Цікаві факти про мультфільми

Цікаві факти

Цікаві факти про мультики

У 1937 році на екрани вийшов мультфільм «Білосніжка і сім гномів». Щоб оплатити його створення, Уолту Діснею довелося закласти власний будинок. У підсумку бюджет мультфільму становив рекордну на ті часи суму в 1488000 423 доларів. У прокаті «Білосніжка» зібрала 416 000 000, і в тому ж році Дісней отримав за неї «Оскара». Найцікавіше, на церемонії нагородження йому вручили аж 8 статуеток: одну звичайну і сім маленьких.

Образ Міккі Мауса Уолт Дісней придумав, спостерігаючи за своїм домашнім мишеням на фермі.

Спочатку знамените діснеївське мишеня хотіли назвати Мортімер. Але дружина Уолта Діснея висміяла це ім’я і назвала його надто пафосним. Довелося терміново перейменувати персонажа в Міккі. Цікаво, що озвучував Міккі Мауса безпосередньо Уолт Дісней.

Цікавий факт: Міккі і Мінні Маус були одружені і в реальному житті. Уейн Оллвайн, який озвучував Міккі, в 1991 році одружився на Руссі Тейлор, яка озвучувала Мінні.

Диснеївський Аладдін був «змальований» з Тома Круза, а Джин – з Роббі Вільямса.

У 2007 році Скрудж Макдак став почесним громадянином шотландського міста Глазго. У цьому ж році він увійшов до списку найбагатших вигаданих персонажів, опублікований в журналі Forbes, під номером 1.

Вся диснеївська творча група під час роботи над мультфільмом «Король Лев» побувала в африканській савані, щоб зробити образи героїв максимально правдоподібними.

Після виходу мультфільму «Король Лев» на Уолта Діснея подали до суду … за наклеп на гієн!

Пумба став першим диснеївським мультяшним персонажем, який на екрані безсовісно пукнув.

У мультфільмі «Геркулес» є сцена, де головний герой позує для картини на вазі. При цьому він одягнений в левову шкуру. Якщо придивитися, то можна помітити, що ця шкура належить Шрамові, негативному героєві з «Короля Лева». Пояснюється це просто: Андрес Дежа, художник-мультиплікатор, який працював над обома мультфільмами, просто вирішив трохи похуліганити.

В основі діснеївського мультфільму «Геркулес» лежать міфи Стародавньої Греції, тому у всіх його героїв давньогрецькі імена: Пегас, Аїд, Зевс і т.д. Є тільки один виняток – сам Геркулес, тому його ім’я є давньоримським.

Єдиним головним героєм диснеївських мультиків, який не сказав ні словечка, є слоненя Думбо.

Найдорожчим мультфільмом у світі вважається «Тарзан», створений у 1995 році. Його створення обійшлося виробникам в 145 000 000 доларів.

Знаменита пісенька з мультфільму «Пластилінова ворона» спочатку не мала свого особливого звучання. «Мультяшною» пісенька стала через те, що її первісний варіант не вміщувався у відведені 5 хвилин, і запис був прискорена. Вийшло просто чудово!

Актор Олег Анофрієв озвучив всіх чоловічих персонажів у мультфільмі «Бременські музиканти». Спочатку планувалося, що участь в озвучці приймуть і інші актори, наприклад, Олег Янковський та Зіновій Гердт, але вони не змогли приїхати на студію вчасно. Тому Анофрієву довелося віддуватися за всіх відразу. Цікаво, що актор навіть пробував виконати партію Принцеси, але не зміг дати потрібний тембр. У підсумку Принцесу озвучила співачка Ельміра Жерздева.

Вовка з «Ну, постривай!» озвучив Анатолій Папанов, хоча це мав зробити Володимир Висоцький. Висоцькому заборонили озвучувати вовка спеціальним рішенням худради.

Любителі мультсеріалу «Чіп і Дейл поспішають на допомогу» знають мишку-винахідницю як Гаєчку. Однак в оригінальній версії її ім’я звучить як Гаджет!

Творець «Спанч Боба» займався вивченням морських мешканців в коледжі і працював кухарем в закладі, що спеціалізується на морепродуктах.

Актори, які озвучували персонажів з «Шрека», під час роботи над мультфільмом жодного разу не бачилися один з одним. Запис реплік кожного героя проводився окремо.

Виконавчий продюсер мультфільму «Історія іграшок» -Стівен Джобс власною персоною!

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар