Цікаві факти про фільм “Матриця”

Цікаві факти

Цікаві факти про Матрицю

1. Щоб зняти першу частину Матриці пішло 118 днів. На решту частини трилогії пішло 270 днів.

2. Матриця: Перезавантаження був скачаний 2 млн разів протягом перших 72 годин.

3. Роль Серафима була написана виключно для Джета Лі. Після того, як Лі відмовився від ролі ( він зажадав 13000000), персонаж був переписаний для жіночої ролі, яку запропонували Мішель Йео. Пізніше вона відмовилася від ролі через велику зайнятість.

4. Ідея створення матриці до режисера прийшла в 1992 році.

5. Кандидатами на роль Нео (крім Кіану Рівза) були Джонні Депп, Бред Пітт, Еван МакГрегор, Том Круз, Леонардо ДіКапріо, Вілл Сміт, Девід Духовни.

6. Студія Warner Brothers спочатку думала, що брати Енді і Ларрі Вачовські, (так як вони не мали режисерського досвіду) не зможуть впоратися з матрицею. Щоб довести свою рішучість, Вачовські написали сценарій і зняли кримінальний трилер «Зв’язок», який став хітом.

7. Рассел Кроу, Шон Коннері, і Семюел Л. Джексон могли б зіграти роль Морфеуса (перераховані кандидати відмовилися від ролі).

8. Сонцезахисні окуляри для кожного героя фільму були спеціально зроблені відомим брендом Blinde Десіжн.

9. Вивчення акторами бойових мистецтв для зйомок Матриця:Перезагрузка почалося в листопаді 2000 року і тривало 8 місяців.

10. Сцена бою Нео з численними копіями агента Сміта знімалася протягом 27 днів. У ній брали участь як живі люди, так і комп’ютерні образи.

11. Титри із зазначенням творців картини і акторів складають 1943 імені.

12. За умовами контракту брати Вачовські на час роботи двох продовжень «Матриці» не повинні були давати жодних інтерв’ю засобам масової інформації.

13. Під час виробництва картини актриса Керрі-Енн Мосс зламала ногу, Лоренс Фішберн — руку, а у Г’юго Вівінг ушкодився шийний хребець.

14. Компанія «General Motors» пожертвувала 300 автомобілів для використання у зйомках картини, і до їх фіналу всі 300 були розбиті.

15. 17-хвилинна сцена бою з почтом Меровінгів і погоні Близнюків коштувала близько 40 мільйонів доларів. Сюди входить і споруда трисмугового шосе довжиною 1,4 милі для сцени погоні (після зйомок сцени погоні, що тривала три місяці, шосе було зруйновано).

16. Швидко поточні зверху вниз зелені гліфи (знаки) на комп’ютерних екранах є зміненими літерами та числами японського письма «катакана».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар