“Кухня” опис сезонів

К

Опис серіалу “Кухня” і всіх його сезонів ви можете згадати прочитавши цю статтю.

Серіал “Кухня” короткий зміст

Максим Лавров (Марк Богатирьов) – кухар за покликанням. Його заповітна мрія – стати знаменитим шеф-кухарем. Тому після закінчення кулінарного коледжу в рідному Воронежі він відправляється підкорювати Москву. Йому щастить, і його приймають на роботу в шикарний ресторан «Гюго», який належить одній з «зірок» шоу-бізнесу. На кухні «Гюго» панує Віктор Баринов (Дмитро Назаров). Він дуже талановитий, і його репутація і чарівність залучають до ресторану клієнтів. Але зі своїми помічниками на кухні він поводиться як справжній самодур і владний тиран.

Ніщо людське Баринову не чуже: він азартний і робить великі ставки на спортивному тоталізаторі. А після чергового програшу прикладається до пляшки. Незважаючи на все це, Максим готовий миритися з жахливим характером шефа, у якого можна багато чому навчитися.

Новачок не викликає у шефа Віктора симпатії. Перший час він дає йому найбруднішу роботу, неначе той не дипломований кухар, а звичайний вантажник. Коли Максим намагається звернути на себе увагу, Баринов дає йому нове завдання: зловити і підготувати гусака, якого один з постачальників привіз в ресторан живим. Хоча на кухні Баринов – цар і бог, в залі ресторану у нього є конкурент – арт-директор Вікторія Гончарова (Юлія Такшина).

4 сезон “Кухня”

30-річний менеджер незважаючи на зовнішню привабливість зосереджена не так на особистому життя, як на кар’єрі. Вона хитра і освічена, а тому є небезпечним супротивників для шефа, з яким вона постійно знаходиться в стані конфлікту. А коли два боса сваряться, під гарячу руку потрапляють всі співробітники, в тому числі і не маючий досвіду в інтригах Максим. І все ж новачок намагається зробити все можливе, щоб використати шанс і закріпитися в ресторані.

Життя на кухні такого ресторану, як Claude Monet, просто не може бути спокійним. Тут постійно відбуваються найрізноманітніші казуси, плетуться інтриги і відбуваються маленькі подвиги. Кожен день для Максима Лаврова (Марк Богатирьов) – це випробування на міцність, яке неодмінно потрібно витримати! Втім, поряд з таким шефом, як Віктор Баринов (Дмитро Назаров), це не тільки важко, а й весело. Сяйво ножів і каструль на кухні «Клода Моне» затьмарила голлівудська усмішка Ігоря Верника: в команді Віктора Баринова з’явився красень Герман. Новий кухар може одним поглядом розтопити заморожені продукти і жіночі серця. Втім, це ненадовго: новачки – улюблена розвага для жартівників Сені (Сергій Лавигін) і Феді (Михайло Тарабукін).

Ще одного «кухонного» новобранця, Дениса, зіграв Михайло Башкатов. Чи довго протримається Денис, неясно, але за час роботи над роллю Михайло встиг навчитися професійному чищенню і шатківниці овочів, фруктів і навіть варінню морепродуктів.

Будуть новини і у «основного складу» «Кухні»: до молодят Максу і Віки (Олена Подкаминская), приїде мама Макса, Валентина Василівна (Олена Чарквиани). «Квартирне питання» молоді вже вирішили – Макс живе у Віки, тому свекруха проводить «побутову інспекцію»: як невістка готує борщ, чи любить, плекає її дорогого синочка.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар