Переходимо на світлу сторону і граємо в Lego Star Wars

Цікаві факти

Легендарна сага, що підкорила серця мільйонів прихильників в усіх куточках світу. Її історія розпочалася ще в далекому 1977 році і майже одразу здобула шалений успіх. І сьогодні ця історія не тільки не втрачає популярності, але і продовжує збільшувати рейтинги. Сьогодні Star Wars – це 11 художніх фільмів , анімаційні серіали, мультфільми, телепрограми, відеоігри, книжки і комікси. Не зміг залишитися осторонь і Датський виробник конструкторів «LEGO» та випустив в 1999 році серію Lego Star Wars, яка стала першою ліцензійною лінійкою компанії.

Lego Star Wars – більше, ніж просто конструктор

Випуск даної серії хотіли припинити ще у 2007 році, але через високу популярність нові набори можна знайти і сьогодні. Не тільки діти, але й дорослі, які передивилися культову кіноленту, мріють стати лицарем-джедаєм і протистояти злу. Розробники плідно попрацювали над дизайном і максимально наблизилися до реалістичності, тому фігурки з усіх комплектів Star Wars – це абсолютні копії персонажів кінострічки. Головна особливість колекції – інтерактивність. Люки та двері, що відкриваються; зброя і техніка, яка стріляє – дозволяє дитині повністю зануритися у гру і відчути себе справжнім героєм.

Інтерес до збирання лего не зникає й у людей старшого покоління, адже космічна серія має багато шанувальників навіть серед дорослих. До того ж рівень складності, який пропонує лінійка Lego Star Wars, дозволяє залучити до конструювання людину будь-якого віку.

Чому варто купити Lego Star Wars

Безпека

Купуючи дитині набір Лего Зіркові Війни, можете бути впевнені у якості та безпеці конструктора, адже для його виробництва використовується сертифікований пластик ABS, який не містить токсичних речовин. Деталі не мають щербин и відколів, легко з’єднуються між собою, адже компанія використовує запатентовані види будівельних блоків, не змінюючи розміри і конфігурацію протягом десятиліть.

Розвиток мислення та фантазії

Серія дає можливість розігрувати свої власні сюжети, розвиваючи фантазію та уявлення. А дрібні деталі чудово розвивають дрібну моторику рук.

Гра після збирання

Веселощі після того, як набір зібраний – не закінчується. Адже тепер відкривається можливість створити свої власні світи та вигадати нову історію

Розміри та можливості Lego Star Wars – дивують

До сьогодні компанія продовжує тішити своїх фанатів, випускаючи нові набори та докладаючи максимум зусиль для їхньої реалістичності. Лінійка Lego Star Wars має як великі, так і маленькі набори, що дає можливість знайти щось «для душі» людині будь-якого віку. Lego Star Wars – це дійсно унікальний продукт, адже має найбільший за всю історію ЛЕГО набір – Сокіл Тисячоліття, що складається з 7541 деталей. Його збирання однозначно потребує багато часу, але результат – здивує.

З наборами Lego Star Wars ви зможете:

  • створити космічний транспорт;

  • відтворити космічні будівлі, наприклад «Замок Дарта Вейдера»;

  • стати учасником зоряних битв;

  • відшукати свого героя і відправитися досліджувати галактику.

Lego Star Wars – переходи на світлу сторону та перемагай зло.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар