“Скліфосовський” 2 сезон

С

Скліфосовський (2 сезон) – продовження серіалу про лікарню Скліф.

“Скліфосовський” актори

Актори: Максим Аверін, Марія Куликова, Дмитро Міллер, Ольга Павловець, Лаура Кеосаян, Костянтин Юшкевич, Марина Могилевська, Володимир Жеребцов, Антон Ельдаров, Ганна Якуніна, Андрій Барило, Евклід Кюрдзідіс, Ольга Красько, Надія Горєлова, Володимир Довжик, Ксенія Лаврова- Глінка, Олександр Сетейкін, Катерина Травова, Дар’я Єгорова, Олександр Сирин, Олександр Нікольський (II), Володимир Мельников, Марина Кангеларі, Дмитро Калістратов, Олексій Зуєв, Ірина Сєнотова, Олексій Білоус, Олександр Сігуєв, Андрій Булатов, Артем Волков, Сергій Калашников, Ірина Баринова, Олег Новіков (IV), Сергій Романович, Руслан споя, Максим Ратінер, Володимир Воробйов (II), Олена Дороніна (V), Сергій Дунаєв, Ельдар Калімулін, Леонід Тележинський, Марина Богатова, Ілля Спритний, Федір Румянцев, Софія Максимча , Андрій Заводюк, Костянтин Соловйов, Юхим Шифрін, Тетяна Аугшкап, Олександр Машатков, Олександр Чернявський (III), Олег Жуков, Арсеній Баринов, Армен Філіппов, Павло Сухов, Сергій Баровська, Тетяна Шатілова, Ірина Курносова, Віталій Євдокимов, Елеонора Ільченко, Катерина Сімаходская, Марина Григор’єва, Тамара Грибкова, Георгій Тимошин, Світлана Милованова, Тетяна Артемова, Віктор Рябов, Самад Мансуров, Олег Леушин, Катерина Соломатіна

“Скліфосовський” опис

“Скліфосовський” опис серій 2 сезон

Кожен день лікарям НДІ Скліфосовського доводиться приймати рішення, від яких залежить життя людини. Тут немає планових хворих, довгих нарад і часу на підготовку до операцій. Діяти треба швидко, адже кожна хвилина зволікання може коштувати пацієнту життя.
Знайомі глядачеві по першому сезону герої “Скліфосовського” продовжують рятувати життя і намагаються розібратися в особистих драмах.
Зірка лікарні – блискучий хірург, іронічний цинік і ловелас доктор Брагін (Максим Аверін) – як і раніше фанатично відданий своїй роботі. Без його участі не обходиться жодна складна операція. Він не звик відступати або пасувати перед труднощами. І всім відомо, що навіть в самих екстремальних ситуаціях він ніколи не втрачає присутності духу і не відходить від операційного столу, поки життя людини не опиниться в безпеці.
Проте в його особистому житті з кожним днем ​​з’являється все більше невизначеностей. Його стосунки з Ларисою (Ольга Красько) ще більше ускладнюються, коли вона дізнається, що її колишній чоловік Сергій (Костянтин Юшкевич) серйозно хворий. І в такій ситуації Брагіну належить прийняти дуже непросте рішення.
В “Склифе” з’являється новий хірург – колишня студентка Зіменської (Марина Могилевська) і дочка хірурга зі світовим ім’ям Марина Нарочінская (Марія Куликова). Неприступна красуня з чоловічим характером відразу ж привертає увагу Брагіна, хоча перша ж спільна операція показує, що працювати разом героям буде дуже непросто.
Емма (Лаура Кеосаян) з донькою Тамарою повертається до Москви. Колектив тепло зустрічає молоду маму, а Зіменская настійно просить її повернутися на роботу.
Поліні (Ольга Павловець) і її чоловікові Петру Пастухова (Дмитро Міллер) поки не вдається налагодити стосунки, вони живуть окремо. Але сумна історія пацієнтки допоможе їм почати все з початку.
Костик нарешті може приступити до самостійної практики. Молодий чоловік закінчив ординатуру, і тепер він дипломований лікар. Однак перша ж самостійна операція виявляється невдалою, і Костику доводиться пожинати гіркі плоди своєї зайвої самовпевненості.
Рядові будні лікарів “Скліфа” – справжній калейдоскоп життя: робота на межі можливостей, складні взаємини і захоплюючі любовні переживання. Для героїв кожен новий день – чергове поле битви за чуже життя і власне щастя. І на цьому шляху їх чекає ще безліч випробувань.

“Скліфосовський” інформація

Режисер: Юлія Краснова
Сценарист: Катерина Тірдатова
Оператор: Олександр Горулєв
Композитори: Антон Шварц, Денис Новіков, Дмитро Чижевський, Сергій Григор’єв
Художник: Єлизавета Лавинська
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
Рік: 2012-2013
Cерій: 24
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар