Цікаві факти про рекламу

Цікаві факти

Цікавинки про реклами, про зйомки реклами ви можете дізнатися в цій статті.

Цікаві факти про рекламу

Кубики льоду в рекламі напоїв зроблені, як правило, з акрилу, так як справжній лід швидко плавиться від світла софітів. А за допомогою миючих засобів отримують «шиплячі» бульбашки в лимонадах.

Дослідження показали, що фармацевтичні компанії витрачають удвічі більше на рекламу, ніж на дослідження і розробку нових ліків.

Всі троє чоловіків-акторів, що знімалися в рекламі «Ковбой Мальборо» (ДевідМіллар-молодший, Девід Маклін і Уейн «Ковбой смерті» МакЛарен), померли від раку легенів.

У рік у світі на рекламу витрачається понад 500 мільярдів доларів.

До того часу, як вам виповниться 65 років, ви подивитеся близько 2000000 рекламних роликів.

Багато дослідників стверджують, що реклама є найпотужнішою художньою формою на Землі.

Перша реклама за участю гомосексуальної пари – реклама Ikea в 1994, в якій двоє молодих чоловіків купують меблі.

Американська психологічна асоціація стверджує, що діти у віці до восьми років не в змозі критично оцінити рекламу і розглядають її як правдиву та об’єктивну.

Рекламодавці завжди звертаються до певних психологічним тем: почуття самозбереження, секс, почуття власної гідності, страх, влада і наслідування.

Використання сексуальної мотивації в рекламі – один з найстаріших методів. Приміром, зображення оголених жінок у рекламі тютюну почали використовувати в 1800-і.

До винаходу в 1440 році друкарського верстата реклама існувала у вигляді голосових оголошень.

Найбільшу групу рекламодавців складають виробники харчових продуктів.

Дослідники стверджують, що в жіночих журналах в 10,5 разів більше реклами і статей, що просувають засоби для зниження ваги, ніж у чоловічих журналах.

Найдорожчою в історії політичної реклами кампанією стали вибори президента США у 2008 році – $2.6 мільярда. Барак Обама витратив $310 мільйонів, а Джон Маккейн – $136 мільйонів.

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар