“Квітка бажання” опис серій

К

“Квітка бажання” зміст серій мелодрами 2015 ви дізнаєтеся в цій статті.

“Квітка бажання” опис серій

1 серія “Квітка бажання” опис

Маленька Глущевка – незвичайне село, тут є аномальна зона, де ламаються компаси, вода тече в гору і, за легендою, заритий безцінний скарб. У пошуках розгадки тутешніх секретів в Глущевку приїжджає авантюрний геолог Тім, який привертає увагу місцевих жителів.

Тоня – красуня на все село, і наречена першого хлопця на селі Петра. У селі Тоню з бабусею Нюра називає відьмами. Тоня бачить, як він зраджує їй, вони лаються. Але Петро погрожуючи, що стрибне з даху будинку змушує пробачити його.

Іра – примхлива дівчина, родом з Глущевкі. Вона навчається в місті, її батько голова адміністрації. Вся сім’я думає, що дочка скоро вийде заміж. Але Аркадій не збирається на ній одружується, вона їде додому сама. Втомившись від її істерик Аркадій каже, що вони розлучаються.

Іра з Тонею зустрічається біля річки, просить допомогти приворожити нареченого, який кинув її. Дівчата вирішують відшукати чарівну квітку папороті, яка цвіте лише одну ніч і може виконати будь-які бажання.

2 серія “Квітка бажання” опис

Вночі в лісі, до свого жаху, замість чудо-квітки Іра і Тоня знаходять пораненого Тіма в проклятому Ведьмин болоті …

Тоня з Ірою дотягує його до себе додому. Тім у важкому стані, бабка каже, що він не доживе до ранку, але Тоня читає над ним якесь заклинання.

Тім вранці приходить до тями, але нічого не пам’ятає. У селі ходять чутки, що він був мертвий, а Тоня його оживила, а потім приворожила. Тім допомагає Тоні по господарству. Петя дізнавшись про стан Тіма, наполягає, щоб Тоня викликала йому швидку. Іра дізнається про вагітність і вирішується на аборт, але їй кажуть, що це ризиковано.

Іра дізнається, хто такий Тім, що його мати багата жінка, і йде до неї. Але каже його другу Павлом, представляється його дівчиною. Тім побачивши Павла згадує його, а Тоня представляється його дівчиною, каже, що він приїхав сюди заради неї.

Петро замішаний у браконьєрстві, і боїться викриття. Батько Петра сам займається організацією весілля, замовляє ресторан, лімузин.

3 серія “Квітка бажання” опис

Місцеві б’ють Павла, домагаючись щоб він поїхав. Іра призводить Тимофія до себе додому. Тоня не може зрозуміти який зв’язок між Тимофієм і Ірою. Іра каже, що вони зустрічалися, але вночі вона його не впізнала. Іра розповідає Тіму, що вони зустрічалися тільки тиждень, але встигли полюбити один одного.

Тіму погрожує місцевий лісник, щоб той з Павлом поїхав з села. У селі починають шептатся про Тоню, як про відьму. Слава нацьковує на неї собаку …

Іра бере телефон Тіма їде до майстра, щоб додати в його телефон дзвінки, смс-переписку з ним. Тоня дає Тіму настоянку, вона проти того, що він ходив у ліс.

Петро здогадується, що Славік винен у трагедії з Тимофієм, але той каже, що він його не був.

Тоня йде на болота за Тимофієм, за якого дуже переживає.

4 серія “Квітка бажання” опис

Тім ділиться з Тонею своїми підозрами, він не може пригадати Іру. Петро дізнавшись, що Тоня була з Тімом в лісі лається з нею. Іра теж проти спілкування Тоні з Тімом, просить не заважати їм, каже, що його любить.

Нюра знайшла в лісі сліди крові, вона вважає, що Тоня сама вдарила Тима, щоб забрати його сили. Ці плітки вона розповідає всім у селі.

Мати Іри з бабусею домагаються, щоб Петро відпустив Славіка. Іра їде з Тімом на обстеження, намагається переконати його не повертатися в село, але той відчуває, що потрібно повернуться.

Тоня мириться з Петром, і їде купувати весільну сукню, але вибрати так і не може. Вона розуміє, що не любить Петра.

По дорозі додому Тіму стає погано, він втрачає свідомість, Іра не знає, що робити. Тоня зійшовши з автобуса біжить на допомогу, вона знову читає заклинання. Прокинувшись, Тім все згадує, але Іру згадати не може. Іра ревнує Тіма до Тоні.

Тоня просить Петра почекати з весіллям, вони лаються. Іра намагається зблизиться з Тімом, але той не відчуваючи зв’язку між ними переїжджає до Мічуріна, у якого живе Павло.

5, 6 серія “Квітка папороті” опис

Тім з Павлом проводять розкопки в лісі, знаходять старовинний перстень, а потім дізнаються легенду, що граф одружився з дівчиною, після його від’їзду в селі була епідемія, і жителі прийняли її за відьму і вбили. Граф поховав її в лісі, а в її могилі знаходиться проклятий скарб. Тоня просить геологів змінити місце розкопок і показує їм інше місце, а після взяття зразків просить виїхати.
Іра просить Славіка допомогти їй, вона бере ключі від квартири Тіма і залишає в нього свою сережку.

Бабуся радить Тоні не виходити заміж за Петра, без любові щастя не буде. Петро тим часом продовжує зраджувати Тоні з продавщицею Валентиною. У селі все більше починають обговорювати Тоню з бабусею, після отруєння Нюри, з якою ті перед цим лаялися.
Нюра винить Тоню з Глашею у всіх бідах, не хоче пити їх настойки, їй стає гірше, вона вмирає. У селі всі думають, що Тоня з бабусею відьми, починають ходити плітки.
Експертиза показує, що Нюра була отруєна горілкою з мухомором. Тім пропонує Тоні поїхати з ним, вона спочатку відмовляється, але бабуся переконує її.
Льоня повідомляє Тоні, що мати померла і тепер вони можуть бути разом, пропонує виїхати, показує відьмине золото, але вона тікає від нього.
Тоня з Тімом домовляються виїхати разом, цю розмову чує Льоня і йде до Петра подаючи заяву на бабу Глашу, яку нібито бачив вночі перед отруєнням матері і розповідає, що Тоня збирається бігти з геологом.
Петро вночі показує Тоні документи, якщо вона не вийде за нього її бабуся сяде у в’язницю. Тоня залишається, але бабусі про справжні причини не повідомляє, хоча і закохана в Тіма.
Тім з Павлом збираються їхати. Він іде попрощатся з Ірою, і вона просить довезти її до міста. Тоня їде в райцентр на співбесіду в фітокомпанію, хоча Петро проти. При виході з магазину у неї крадуть сумку. Тоня біжить за злодієм, випадково проїжджаючи повз Тім допомагає повернути сумку. Він любить її, і розчарований, що вона не поїхала з ним.
Тоня лається з Петром. Потім дізнавшись у бабусі, що її подруга пішла на танці зі Славіком, йде серед ночі за нею. Славік з друзями вирішують поганяти відьму.

7, 8 серія “Квітка бажання” опис

До Ірі вночі у вікно намагається хтось влізти, але Тім злякав несподіваного гостя. Іра користується нагодою, щоб викликати співчуття Тіма, він обіцяє оберігати її.

Друг Славіка Кузнєцов впавши з мотоцикла постраждав, його відвезли до лікарні. Славік просить Тоню і Свєту приховати від слідства, що це вони за ними ганялися серед ночі. Тоня проти, але Свєта її вмовляє. Але Петру, як слідчому, компанія Славіка каже, що Тоня скинула хлопця з мотоцикла.

Тоня ревнує Тіма до Іри, дізнавшись, що той ночував у неї. Тім намагається пояснити, але Тоня вважає Іру його нареченою.

Льоня вішає на місці падіння “відьомську драбину”, щоб довести провину Тоні. Льоша мстить Тоні, за те що вона йому відмовила. Павло просить Тіму досліджувати місцевість, адже якщо необхідного неодиму мало, то краще не починати його видобуток, адже ліс буде знищений.

Тім забирає “відьомську драбину” і йде до Тоні, але вона заперечує причетність до таких речей. Вони з Тімом їдуть в лікарню, Тоня хоче допомогти травмованому Кузнецову.

У селі починається цькування Тоні з бабусею, Глашу просять виїхати, поки не почалися проблеми. Петро просить Тоню написати заяву на Славіка, але вона відмовляється, тому що розуміє, що Тіма по голові вдарив Славік. Петро знову шантажує Тоню, якщо вона не припинить спілкуватися з Тімом її бабуся сяде у вязницю.

Тім з Павлом вирішують дізнатися все про Відьомський  скарб і графиню Воронцову, яку вважають родичкою Тоні. Все село збирається на похорон Нюри, де все знову звинувачують відьом, а потім ще й бачать на пам’ятнику Тоних батьків кров … Тім дізнається, що Кузнецов після візиту Тоні пішов на поправку.

Мати Тіма просить директора фітоцентру взяти Тоню на роботу. Від неї потім дізнається, що Тіма вдарили по голові. Мати Тіма просить Тоню передати йому направлення на обстеження в Москві, і платить за це.

Валя випадково дізнавшись, що Нюру отруїли, розповідає про це Мічуріну. Петро ставить Тоні ультиматум – вона повинна до нього переїхати. Тоня погоджується.

Тім ображений і розчарований поведінкою Тоні, яка заради грошей допомагала його матері. Тоня не намагається виправдатися, хоча робила все заради нього. Тоня вважає, що Тіму потрібно виїхати, тому що йому загрожує небезпека.

Глафіра вирішує поїхати з села, дізнавшись від Мічуріна, що через неї Тоня повинна вийти за Петра. Іра з Славіком влазять у будинок Глафіри, щоб знайти щоденник графа, де вказано місце знаходження скарбів, і випадково влаштовують пожежу …

9 серія “Квітка бажання” опис

Тім думаючи, що Тоня всередині зайшов у палаючий будинок. Пожежа знищила будинок. Тоня переживає через зникнення бабусі, але Петро думає, що вони змовилися і тепер Тоня від нього втече. Він б’є її на очах у всього села. Тоня йде до Свєти, Петро хоче скасувати весілля, але його батько наполягає на одруження.

Петро займається розслідуванням дивних знаків у селі, в яких звинувачують Тоню з бабусею (могилу на кладовищі полили свинячою кров’ю, спалах блискавки, теж хтось інсценував). Іра з Тімом їдуть в музей, де йому дають схему садиби Варенцова зі знаками ймовірного місцезнаходження скарбу.

Бабуся Тоні живе в лісі, до неї приходить Мічурін і повідомляє про пожежу, про те, що Петро хоче подати її в розшук. Але Глафіра не має наміру поки повертатися.

Тоня на згарищі знаходить щоденник Воронцова, і хоче виміняти його на висновок про смерть Нюри, але Петро забирає щоденник, і поки вони не знайдуть скарб документи буде тримати у себе. Іра зустрічається з Аркадієм, вони миряться. Бабуся Іри підозрює, що це вона зі Славіком підпалила будинок Глафіри …

Тоня йде на руїни, Тім каже, що чув там голос її бабусі …

10-11 серія “Квітка бажання” опис
Тоня розповідає Тіму про шантаж Петра і про щоденник Воронцова. Тім з Петром вирішують разом шукати скарб, щоб потім розділити. Під садибою Воронцових знаходиться багато підземних ходів, вони їх досліджують. Тім споює Петра, хоче забрати експертизу про отруєння Нюри, але Тоня в останній момент його відмовляє.
Тоню взяли на роботу, потім вона дізнається про вагітність Іри, яка говорить, що це дитина Тіма. Льоня бачив як Тоня з Тімом цілувалися, розповів Петру, який вигнав її на вулицю, вона йде жити в сім’ю Іри. У матері Тіма стався мікроінсульт, але Тім дізнавшись про це вважає це грою матері, яка намагається його повернути. Тоня їде до Лариси, просить перестати керувати Тімом і потім він сам повернеться. Льоня і Славік ледят за пошуками скарбів. Тім погрожує Льоні, він зрозумів, що це він причетний до всіх відьомських знаків в селі. Льоня заманює Тіма в ліс, де той заблукав.
Мічурін повідомляє Тоні де Глафіра, і Тоня йде до бабусі. Тім побачив їх разом, але пообіцяв зберігати все в таємниці. Іра стежила за Тонею і побачила як батько зраджує, а перед цим знайшла його ощадкнижку з великою торбою грошей …

12, 13 серія “Квітка папороті” опис
Тім зізнається Тоне в любові, просить виїхати разом. Тоня не може бути з Тімом, так як вірить, що Іра чекає його дитину. Батько Іри вирішує купити ділянку з руїнами садиби, на прохання дочки. Петро вирішує, що Михайло хоче сам знайти скарб і думає, що це він вкрав у нього щоденник. Світлана з Пашею разом, Паша підмінив проби, і Тіму повідомили, що неодиму в селі немає. Льоня вкрав рушницю у лісника і хоче вбити Тима. Іра хоче розповісти Аркадію про дитину, але бачить, як він продає квартиру заради хворої доньки від першого шлюбу. Іра розуміє, що Аркадій невигідна партія і вирішує зайнятися Тімом.
Іра наштовхує Тіма на думку, що це Тоня підмінила проби, що вона маніпулює ним і Петром.
Іра просить Тоню виїхати, щоб вони з Тімом були разом. Але коли вона намагається все пояснити Тіму, його заарештовує Петро. Слава пропонує Тоні підвезти її, потім завозить її в занедбану будівлю, намагається щось дізнатися про скарб, про місце знаходження щоденника. Замикає Тоню і їде.
Михайло йде з дому, і Надя теж іде від чоловіка, Петро шокований таким вчинком матері.
Славік відправляє вимоги бабі Глаше через Мічуріна принести йому щоденник. Льоня стежив за Славою і зрозумів, що той викрав Тоню. Тоні вдалося втекти, але Льоня ганяється за нею по лісі. Матір Тіма виписують, вона їде в Глущевку і дізнається, що Тім наречений Іри. Світлана шукає Тоню на роботі, всі розуміють, що вона зникла і починають її пошуки.

14-15 серія “Квітка бажання” опис

Тім переживає за Тоню і шукає її. Тоня виходить по підземному ходу до руїн садиби і йде до Мічуріна. Тім радий, що з нею все добре, але не знає як бути з Ірою і дитиною. Його мати, дізналася про вагітність і сам він не може дозволити рости дитині без батька, адже він на своєму досвіді знає, що це таке. Павло дізнавшись про підземний тунель вирішує його досліджувати, за ним йде Льоня з рушницею і стріляє.
Славіка зарештували, оскільки Льоня повідомив Петру, що це він викрав Тоню і підпалив їхній будинок. Іра вирішує підставити Тоню – у відвар, яка їй приготувала сестра додає настоянку трави, що провокує викидень, лягає в лікарню і дзвонить Тіму. Тім відвозить настоянку на експертизу, про яку дізнається і його мати.

Баба Глаша дізнавшись про таємний ход вирішують з Мічуріним підірвати його. Прихід Петра заважає їх планам, а вибухівка залишається всередині. Льоня вирішує цим скористатися і коли Тім заходить всередину підриває тонель. Тіму пощастило він вибрався. Тоня дізнавшись про вибух думає, що Тім в небезпеці і біжить на руїни садиби. Льоня намагається її вбити. Петро встигає врятувати Тоню, вони знаходять кімнату зі скарбом і заповіт, що свідчить, що всі гроші на рахунку Воронцових в Швейцарсоком банку належать потомку Воронцових. Петро не хоче одружується на Тоні, вони не люблять один одного, але батько повідомляє, що Тоня родичка Воронцових і спадщина має дістатися їм. Тім вважає, що Тоня вирішила вбити дитину Іри і просить болше не підходити до нього.

16 серія “Квітка бажання” опис

У село приїжджає лімузин, Петро погрозами змушує Тоню поїхати з ним в ЗАГС. Свєта розповідає про це Тіму, він їде до ЗАГСу, але Тоня ображена на нього і не хоче з ним говорити. Тоня тікає з весілля, заручившись підтримкою матері Петра, адже та розуміє, що з нелюбом сімейного щастя не знайти.

Аркадій дізнається, що Іра вагітна і впевнений, що дитина від нього. Іра розуміє, що Аркадій буде боротися за дитину, їде за ним … Батько Петра перерізав гальма на машині Тіма і Іра потрапляє в аварію. Її вагітність під загрозою.

Тоня йде у весільній сукні до матері Тіма, щоб сказати, що її синові загрожує небезпека. Тім дізнавшись про це просить привезти її в лікарню до Іри.

Тоня допомагає Ірі зберегти вагітність, а Тім дізнається, що не він батько дитини. Тепер вони з Тонею можуть бути разом.

Баба Глаша дізнається, що вони з Тонею спадкоємці Воронцових і вирішує відбудувати садибу, зробити там музей …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар