«Серце не камінь» опис серій

С

«Серце не камінь» зміст серій ви можете прочитати в цій статті.

«Серце не камінь» опис серій

1 серія »Серце не камінь» опис

Антоніні 19 років. Вона живе в селі, і їй доводиться нелегко – батька немає, мати хвора, а молодша сестра Лідочка навчається в технікумі. Тоня – талановита кравчиня, за що односельці звуть її «модисткою». Крім шиття Тоня працює прибиральницею в правлінні радгоспу, підміняючи немічну матір.
До Антоніни залицяється Петро – особистий водій директора радгоспу. Петро завидний наречений, але «модистці» він не цікавий.
У радгосп «на пониження» з райцентру приїжджає новий директор – Дмитро Петрович Карпенко. Вдома у Карпенко теж неспокійно – дружина Вероніка знайшла старі любовні листи і влаштувала сцену ревнощів.
Старший син директора Олексій, який навчається в Москві, їде слідом за батьком, щоб помирити батьків і возз’єднати сім’ю.

2 серія »Серце не камінь» опис

У селі Олексій зустрічається з Тонею і закохується в неї з першого погляду. Петро ревнує.
Одного разу директор приїжджає на роботу раніше звичайного і бачить Антоніну, що прибирає його кабінет. Несподівано для самого себе він теж закохується в дівчину.
У село приїжджає Вероніка, мати Олексія. Дізнавшись про захоплення сина Тонею, вона знаходить спосіб відправити Олексія до Москви – там у нього залишилася наречена Рита, дочка впливового чиновника. Вероніка не хоче упустити таку вигідну партію.
Олексій, прощаючись з Тонею, обіцяє, що скоро повернеться, і зізнається, що рахуватиме хвилини до зустрічі.

3 серія »Серце не камінь» опис

Карпенко-старший починає спеціально їздити в правління рано вранці, щоб зустріти там Тоню. Петро ревнує і запрошує директора сватом на своє з Тонею весілля.
У село з міста приїжджає Ліда, сестра Тоні. Вона зізнається, що у неї роман з викладачем Віктором, який удвічі старший від неї.
Алевтині, матері Тоні, стає погано. Тоні ледь вдається її врятувати.
Рита повідомляє Олексію, що батьки проти їх весілля. «Наречений-провінціал» категорично не влаштовує батька дівчини.

4 серія »Серце не камінь» опис

Олексій повертається в село до батька. На полустанку на машині його зустрічає Петро. По дорозі він намагається залякати  Олексія, і каже що не має наміру віддати йому Тоню. Олексій прикидається, що співчуває, а сам, хитрістю виманивши Петра з машини, їде, кинувши його одного в лісі. Петро в сказі!
Олексій і Тоня їдуть кататися на машині. Вони зізнаються один одному в коханні і вперше стають близькі.
Олексій та Петро б’ються через Тоні. Олексій потрапляє до лікарні, а Петро – в СІЗО.
Раїса, дізнавшись, що Петра забрали в міліцію, просить Тоню заступитися за нього. Тоня обіцяє спробувати.
Алевтині стає гірше. Карпенко-старший допомагає Тоні відвезти її до лікарні. Вона дуже вдячна директору. Карпенко-старший, скориставшись ситуацією, намагається завоювати серце Тоні.

5 серія »Серце не камінь» опис

Раїса, зрозумівши, що Тоня не допоможе їй врятувати від в’язниці Петра, сама їде до Москви. Вона розшукує квартиру Карпенка і повідомляє Вероніці про те, що її чоловік захопився Тонею, а Олексію – про те, що Тоня призначена в корівники. Олексій, дізнавшись про «репресії» батька проти Тоні, робить їй пропозицію. Тоня щаслива. Олексій забирає з міліції заяву на Петра, і його випускають. У село приїжджає Вероніка, вона перша дізнається про майбутнє весілля Олексія і Тоні і намагається перешкодити одруженню. Батьки знаходять в Москві Риті «вигідного нареченого». Рита робить спробу самогубства.

6 серія »Серце не камінь» опис

Риту встигають врятувати. Її батьки, злякавшись за дочку, дають згоду на весілля з коханим. Тепер у Олексія дві нареченої. Він не може визначитися, як бути. У село приїжджає новий фельдшер Микола. Він знайомиться з Тонею і відчуває до неї симпатію. Олексій таки вирішує одружитися на Риті. Тоня дізнається про це і їде до Москви, щоб поговорити з Олексієм. Тоня щосили намагається приховати «новину» від матері, щоб вона не хвилювалася. У місті Тоня бачить щасливих Олексія і Риту і, так і не сказавши коханому ні слова, їде в село.

7 серія »Серце не камінь» опис

Федір, молодший брат Олексія, приїжджає в село разом з батьком і матір’ю. Там Федір знайомиться з Лідочкою. У нього зароджується симпатія до дівчини. Але Лідочка, дізнавшись, що хлопець – Карпенко, різко його «відшиває». Мати Антоніни все ж дізнається про весілля Олексія і Ріти і вмирає від серцевого нападу. Тоня убита горем. Весілля Олексія святкують як раз в день похорону Алевтини. Петро клопочеться на похоронах, веде себе по-господарськи. Тоня не жене його. Петро пропонує вийти за нього заміж. Дівчина погоджується, їй ще вчити молодшу сестричку – потрібні гроші і «міцне чоловіче плече».

8 серія »Серце не камінь» опис

Антоніна розуміє, що вагітна від Олексія. Мати Олексія наполягає на аборті. Петро везе Тоню в місто. Тоня по дорозі повідомляє про свою вагітність і те, що не хоче позбавлятися від дитини. Петро, збожеволівши від горя, направляє свою «волгу» в річку. Антоніна приходить у себе в лікарні. Вона втратила дитину і більше ніколи не зможе мати дітей. Тіло Петра не знайдено. За Тонею в лікарні доглядає фельдшер Микола. Він зізнається Тоні в любові, але дівчина не може відповісти йому взаємністю. У лікарню привозять породіллю. Жінка відмовляється від дитини. Тоня хоче залишити новонароджену дівчинку собі. Але за законом люди, які не перебувають у шлюбі, не можуть всиновлювати дітей. Тоня сама просить Миколу одружитися на ній, щоб забрати малу. Микола щасливий.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар