»
Оперативник кримінальної поліції Акчурин дізнається, що Климу, труп якого нещодавно знайшли, допомагав якийсь таємничий лікар. Сліди ведуть до станції «швидкої допомоги». В Іри Озеріної перший день роботи на новому місці – у відділенні хірургії. Але до нового колеги лікарі відділення поставилися зовсім не так, як вона розраховувала. Нікітін змушує підлеглих займатися поборами і приносити йому гроші, отримані від хворих. Але один з лікарів вирішує виступити проти Нікітіна, не знаючи, чим це для нього обернеться.

18 серія “Країна 03” опис

Мертві душі
Іра мучиться від того, що у відділенні хірургії вона зайва. Незважаючи на те, що у неї є заступник в особі Нікітіна, з усіма своїми проблемами вона вирішує впоратися самотужки. Колишній чоловік Ольги Сергєєвої отримує серйозну травму. Сергєєв нервує, бачачи, як близько до серця Ольга приймає цю новину. А на роботі хірург намагається впоратися з неврівноваженою хворою, яка нетрадиційними методами лікування довела себе до операційного столу. Андрій близький до паніки, коли поліцейські підбираються до нього все ближче. А Катя дізнається всю правду про свого напарника. Нікітін отримує відомості, що хтось у департаменті охорони здоров’я намагається зняти його з посади.

19 серія “Країна 03” опис

«Медичний футбол»
Оперуповноважений Акчурин допитує Андрія і Катю, підозрюючи лікаря в кримінальних зв’язках з Бурим. Сергєєв переживає через те, що його дружина проводить дуже багато часу в палаті з колишнім чоловіком Борисом. Слава програє в покер велику суму грошей, яку він не в змозі відразу виплатити. Про це дізнається Сергєєв і таємно від сина виплачує борг, чим викликає обурення Слави. Ігор вирішує зав’язати з наркотиками і звертається до Каті з проханням допомогти йому пережити «ломку». Іра кладе до відділення випавшого з вікна пяницю, у якого на другий день трапляється психоз. Іра намагається перевести алкаша в психіатричну клініку, проте це не так-то просто зробити: психіатрична бригада щоразу шукає привід, щоб залишити хворого у відділенні Сергєєва.

20 серія “Країна 03” опис

«Щоб свічка не згасла»
Один з хірургів продає бажаючим квитки на свої операції. Про це дізнається Ігор і починає шантажувати лікаря. Іра дізнається, що вагітна. У лікарні проходить чергова перевірка. Запідозривши недобре, Нікітін піднімає свої зв’язки: йому повідомляють, що його хочуть змістити. На Бурого здійснюють замах, Андрій рятує йому життя. Сергєєв обіцяє першому чоловіку Ольги, що влаштує йому консультацію відомого нейрохірурга, якщо він скаже Ользі, щоб вона більше не приходила.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар