“Кухня” опис серій

К

«Кухня» опис всіх серій 1 сезон популярного серіалу ви знайдете в цій статті .

«Кухня» 1 сезон зміст серій

1 серія «Кухня» опис
Молодий кухар Макс приїжджає до Москви, щоб отримати роботу в модному ресторані «Клод Моне». Але на співбесіді він стикається з насмішками колективу, кепським характером шеф -кухаря і … арт- директором Вікою, з якою він провів ніч напередодні. Щоб бути прийнятим в команду, Максу доведеться довести не тільки вміння готувати.

2 серія «Кухня» опис
Макс отримує можливість похазяйнувати в барі, але в підсумку наводить там безлад . Віка хоче домогтися звільнення Макса і провокує його бійку з барменом Костею. Шеф -кухар втрачає свій улюблений ніж і відмовляється готувати.

3 серія «Кухня» опис
Максу дають завдання – розвантажити овочі і вбити гусака. Шеф готує банкет для судді, яка позбавила його прав на машину. Віку переслідує наполегливий одружений шанувальник .

4 серія «Кухня» опис
Максу дають важливе завдання – приготувати обід для всього персоналу кухні. Шеф дізнається, що хтось з ресторану хоче влаштуватися на роботу до конкурентів, і намагається вирахувати «зрадника». Бармену Кості подобається офіціантка Настя. Макс вирішує допомогти другу налагодити особисте життя.

5 серія «Кухня» опис
Макс намагається довести Кості, що між ним і Настею нічого немає. Але Настя впевнена в зворотному! Федя викликає Макса на «рибну» дуель, а кухарі роблять ставки на переможця. Шеф має намір зірвати великий куш в «кухонному» тоталізаторі.

6 серія «Кухня» опис
Шеф готується до приходу перевірки з СЕС та організовує прибирання на кухні. Макс і Костя випадково викидають рідкісні дорогі гриби. Щоб виправити помилку, друзям доводиться прийняти допомогу бомжа і надати йому відповідну послугу.

7 серія «Кухня» опис
Шеф обпікає рот і не може оцінити смак власної страви. Він звертається до кухарів за допомогою, але викриває їх у брехні. Максу доводиться «конкурувати» з Настею за вільну кімнату в квартирі Кості.

8 серія «Кухня» опис
На кулінарному шоу Шеф стикається з Оленою – «шефинею» ресторану «Аркобалено», який повинен відкритися по сусідству, і укладає з нею парі. Олені належить провести день з командою Шефа. За дорученням Господаря Віка повинна доглянути за його собачкою, а з вини Макса – роздобути ще одну.

9 серія «Кухня» опис
Колишня дружина Шефа, Тетяна, призводить до ресторану їх доньку і просить Віку посидіти з нею. Але встежити за маленькою Алісою виявляється не так-то просто навіть рідному батькові. Макс призначений допомагати Луї, але змушений заміщати його. У підсумку він осягає не тільки секрети кондитерської майстерності.

10 серія «Кухня» опис
Шеф хоче зробити велику ставку на футбол, але у нього немає необхідної суми. Для цієї мети він використовує гроші, призначені для закупівлі чорної ікри … Макс думає, що Віка в нього закохана, і починає її уникати. Дізнавшись про це, Віка придумує спосіб помститися Максу. Шеф виводить обох на чисту воду.

11 серія «Кухня» опис
Віка намагається вирахувати таємничого недоброзичливця серед відвідувачів ресторану. Разом з колом її « ідозрюваних» зростає і кількість непорозумінь. Завдяки вмінню вислухати, Костя отримує цінну пораду від гостя і похвалу від Господаря. Макс відстоює свої кулінарні здібності, а Шеф – своє верховенство на кухні.

12 серія «Кухня» опис
Щоб підняти рейтинг ресторану, Віка намагається впровадити нові ідеї, нові порядки і нове меню. А Шеф – відстояти старі. Макс домагається уваги Вікі – наполегливо і небезрезультатно.

13 серія «Кухня» опис
Шеф свариться з Оленою через паркувальні місця. У наслідку сварка переходить у відкриту ворожнечу. Макс придумує «брехню в порятунок» Віці, за яку їй же і доводиться розплачуватися. Настя і Костя готуються перейти до «справжньої» близькості в стосунках.

14 серія «Кухня» опис
Шеф виявляється «не в змозі» провести виїзний банкет за дорученням Господаря. Макс намагається врятувати Шефа і репутацію ресторану, а заодно довести Віці, що здатний на серйозні вчинки. Залишившись на кухні за головного , Су-шеф отримує можливість проявити себе і свій характер.

15 серія «Кухня» опис
Віка пропонує Максу переїхати до неї. Максу належить розібратися, чи готовий він до спільного життя. Костя залишається в квартирі наодинці з Настею … Шеф щосили користується добротою і м’якістю вірного Су- шефа і при цьому підставляє його. Між давніми приятелями починається «холодна війна».

16 серія «Кухня» опис
Шеф думає, що перевірку пожежної безпеки в ресторані «Моне» влаштувала Олена. В помсту він викликає в «Аркобалено» міграційну службу, але це дорого обходиться і йому самому. Макс хоче приготувати «фірмовий» паштет Шефа і намагається вирахувати рецепт.

17 серія «Кухня» опис
Новою сезонною стравою «від Шефа» стає страва від Сені. Господар і Шеф наносять «дружній візит» до ресторану Олени, але там до їх появи налаштовані вороже. Макса засмучує, що Віка не хоче спілкуватися з Настею і Костею, і він придумує спосіб зблизити своїх друзів.

18 серія «Кухня» опис
Кості і Максу підвищують квартплату, і Макс вчить друга, як отримувати «лівий» заробіток. Господар незадоволений доходами ресторану і вводить режим «суворої економії». Шеф і Віка хочуть пом’якшити ситуацію, але їх втручання тільки погіршує справи.

19 серія «Кухня» опис
У ресторан приходить Ігор – потенційний новий власник. Шеф намагається вплинути на рішення Господаря і повертає на роботу свою команду, а сам позбавляється роботи на телебаченні. Макс каже Віці, що у них вільні стосунки, але незабаром йому доводитися пошкодувати про ці слова.

20 серія «Кухня» опис
П’яна витівка Шефа загрожує йому суворим покаранням від Господаря, але обертається святом для всього колективу. Макс готує розкішний подарунок для Віки, але в день народження підносить їй зовсім інший «сюрприз». Настя пропонує Кості перейти на «новий щабель відносин», але забуває уточнити, яку саме.

Кухня 2 опис серій
Кухня 3 опис серій

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар