“Свати 6” опис серій

С

Свати 6 опис серій ви можете прочитати в цій статті.

“Свати 6” зміст серій

1 серія “Свати 6” опис

Настає весна. Розпускаються бруньки на деревах, вирує кров і авантюрний характер Івана Будько. Він і штовхає Ваню зайнятися великим квітковим бізнесом. Зайнятися самому і залучити до підприємництво всіх домашніх .
Бізнес бізнесом, а й про подарунки коханим дружинам до восьмого березня можна забувати. А то весь рік згадувати. Іван і його вірний приятель Мітяй намагаються здивувати свої другі половинки оригінальним подарунком.

2 серія “Свати 6” опис

Нарешті Женя і близнюки переїжджають до бабусь і дідусів. Нова школа, нові друзі і нові конфлікти з однокласниками. Микита і Віка борються з подвійними стандартами дорослих. Женя вчить розмовній англійській вчительку. А в цей час Сан Санич Беркович стає жертвою власного першоквітневого розіграшу.

3 серія “Свати 6” опис

Травень. Прийшов час Будько садити картоплю і … збирати урожай війни. Іван Будько виявляє на своєму городі міну. Женя і Катя зустрічають англійця Джека, і разом з ним доставляють не відправлений лист часів Великої Вітчизняної війни адресату. Іван і Свати проводять виховно -патріотичні заняття з онуками.

4 серія “Свати 6” опис

Беркович з усією властивою йому шириною душі просить руки Ольги Миколаївни. Ковальова в роздумах. Буханкіни готуються до пологів. Скориставшись тим, що Лорика поклали в лікарню, Митяй влаштовує собі відпустку … І зникає. А поки Лариса обриває телефон в пошуках чоловіка, вся тяжкість підготовки будинку Буханкін до поповнення в сім’ї лягає на плечі Будько.

5 серія “Свати 6” опис

Багато хто не вірить в паранормальні явища, а от Мітяю, Івану і близнюкам пощастило зустріти на своєму шляху ясновидицю. Ну і що, що нею виявилася звичайна коза? Зате ця зустріч відбулася напередодні Єврокубка!

6 серія “Свати 6” опис

Іван і Сан Санич відправляють Ольгу і Валентину в круїз по Волзі. Самі, скориставшись відсутністю дружин, відправляються на «Євро – 2012». А Женя і Катя, скориставшись відсутністю і тих і інших, та ще наївністю Льохи, відправляються купатися на море. Захоплюючі пригоди в стилі роад- муві починаються !

7 серія “Свати 6” опис

Сім’я Беркович – Ковальових виявляється на самому дні фінансової кризи. До зарплати жити і жити, а всі гроші вкладені в іпотеку. І ось ректор, його головний бухгалтер та їхні неповнолітні утриманці опиняються в делікатному становищі, коли як би все є, але в той же час нічого немає …

8 серія “Свати 6” опис

Ні, не перевелися ще на землі російської богатирі билинні! І один з них – Іван Будько. Іван рятує урожай, район і цілу країну …

9 серія “Свати 6” опис

Сім’я Будько – Ковальових – Беркович відправляється на сімейний тім- білдінг. Доречі, він дивним чином збігається з ювілейним зльотом туристичного клубу Романтика, де головує Беркович. Опинившись в нестерпно комфортних умовах туристичної бази, Свати стикаються з древньою містичною легендою темних лісів Кучугурщини.

10 серія “Свати 6” опис

У цій серії Будько та Мітяю належить зустрітися з новою загрозою в особі мами Лариси. Любяща теща бере в рабство Мітяя і шефство над онуком Артемкою. Як визволити друга і вигнати тещу з дому Буханкін – цим питанням спантеличується Іван.

11 серія “Свати 6” опис

Перше вересня. Багато що в житті родини в цей день відбувається перший раз. Женя перший раз йде в інститут. Дідусі та бабусі стикаються з початком її дорослого життя. Будько вперше залишаються бездомними. А сам Іван вперше береться за роботу сищика.

12 серія “Свати 6” опис

У будинку Берковича розігруються справжні іспанські пристрасті: любов, ревнощі, підозри. І все це на тлі майбутнього весілля! А тим часом Іван відправився за «довгим» рублем в сусіднє село. Валентина залишається один на один зі своєю самотністю.

13 серія “Свати 6” опис

У житті Жені Ковальової наступають великі зміни. Женечка зустрічає свою першу справжню любов. Але серце дівчини не здається кавалеру без бою. Правда, У таборі Жені є лазутчик – бабуся Валя теж бореться за щастя внучки.

14 серія “Свати 6” опис

Дощова осінь. На душі Івана шкребуть коти. Наближається ювілей, і з його наближенням настрій Будько стає ще кисліше… За антидепресивні заходи береться Ольга Миколаевна. А Валюха береться за чоловіка Ольги Миколаївни їжаковими рукавицями.

15 серія “Свати 6” опис

Не за горами Новий рік. Івана та Мітяя починаються «Елкі.ТеТе»Бубу» встряв у ялинковий бізнес. Тим часом, провідати дітей приїжджає Маша – мама Жені та близнюків. Як не засмутити матір проваленою сесією дочки? Бабусям доводиться вплутатися в справжню шпигунську гру.

16 серія “Свати 6” опис

Що може бути веселіше, ніж зустріч Нового Року всією сім’єю на гірськолижному курорті?! Пригода цієї самої сім’ї на цьому самому гірськолижному курорті за три дні до цього самого Нового Року! Ольга Миколаївна зустрічає старого кавалера, Алексійович влаштовує погоню за Лехой, Іван приміряє костюм Діда Мороза. Свято все ближче і ближче, а проблем у Будько – Ковалєво- Беркович все більше!

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар